План-конспект уроку на тему “Сім’я”

Про матеріал
План-конспект уроку на тему “Сім’я” до підручника Prepare, автори: Джоанна Коста, Мелані Вільямс. Можливо комусь знадобиться:)
Перегляд файлу

Англійська мова 5 клас

(підручник Prepare,

автори: Джоанна Коста, Мелані Вільямс)

 

Тема: Сім’я

Цілі: активізувати лексичний матеріал з теми, вивчити нові слова, повторити особові та присвійні займенники, практикуватися в усній взаємодії, розвивати навички продукування, навички сприйняття інформації на слух, вдосконалювати навички правопису, граматичні навички учнів, виховувати культуру спілкування іноземною мовою, повагу до однокласників.

Очікувані результати: учні використовують лексико-граматичний матеріал опрацьований на уроці для розповідей про свої родини.

Ключові компетентності: здатність спілкуватися іноземними мовами, соціальні компетентності, уміння вчитися, інформаційно-комунікаційна.

Тип уроку: урок опрацювання нового матеріалу.

Обладнання: підручник, відео, робочий зошит, комп’ютер, флеш-кратки «Члени родини».

Хід уроку.

І. Підготовча частина уроку 

 1. Привітання, організація класу

- Руханка «Greeting song»

https://www.youtube.com/watch?v=59FTQnfMbIE

 

 2. Опитування в колі How are you today?

 

 3. Перевірка домашніх завдань.

- Вправа 2 сторінка 13

- активізація опорного граматичного матеріалу «To be»

I’m at school. – I’m not at home.

He’s at school. – He isn’t at home.

We’re at school. – We aren’t at home.

 

ІІ. Основна частина уроку

  1. Активізація опорного матеріалу теми 
  • Повторення ЛО теми «Сім’я» з допомогою флеш-карток

 

  1. Робота з підручником, читання текстів. Зорове сприйняття
  • Сторінка 14

 

  1. Відповідаємо на питання по тексту
  • Вправа 1 сторінка 14

 

  1. Закріплення лексичного матеріалу

Вправа 4 сторінка 15, підписати хто є хто у родині.

 

  1. Опрацювання граматичного матеріалу
  • Повторення особових (pronoun) та присвійних (determiners) займенників

Вправа 1 сторінка 15, доповнюємо таблицю.

  • Практикуємось у використанні determiners

Вправа 2 сторінка 15, вставити слова у речення.

 

  1. Закріплення опрацьованого матеріалу
  • Даємо відповіді на питання (робота у парах)

What’s your name?

How old are you?

Where are you from?

Tell me about your family.

 

ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Пояснення домашнього завдання.

Вправа 2 сторінка 14, заповнити таблицю

 

  1. Підсумок уроку.