План-конспект уроку з англійської мови у 4 класі за темою “The world around us. The countryside” (за підручником “Quick Minds 4”).

Про матеріал
План-конспект уроку з англійської мови у 4 класі за темою “The world around us. The countryside” (за підручником “Quick Minds 4”). Мета : представити учням нові лексичні одиниці з теми « Світ навколо нас » ; тренувати учнів у вживанні нових ЛО в усному та писемному мовленні у структурі I can see…; активізувати додатковий лексичним матеріал: to decorate a Christmas tree /to visit grandparents /to play snowballs / to make a snowman / to read books /to help parents about the house; активізувати додатковий граматичний матеріал: загальні питання у Past Simple та відповіді на них; формувати навички діалогічного мовлення з опорою на запропоновані питання.
Перегляд файлу

Тема : The world around us. The countryside.

Тип уроку : урок вивчення нового матеріалу.

Мета : 

Практична:

  • представити учням нові лексичні одиниці з теми « Світ навколо нас » ;
  • тренувати  учнів у вживанні нових ЛО в усному  та писемному мовленні у структурі I can see…;
  • активізувати  додатковий  лексичним матеріал: to decorate a Christmas tree /to  visit grandparents /to  play snowballs /  to make a  snowman /  to read books /to   help  parents about the house;
  • активізувати  додатковий  граматичний матеріал: загальні питання у Past Simple та відповіді на них.
  • формувати навички діалогічного мовлення з опорою на запропоновані питання.

Розвиваюча:

  •  розвивати уміння спілкуватися в парах та групах ;
  • розвивати  навички аудіювання,  читання та письма;
  •  розвивати фонематичний слух, увагу, пам’ять.

Освітня:

  • поглиблювати знання учнів з теми;
  • збагачувати словниковий запас учнів.

Виховна:

  • виховувати  культуру спілкування ;
  • прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови.

Форми роботи: фронтальна,  групова робота.

Методи роботи: мозкоавий штурм, робота в групах,  лексична гра «I spy with my little eye …».                                           

Очікувані результати:

учні уміють вирізняти й розуміти вивчені лексичні одиниці з теми , вживати їх у  діалогічному мовленні, під час письма та читання.

Обладнання: ноутбук, інтерактивна дошка,  презентація,  аудіозапис, флешкартки, підручник “ Quick Minds 4” , робочий зошит.

                                                         Перебіг  уроку

  1.             Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
  1. Організаційний момент. Привітання.

T: – Good morning, dear friends! 

P: – Good morning, teacher!

T: – I`m glad to see you! 

P: – We are glad to see you, too!

T: - How are you? / How goes it? / How is it going?

 P: – We are fine! / We are super! / We are great!

T: How many pupils are there in the lesson? Let’s count. Who is absent?

  2. Уведення в іншомовну атмосферу.

T: - Did you have a good rest on your winter holidays? What did you do?

Did you decorate a Christmas Tree? –Yes, I did. /No, I didn’t.

Did you visit your grandparents? - Yes, I did. / No, I didn’t.

Did you play snowballs? - Yes, I did. / No, I didn’t.

Did you make a snowman? - Yes, I did. / No, I didn’t.

Did you read books? - Yes, I did. / No, I didn’t.

Did you help your parents about the house? - Yes, I did. / No, I didn’t.

Are you glad to be back to school? Why?

  3. Повідомлення теми і мети уроку.

T: Today we start speaking on the topic “The world around us. The countryside.”

Our objectives are:

to learn the new vocabulary on the topic;

 to learn how to describe nature;

to practise the new vocabulary through speaking and writing.

II. Основна частина уроку.

1. Уведення нового лексичного матеріалу.

1.1. Мозковий штурм.

T:  Dear friends, name the words associated with countryside.

P: chickens, pigs, horses, flowers, butterflies, rabbits, fishing, fields, mice…

1.2. Уведення нового лексичного  матеріалу.

T: Today we’ll learn 8 new words on the topic “The world around us. The countryside.” Нave a look at the flashcards and repeat after me: It’s a mountain (forest/ village /lake/ island/ field/ river/ path).

1.3. Опис малюнка с.52 підручника, прослуховування розмови ex.1, p.52 (CD 2 Track 24)

T:  Look at the picture on p.52. Answer the questions:

  1.      Who can you see in the picture?
  2.      Who are they with?
  3.      Where are they?

T: Listen and look. Then listen and say the words.

Pupils listen and repeat in chorus.

Pupils listen once more and answer the question: What game are they playing?

  1. Фізкультхвилинка.

T:  It’s time to have a rest. Let’ do some physical exercises.  (“Roll your hands”. Action Song for Children. https://www.youtube.com/watch?v=GxjR8zksH6k)  

3. Закріплення вивченого матеріалу:         

3.1. Письмо: ex. 3, p.52

T: In your notebook, write what you can see in the picture: e.g. I can see a big lake.

(1.I can see a green forest. /2.  I can see a high mountain. /3.  I can see a small village. / 4. I can see a wide path.)

3.2. Гра «Я бачу»: ex.2, p.52. Робота в групах. 

I spy with my little eye something with the letter … in it.                                            

  1. Заключна частина уроку.

1. Домашнє завдання.

T: To learn the new words, write down your homework:

1)  ex.1, p.52 АB: find and write  eight words;

2)  ex. 2 p.52 AB: read and write the words from activity 1.

2. Підведення підсумків уроку.  Рефлексія.

T:  Thank you for your work, dear pupils. Let’s sum everything up: we’ve learnt the vocabulary of the topic “The world around us. The countryside”, we played the game’’ I spy with my little eye...’’, we practised our speaking and writing skills.  

Dear pupils, complete these sentences, please:

The topic of today’s lesson is…

Today, I learnt …

In this lesson I liked …

In our next lesson I want…

T: Great job, my dear friends! Our lesson is over. Good bye!

 

docx
Додав(-ла)
Некрасова Юлія
Додано
23 січня
Переглядів
390
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку