Тема: « Nice English»
Мета:
навчальна: вдосконалювати навички усного мовлення, повторення вивченої лексики;
розвивальна: розвивати компетентність спілкування іноземною мовою; комунікативні здібності учнів; критичне мислення; уміння висловлювати й аргументувати власну точку зору, аналізувати, порівнювати;
виховна: виховувати культуру спілкування; почуття дружби, товариськості; виховувати толерантність, уміння працювати в колективі, повагу до співрозмовника, охайність у веденні записів.
Методи: пояснення, «ланцюжок», фронтальне опитування, робота біля дошки, пошукове завдання, «асоціативний кущ», робота в групах , самостійне письмо;
Обладнання: підручник, зошит, словник, презентація, картки для роботи в парах, роздатковий матеріал, ілюстрація;
Хід уроку
I. Організаційний етап уроку. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання
Good afternoon, children!
Good afternoon, teacher!
Let’s start our lesson.
2. Організація класу.
3. Повідомлення теми та мети уроку.
- Сьогодні ми проведемо незвичайний урок-змагання з англійської мови.
Four team will take part in our game.
- Ми проведемо урок між 4 командами.
- Отже, в кожній команді має бути капітан, тож обирайте собі капітана.
- Well, wish you success. Be active, honest and helpful.
II. Основна частина уроку
1. КОНКУРС «ЗНАЙОМСТВО». (Конкурс оцінюється в 1 бал.)
- А зараз кожна команда розкаже про себе, а саме кожен учасник розкаже про себе.. Почнемо ж ми звичайно що з капітанів.
- Hello! My name is … I like playing computer games.
I like reading.
I like playing football.
I like dancing. (painting, singing, riding bikes, playing games, skiing)
- А зараз черга інших команд, розповісти про себе.
2. «Конкурс капітанів». ( Кожен з капітанів розповідає про себе, розповідь більш розгорнута). (Конкурс оцінюється в 1 бал.)
- Who is the capitan of the first team?
- I’m Natalka. I’m 8. I live in ... I’m in the third form. I like English and Music. I like dancing.
- And who is the capitan of the second team?
- I’m Denys. I’m 8. I live in ... I’m in the third form. I like English and Art. I like playing games.
- За цей конкурс команди отримують найвищий бал- 3.
3. КОНКУРС «РОЗМИНКА». (за кожну правильну відповідь команда отримує бал).
- Питання: 1. What is your name?
2. What is your surname?
3. Where is your house?
4. How old are you?
5. Where are you from?
6. What day is it today?
7. What season is it now?
8. What season do you like?
4. КОНКУРС «Правильний артикль ».
Завдання на карточці
Physical Activity
Фізкультхвилинка
5. КОНКУРС «Відгадай ».
. ( за правильну відповідь 1 бал).
6. КОНКУРС «НАЗВИ РЕЧІ, ЗОБРАЖЕНІ НА МАЛЮНКУ»
Учитель показує учням картинки, учні називають із відповідної команди слова. (правильна відповідь 1 бал)
1 команда – олівець, портфель, ручка, дошка, парта;
2 команда – портфель, дошка, парта, олівець, ручка.
3 команда - олівець, портфель, ручка, дошка, парта
4 команда - портфель, дошка, парта, олівець, ручка.
7. КОНКУРС «Відгадай професію»
1) She teaches children at school (A teacher)
2) He works in the hospital. ( A doctor)
3) He works on a farm. (А farmer)
4) She works in a shop (A seller)
IIІ. Заключна частина уроку
Підбиття підсумків уроку
The lesson is over. Thank you for your work and attention! Good luck!
Thank you teacher. Goodbye!