КВАДРАТНІ РІВНЯННЯ. НЕПОВНІ КВАДРАТНІ РІВНЯННЯ, ЇХ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ

Про матеріал
Мета: сформулювати означення квадратного рівняння, зведеного квадратного рівняння, неповного квадратного рівняння, назви коефіцієнтів квадратного рівняння; сформувати первинні вміння визначати коефіцієнти квадратного рівняння та за ними визначати вид квадратного рівняння
Перегляд файлу

Дата________

 Алгебра 8 клас

УРОК № 47

КВАДРАТНІ РІВНЯННЯ. НЕПОВНІ КВАДРАТНІ РІВНЯННЯ, ЇХ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ

Формулювання компетентностей:

  •                  предметна компетентність: сформулювати означення квадрат­ного рівняння, зведеного квадратного рівняння, неповного квадратно­го рівняння, назви коефіцієнтів квадратного рівняння; сформувати первинні вміння визначати коефіцієнти квадрат­ного рівняння та за ними визначати вид квадратного рівняння;

ключові компетентності:

  •                 спілкування державною мовою – чітко, лаконічно та зрозуміло формулювати думку, аргументувати, доводити правильність тверджень;
  •                 уміння вчитися впродовж життя – визначати мету навчальної діяльності;
  •                 ініціативність і підприємливість – використовувати критерії ефективності та точності із метою вибору найкращого рішення.

Тип уроку: засвоєння знань та первинних умінь.

Обладнання: підручник, презентація.

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНІЙ МОМЕНТ

Учитель перевіряє готовність учнів до уроку, налаштовує їх на роботу.

 

II. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ ТА ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

Учитель повідомляє учням статистичні результати контрольної роботи, аналізує типові помилки, допущені під час її написання, показує шляхи їх усунення. Перевірку виконання вправ домашнього завдання можна здійсни­ти за допомогою учнів (якщо вони приготували презентації).

 

III. ФОРМУЛЮВАННЯ ТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ

 

 

IV. ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ

План вивчення нового матеріалу

  1. Означення квадратного рівняння. Коефіцієнти квадратного рів­няння.
  2. Зведене квадратне рівняння.
  3. Неповне квадратне рівняння. Види неповних квадратних рівнянь.

 

VI. ФОРМУВАННЯ ВМІНЬ

Розв’язування письмових вправ

№867, 870, 874 ст.185.

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-867.jpg

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-870.jpg

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-874.jpg

Додатково №877, 878, 882 ст.186.

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-877.jpg

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-878.jpg

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-882.jpg

 

VII. ПІДСУМКИ УРОКУ

Запитання до класу

         Сформулюйте означення повного квадратного рівняння

         У рівнянні 3х²-7х+2=0 назвіть коефіцієнти а, b, с.

         Запишіть рівняння, якщо b = 0, а = -1,с = 2.

         Як називається таке рівняння?

         Наведіть приклади інших неповних квадратних рівнянь.

         Скільки коренів мають рівняння ах² = 0, ах² + = 0, ах² + с = 0?

 

VIII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

§19; №868, 869, 873 ст.185

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-868.jpg

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-869.jpg

8-algebra-gp-bevz-vg-bevz-2016--rozdil-3-kvadratni-rivnyannya-873.jpg

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Алгебра, Розробки уроків
Додано
13 травня
Переглядів
32
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку