Конспект уроку на тему: «Робота з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами на підтримку вивчення математики»

Про матеріал
Конспект уроку на тему: «Робота з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами на підтримку вивчення математики» для учнів 2 класу. Цілі: ознайомити учнів з поняттям навчальної програми; познайомити учнів з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами; формувати вміння правильно працювати з комп’ютерними програмами для підтримки вивчення математики; розвивати спостережливість, пам’ять, мовлення; виховувати здатність орієнтуватися в інформаційному просторі.
Перегляд файлу

 

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

Вінницької міської ради»

 

 

 

 

 

 

 

Конспект уроку

на тему:

«Робота з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами на підтримку вивчення математики»

 

C:\Users\Admin\Desktop\1.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця – 2019


Тема: Робота з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами на підтримку вивчення математики

Цілі:

  • навчальна: ознайомити учнів з поняттям навчальної програми; познайомити учнів з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами; формувати вміння правильно працювати з комп’ютерними програмами для підтримки вивчення математики;
  • розвивальна: розвивати спостережливість, пам’ять, мовлення;
  • виховна: виховувати здатність орієнтуватися в інформаційному просторі.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.

Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики, Скарбниця знань, GCompris, Інформатика. 1-й рік навчання, браузер, платформа “Вчи.ком.юа”.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • привітання;
  • перевірка присутніх;
  • перевірка готовності учнів до уроку.

 

ІІ. Актуалізація опорних знань

Фронтальне опитування

  1. Що таке програма?
  2. Для чого потрібні комп’ютерні програми?
  3. Хто створює програми?
  4. Пригадайте, які програми ви вивчили протягом 2-го класу. Назвіть їх.
  5. Яку програму можна використати для написання листа другу?
  6. Який пристрій допоможе роздрукувати лист?
  7. Яка програма може допомогти виконати обчислення?
  8. У якій програмі ви виконували рисунки?

Логічна розминка

  1. Розшифруйте приклади. Назви цифри в кожну фігуру

C:\Users\User 7\Desktop\Без імені.png

  1. Маса повного бідона з молоком 10 кг, а наповненого до половини — 6 кг. Яка маса пустого бідона?

http://posuda-albatros.ru/d/381450/d/9dc09038cf4696cc417e6a0ca6b69868.pngВідповідь: 2 кг

 

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Програми можна використовувати не тільки для створення різних документів, зображень тощо. Програми можуть допомагати вчитися. Зазвичай їх називають програмами для підтримки вивчення навчальних предметів. Сьогодні ви ознайомитеся з програмами, за допомогою яких можна вивчати математику.

 

Як ви гадаєте при вивченні якого предмету допоможуть дані програми

 

  

 

 

 

 

 

 

 

ІV. Вивчення нового матеріалу

Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації

  • Навчальні комп’ютерні програми — це програми, які допомагають у навчанні. Завдяки ним ти зможеш самостійно поглибити знання з різних предметів.

Алгоритм роботи з навчальними комп’ютерними програмами

  1. Запусти навчальну програму.
  2. Ознайомся з меню програми.
  3. Вибери потрібну тему.
  4. Опрацюй матеріал теми за вказівкою програми.
  5. Заверши роботу з програмою.

 

  • Сьогодні на уроці ми ознайомимось з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа”. Це міжнародна онлайн платформа, де ви зможете вивчати математику в інтерактивній формі.

(Пояснення вчителя як працювати з даною платформою)

V. Засвоєння нових знань

Робота з інтерактивною дошкою, виконання вправ платформи “Вчи.ком.юа”.

 

 

 

VІ. Фізкультхвилинка

Раз! Два! Час вставати —

Будемо відпочивати.

Три! Чотири! Присідаймо,

Швидко втому проганяймо.

П’ять! Шість! Засміялись,

Кілька раз понахилялись.

Зайчик сонячний до нас

Завітав у вільний час.

Будем бігати, стрибати,

Щоб нам зайчика впіймати.

Прудко зайчик утікає

І промінчиками грає.

Сім! Вісім! Час настав

Повернутись нам до справ.

 

VІІ. Формування вмінь та навичок

Робота за комп’ютером

  1. Повторення правил безпечної поведінки за комп’ютером.
  2. Інструктаж учителя.
  3. Практична робота за комп’ютерами.

(Діти працюють з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа”. Усім учням роздаються листочки з логінами та паролями для входу на платформу.)

  1. Вправи для очей.

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості

Вихідне положення — сісти на стілець.

Заплющити й розплющити очі. Повторити 3-4 рази. Виконувати в середньому темпі.

VІІІ. Підбиття підсумків уроку

  1. Що нового ви дізнались на уроці?
  2. З якими програмами ми працювали?
  3. Для чого призначені навчальні комп’ютерні програми?
  4. Який алгоритм роботи з навчальними комп’ютерними програмами?
  5. Як навчальні комп’ютерні програми можуть допомогти тобі у вивченні математики?
docx
Додано
5 квітня 2019
Переглядів
1437
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку