Тема : Розваги на вулиці
Мета : Вчити учнів розповідати про свої розваги; вчити учнів вживати структуру I can…;
навчати діалогічного мовлення за темою;
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: предметні малюнки, схеми, картки, звуки.
Хід уроку
І. Організація класу.
1. Привітання
2. Бесіда з черговим
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
III Фонетична зарядка
I can fly a kite.
I can play with dolls.
I can ride a bike.
I can bounce balls
IV АОЗ
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Mind map
run I can… play football
jump sing read paint
write swim skip
2) Розділи ланцюжок на слова
Readgreenrepeatpencilruncomputerjumpsingbookswimstrongplay
V. Основна частина уроку.
1. Введення нової лексики
Go play dance
Ps: I can play./ I can dance.
1) Вживання структури I cannot…
T: I cannot swim/ fly/ …
Ps: I cannot run/ sing a song/ play football.
2. Фізкультхвилинка
3. Game “Brothers Can and Cannot”
Учні отримують картки can/ cannot
T: paint
Ps: I can paint/ I cannot paint (піднімають відповідну картку)
4. Вживання структури Can you…?
Work in groups
P1: Can you sing?
P2: Yes, I can. / No, I cannot.
5. Reading
Ex4
6. Writing
1) dance, I, can.
2) can, sing, I.
3) read, I, can.
4) can, jump, I.
7. Listening.
T: Listen and match
Ann swim
Kate sing a song
Tom read a book
Bill run
T: Ann can sing a song.
Kate cannot swim. She can read a book.
Tom can run.
Bill cannot fly a kite. He can swim.
IV Заключна частина уроку
Підсумок уроку
Game “Chain”