Конспект підготовчого заняття для майбутніх першокласників "Улюблені іграшки".

Про матеріал
Конспект підготовчого заняття для майбутніх першокласників на тему:"Улюблені іграшки". Мета: вчити дітей складати розповідь про улюблену іграшку, розвивати мовлення, пам'ять, логічне мислення, виховувати доброзичливість, бережливе ставлення до іграшок, вчити писати похилу паличку, формувати навички лічби.
Перегляд файлу

Тема: Улюблені іграшки

Мета: Вчити дітей складати розповідь про улюблену іграшку, розвивати мовлення, пам’ять, логічне мислення, виховувати доброзичливість, любити і берегти іграшки , формувати навички лічби в межах 10, писати похилу лінію.

                                                     Хід заняття

  1. Ранкова зустріч
  1. Вітання

Ясне сонечко проміння

Посилає щедро в клас,

Це воно, напевно, знає,

Що сьогодні свято в нас.

  1. Щоденні новини

- Сьогодні: (день, число, місяць)

                 3.  Мій настрій

                      - Покажіть свій настрій за допомогою вподобайки.

II. Ознайомлення із темою дня

  1. Любі , дітки! Я не помилилася , коли сказала , що у нас сьогодні свято. Адже ви будете розповідати мені про свої улюблені іграшки. А зустріч з іграшкою – це завжди свято.

                   Приготуйтесь, сядьте рівно.

                    Час загадок вже прийшов.

                     Будем працювати плідно –

                     Хтось когось уже знайшов.

(Учитель загадує дітям загадки про іграшки, а вони відшукують улюблену іграшку).

                      Буркотливий, вайлуватий,

                      Ходить лісом дід лахматий.

                      Одягнувся в кожушину,

                      Мед шукає і ожину. (Ведмідь)

Я не їм вівса і сіна,

Дайте випити бензину.

Усіх коней обжену,

Кого хоч наздожену. (Машина)

                         Ручки, ніжки, голова –

                         Все як у людини,

                         Та мовчить вона завжди

                          І не їсть малини. (Лялька)

Не ходжу я , а скакаю,

Бо нерівні ноги маю.

Я страшенний боягуз,

Всіх на світі я боюсь. (Зайчик)

                         Вірний друг у мене є,

                         Мені лапу подає.

                         Заглядає щиро в очі,

                         Мовби щось сказати хоче.

                         Замість слів лиш чути: «Гав»,

                          Всіх котів порозганяв.

                          Хто скажіть цей розбишака,

                          Знають всі, що це …(собака).

Б’ють мене старі й малі,

І в повітрі й на землі,

Та від цього не вмираю,

Тільки весело стрибаю. (М’яч)

                            Здивувалась дітвора

                            Це тварина чи гора?

                             Як же їсть він, як він п’є ?

                             А для цього хобот є. (Слон)

  • Молодці , діти, ви відгадали усі загадки про іграшки. Давайте привітаємо

їх оплесками  і завжди будемо поводитися з ними так, як про це сказано і вірші.

Не кривдити нікого,

Не бить, не ображать,

Поганого нічого

Нікому не робить.

  1. Полілог «Моя улюблена іграшка».
  2. Фізкультхвилинка

Лис не вийшов на зарядку,

Бо загнав колючку в п’ятку.

В крокодила зуби хворі.

Мавпам – холодно надворі.

Лиш пухнасті зайченята

Та веселі білченята

У снігу по вуха скачуть,

Не бояться і не плачуть.

Слон їм грає на трубі,

Пританцьовує собі

Тільки дуже тупотить,

Аж  прокинувся ведмідь

  1. Лічба предметних малюнків іграшок.

Пряма і обернена лічба в межах 10.

  1. Написання похилої лінії.
  • Повторення правила правильної осанки під час письма.
  • Правильне розміщення зошита на парті.
  • Правильне тримання ручки.
  1. Обведи по контуру зображення слоника.

III.Підсумок заняття. Рефлексія.

  • Хто завітав сьогодні до нас у гості?
  • Як треба поводитися з іграшками?
  • Намалюйте вдома улюблену іграшку.

 

               

                    

docx
Додано
6 березня 2023
Переглядів
448
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку