Конспект уроку з англійської мови для 6 класу по темі :"Корисна їжа".

Про матеріал

конспект уроку з англійської мови для 6 класу за підручником О.Д. Карпюк на тему Корисна та некорисна їжа. Вживання структур LIKE/ WOULD LIKЕ, кількісних займенників MUCH/ MANY

Перегляд файлу

Тема : “ Корисна їжа

Мета:  повторити вивчені ЛО з теми Їжа, навчати вживати їх в усному та писемному мовленні;

            формувати навички читання з повним розумінням прочитаного;

             поглибити знання учнів про корисні та некорисні продукти харчування;

             повторити правила вживання кількісних займенників many/ much;

             ознайомити учнів з вживанням структур like /would like ;

             розвивати мовну здогадку і мовленнєву реакцію учнів;

             виховувати культуру спілкування   .

Обладнання тематичні картки по темі Їжа , підручник, зошит ,картки з завданнями.

                                                       Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  1. Привітання. Введення в іншомовну атмосферу.
  2. Фонетична розминка.

[I:] sweet, cheese, tea, meat.

[ i] biscuit, tin, chips.

[ ai ]pie, kind, like, fry.

[ ei ] cake, plate, table.

  1. Повідомлення теми та мети уроку.

Today we are`ll  speak about food  and learn some grammar.

II. Основна частина уроку.

  1.  Активізація граматичного матеріалу :

-вживання структур , there is / there are займенників many / much

     Look at the blackboard at these pictures and make up sentences:

         There is some …  .

         There are some … .

          How many  … do you need?

          How much … do you need?

  1. Перевірка домашнього завдання

               Впр. 2 с.99

  1. Формування навичок читання. Робота в парах.

         Read and correct the sentences  .

                ( завдання на картках)

  1. Гра  “Healthy or Unhealthy”

  Divide these words into two groups : healthy or unhealthy.

  1. Фізкультхвилинка

Let`s cook some food

( Діти під музику  виконують команди вчителя)

 Сut, boil, fry, mash …. .

  1. Подання та відпрацювання нового граматичного матеріалу.

Правила вживання структури  Like /  Would like

Учні утворюють речення з тематичними малюнками вживаючи дані структури і записують у зошити.

  1. Розвиток аудіювання. Робота в групах.

Учні слухають діалог  в групах а потім кожна група складає своє замовлення і презентує його.

                                         In the Café

Ann : What would you  like , my friends? As for me I would like a glass of orange juice.

Mike: I would like  a bar of chocolate and a glass of mineral water.

Helen : I would like some ice cream and a glass of apple juice.

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Домашнє завдання ( інструктаж)

         Впр. 4 с. 103

  1. Підведення підсумків уроку, оцінювання учнів.

 

docx
Додано
18 березня 2018
Переглядів
1788
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку