Конспект уроку німецької мови у 2 класі на тему: « Я, моя сім’я та мої друзі »

Про матеріал
Підтема: Das ist meine Familie. Цілі: Практична: Активізувати лексику по темі «Сім’я». Учити вести бесіду в комунікативній ситуації «Сім’я мого друга». Розвивати навички читання, усного мовлення, письма. Освітня: Навчити учнів логічно будувати усну розповідь про сім’ю. Розвивальна: Розвивати комунікативні здібності учнів, увагу, пам’ять, мислення учнів. Удосконалювати вміння монологічного та діалогічного мовлення. Виховна: Виховувати шанобливе ставлення до сім’ї. Тип уроку: урок закріплення та застосування знань, умінь та навичок. Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, малюнки учнів (Родове дерево), тематичні картинки, унаочнення для уроку.
Перегляд файлу

 

    Конспект уроку німецької мови у 2 класі           

на тему:

« Я, моя сім’я та мої друзі »

Підтема: Das ist meine Familie.

Цілі:

Практична: Активізувати лексику по темі  «Сім’я».

                       Учити вести бесіду в комунікативній ситуації «Сім’я мого друга».

                       Розвивати навички читання, усного мовлення, письма.

 Освітня:  Навчити учнів логічно будувати усну розповідь про сім’ю.

Розвивальна: Розвивати комунікативні здібності учнів, увагу, пам’ять, мислення учнів.

                        Удосконалювати вміння монологічного та діалогічного мовлення.

Виховна: Виховувати шанобливе ставлення до сім’ї.

Тип уроку: урок закріплення та застосування знань, умінь та навичок.

Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, малюнки учнів (Родове дерево), тематичні                         картинки, унаочнення для уроку.

Хід уроку

І.  Організаційний момент. Привітання, повідомлення теми та цілей уроку. (2хв.)

 

   Der Lehrer begrüßt die Schüler. Die Schüler nehmen Plätze und der Klassenordner teilt mit, wer heute fehlt und welcher Wochentag heute ist.

  • Guten Tag, Kinder! Begrüßt unsere Gäste! Setzt euch. Die Klasse 2  ist zum Unterricht bereit. Wer hat heute Klassendienst? Wer fehlt heute? Wer kann sagen, welches Thema wir lernen? 

II.  Фонетична розминка (3 хв)

 

  1. - Wiederholen wir das Gedicht «Utas Familie»- Hört mir zu und sprecht mir nach:

Guten Tag, ich heiße Uta.

Uta heißt auch meine Mutter.

Meine Schwester heißt Konstanze.

Sie kann singen, sie kann tanzen.

Meine Oma heißt Ruth.

Sie ist lustig, sie ist gut.

Mein Vater heißt Ernst.

Er ist klug, er ist ernst.

Mein Opa heißt Günter.

Er ist sportlich, er ist munter.

      Фонетична зарядка проводиться з допомогою проектора (зорова опора).        

 

 ІІІ.  Основна частина уроку. (30 хв)

  1. Повторення лексики попереднього уроку( 5 хв). - In der vorigen Stunde haben wir neue Wörter gelernt. Bildet ein Blümchen mit diesen Wörtern.

 (Учні повинні вибрати пелюстки зі словами по темі і утворити квіточку. Прочитати і перекласти слова.)

  1. Розвиток усного мовлення (10 хв). Перевірка домашнього завдання.  Презентація підготовлених малюнків по темі «Das ist meine Familie». Повідомлення учнів (до 8 речень)
  2. Розминка  (1хв)  «Sonne, Sonne, scheine, scheine!»  (Учні повторюють за вчителем і показують)

                            Sonne, Sonne, scheine, scheine!

                            Auf meine Beine, auf meine Arme,

                            Auf meinen Kopf, auf mein Haus.

                            O, Sonne, komm heraus!

                            O, Sonne, komm heraus!

 

 

 

 

 

  1. Розвиток навички письма. Робота в парах. (7 хв)

Учні отримують картки, на яких написані речення без відступів між словами. Потрібно розділити слова, записати речення на картках. Прочитати утворені речення та перекласти.

 

  • In meiner Familie sind fünf Personen.
  • Meine Großmutter heißt Maria.
  • Ich habe zwei Bruder - Oleg und Sascha.

 

 

        Фізкультхвилинка.  (2 хв) (відео)

 

  • Seid ihr müde?  -Steht auf! –Wir machen die Gymnastik.

 

     5.  Розвиток навичок аудіювання та діалогічного мовлення(8 хв)

  • Діти, а чи знаєте ви родичів своїх друзів? Давайте розпитаємо один одного, як звуть батьків,       сестричку, чи братика вашого сусіда по парті.
  • Zuerst hört ihr einen Dialog und dann bildet einen ähnlichen. (Учні слухають діалог учнів 7-го класу)

 

 

  •   Hallo!
  •   Hallo!
  •   Wie heißt du?
  •  Ich heiße Tanja. Und wie heißt du?
  •  Ich heiße Olja. Hast du einen Bruder?
  •  Nein. Ich habe zwei Schwester – Julja und Maria. Und du?
  • Ich habe Geschwister- einen Bruder Saschko und eine Schwester Olena.
  • Meine Familie ist auch groß. Ich habe noch eine Oma und einen Opa.

 

Учні отримують по 3 смужки паперу з репліками. Потрібно поставити речення у правильному порядку і прочитати діалоги.

 

  V.    Заключна частина уроку.(3-5хв)

    1.   Підсумки.

 - Kinder, ihr habt heute sehr tüchtig und fleißig gearbeitet. Was war interessant? Was war schwer?

 

    2.   Домашнє завдання.

 - Macht eure Tagеbücher auf und schreibt die Hausaufgabe auf.

      Übung 6, Seite 32 (письмово)

  1. Оцінювання.

Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!

 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          In meiner Familie sind fünf Personen.

 

 

 

 

 

 

 

Meine Großmutter heißt Maria.

 

 

 

 

 

 

 

Ich habe zwei Bruder- Oleg und Sascha.

 

 

 

                                                                                                                                                                              

 

     

 

          In meiner Familie sind fünf Personen.

 

 

 

 

 

 

 

 Meine Großmutter heißt Maria.

 

 

 

 

 

 

 

Ich habe zwei Bruder-Oleg und Sascha.

 

 

 

                                                                                                                                                                              

 

 

        

        

          In meiner Familie sind fünf Personen.

 

 

 

 

 

 

 

   Meine Großmutter heißt Maria.

 

 

 

 

 

 

 

   Ich habe zwei Bruder-Oleg und Sascha.

 

 

 

                                                                                                                                                                              

 

     

 

          In meiner Familie sind fünf Personen.

 

 

 

 

 

 

 

   Meine Großmutter heißt Maria.

 

 

 

 

 

 

 

  Ich habe zwei Bruder-Oleg und Sascha.

 

 

 

                                                                                                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Волинський ліцей імені Нестора Літописця

 

Урок у 2 класі на тему:

« Das ist meine Familie »

(« Я, моя сім᾽я та мої друзі »)

Картинки по запросу meine familie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018

doc
Додав(-ла)
Карнаух Василь
Додано
5 березня 2023
Переглядів
509
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку