Конспекти уроків з ПМ для 9 класу №37-40, 45-48, 51-55, 57-58

Про матеріал
Оновлена розробка уроків №37-40,45-48,51-55,57-58 для учнів 9 класу. За авторським календарним плануванням та підручником "Język polski dla 9 klasy" Łesia Biłeńka-Swystowycz, Jerzy Kowalewski, Mykoła Jarmoluk"
Перегляд файлу

07.02.2018

Конспект уроку польської мови №37-38 9 клас

Теmat. Спортивна статистика. Отилія Єджейчак

Мета : cформувати лексичні навички  до теми « Polska w Unii Europejskiej »;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

W krzakach rzekł do trznadla trznadel: - Możesz mi pożyczyć szpadel?

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.

2. Що можете розказати про іменники із закінченням um.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Gramatyka. St.119

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Pisanie. Ćw.31,32,33,34,35 st.120-121(відео)

2. Do słownika:

los – доля

lamparta – леопард

piernik – імбирний пряник

próżnuje – ліниться

plonów – прибутків

drwiny - насмішки

3. Mówienie.. Ćw.36 St.121-122

4. Słuchanie. Ćw. 37 st.122-123

5. Pisanie. Ćw.38 st.123

6. Mówienie.Ćw.39-42 st.124

7. Pisanie. Ćw.43 st.124-125

8.Gramatyka. St.125

9. Pisanie. Ćw.45,46 st.126

10. Gramatyka. St.126

11. Pisanie. Ćw.47,48,50st.127

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.49 st.127, wyuczyć słowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.02.2018

Конспект уроку польської мови №39-40 9 клас

Теmat. Sto lat Niepodległości. Fryderyk Franciszek Chopin

Мета : cформувати лексичні навички  до теми «Sto lat Niepodległości»;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Odrzekł na to drugi trznadel: - Niepotrzebny, trznadlu, szpadel!

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.

2. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Do słownika. St.129

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Czytanie. St.128-130

2. Mówienie. Ćw.1,2,5 st.130-`131

3. Słuchanie. Ćw. 6 st.131-132

4. Czytanie. St.132

5. Mówienie.Ćw.8 st.133

6. Czytanie. St.135

7. Pisanie. Ćw.17 ,18st.136

8.Gramatyka. St.136-138

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.9 st.133, wyuczyć słowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.02.2019

Конспект уроку польської мови №45-46 9 клас

Теmat. Wrocław – europejska stolica kultury. Aleksander hrabia Fredro

Мета : формування лексичних навичок  до теми «Wrocławeuropejska stolica kultury»;

розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;

виховання працьовитості, уваги, спостережливості;

створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Warszawa w żwawej wrzawie, w Wawrze wrze o Warszawie.

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.

2. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Czytanie. St.155-157

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок 

1. Mówienie. Ćw.1 st.157

2. Czytanie. Ćw. 2,3 st.157-158

3. Pisanie.  Ćw.4 st.158

4. Mówienie.Ćw.5 st.158-160

5. Pisanie. Ćw.8,9st.160-162

6. Mówienie.Ćw.10 st.162

7. Czytanie. Ćw. 11,12 st.162-168

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.6,7 st.160.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.03.2019

Конспект уроку польської мови №47-48 9 клас

Теmat. Моя «психологічна» візитка. Підприємець сьогодні.

Мета : формування лексичних навичок  до теми «Wrocławeuropejska stolica kultury»;

розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;

виховання працьовитості, уваги, спостережливості;

створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Szedł Sasza suchą szosą i rzekł: dziewczyna Zaza wyszła za mąż za zarządzającego zarządem, będąc nie lojalna Jolą bądź lojalna Jolą, małą Konstantynopolitanczykowianeczką wyindywidualizowaną z rozentuzjazmowanego tłumu, właścicielką stołu z powyłamywanymi nogami z leżącym nań rozrewolwerowanym rewolwerem no i cóż że ze Szwecji no i coś że ze Szwajcarii.

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.

2. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Mówienie. Ćw.16 st.170

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок 

1. Gramatyka. St.170

2. Pisanie.  Ćw.17 st.170

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.15 st.169

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16-30.03.2020

Конспект уроку польської мови №51-53 9 клас

Теmat. Jarosław Iwaszkiewicz «Córki Jarosława». Adam Mickiewicz «Reduta Ordona». Polska regionów

Мета : формування лексичних навичок  до теми «Wrocławeuropejska stolica kultury. Polska regionów»;

розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;

виховання працьовитості, уваги, спостережливості;

створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Wróbelek Walerek miał mały werbelek a na tym werbelku był mały felerek. Wróbelek Walerek naprawił werbelek, wróbelek Walerek na werbelku swym grał

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Розкажіть про утворення минулого часу дієслів на –ąć.

2. Co wiecie o zdaniach złożonych podrzędnie?

3. Co wiecie o listach i ich napisaniu?

4. Co wiecie oWołaczu?

5.Co wiecie o czasownikach na –eć?

ІІ. Формування мети й завдань уроку

1. Pisanie. Ćw.34 st. 179

2.Czytanie.Ćw. 35 st. 179

3.Słuchanie.Ćw.36 st. 180

4. Pisanie. Ćw.37,38 st. 180

5. Mówienie.Ćw.39,40 st.181

6. Gramatyka. St. 181

7.Mówienie.Ćw.41 st.181

8. Pisanie. Ćw.42-46 st. 181-182

9.Czytanie. St.228-230,183-184

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок 

1. Mówienie.Ćw.2  st.184

2. Czytanie.Ćw.3,4 st.184-185

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.1 st.184

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.04.2019

Конспект уроку польської мови №54-55 9 клас

Теmat. Jarosław Iwaszkiewicz. Моя омріяна професія.

Мета : формування лексичних навичок  до теми «Polska regionów»;

розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;

виховання працьовитості, уваги, спостережливості;

створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

W czasie suszy Sasza w szeleszczącym szyszaku szukał cudzego cedzaka. I co znalazł żelazny rzęch i cóż, że ze Szwecji zardzewiał że aż strach?Struchlały Sasza suszył zęby przed zasuszonym sędziom

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Розкажіть про утворення минулого часу дієслів на –ąć.

2. Co wiecie o zdaniach złożonych podrzędnie?

3. Co wiecie o listach i ich napisaniu?

4. Co wiecie oWołaczu?

5.Co wiecie o czasownikach na –eć?

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Czytanie.Ćw.5 st.186

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок 

1. Pisanie.Ćw.9  st.187

2. Czytanie.Ćw.10,11 st.187-188

3. Pisanie.Ćw.12  st.188

4.Mówienie. Ćw.13-17 st.188-189

5. Czytanie.Ćw.18 st.189-190

6. Mówienie. Ćw.19,20 st.190

7. Pisanie.Ćw.21  st.191

8. Mówienie. Ćw.22 st.191

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.6 lub 7,lub 8 st.186

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.04.2018

Конспект уроку польської мови №57-58 9 клас

Теmat. Веде дискусію правильно. Stanisław Wyspiański «Wesele»

Мета : формування лексичних навичок  до теми «Polska regionów»;

розвиток мовлення і збагачення словникового запасу учнів;

виховання працьовитості, уваги, спостережливості;

створення комфортних умов для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Pompka za trąbką, gąbka po trąbce, stąpają z pompką w Górnej Porąbce.

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Розкажіть, що знаєте про zdanie złożone podrzędnie.

2. Розкажіть, що знаєте про утворення минулого часу в польській мові.

3. Розкажіть, що знаєте про знахідний відмінок.

4. Розкажіть, що знаєте про родовий відмінок..

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Czytanie. St.231-238

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Czytanie. St.155-157

2. Mówienie. Ćw.1 st.157

3. Czytanie. Ćw. 2,3 st.157-158

4. Pisanie.  Ćw.4 st.158

5. Mówienie.Ćw.5 st.158-160

6. Czytanie. St.135

7. Pisanie. Ćw.17 ,18st.136

8.Gramatyka. St.136-138

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.30 st.195, wyuczyć słowa