Презентація " Григір Тютюнник .Дивак"

Про матеріал
Григір Михайлович Тютюнник народився 5 грудня 1931р. в с. Шилівка на Полтавщині в селянській родині.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Дивак. Григір Тютюнник

Номер слайду 2

Григір Михайлович Тютюнник народився 5 грудня 1931р. в с. Шилівка на Полтавщині в селянській родині. Хата Ївги Федотівни Буденної, матері Григора. Любе, миле село Шилівка на Полтавщині…

Номер слайду 3

Школа, в якій навчався Григір Тютюнник. Після визволення України від фашистської навали Тютюнник закінчив п'ятий клас сільської школи і вступив до ремісничого училища; працював на заводі імені Малишева у Харкові, в колгоспі, на будівництві Миронівської ДРЕС, на відбудові шахт у Донбасі.

Номер слайду 4

Після закінчення Харківського університету (1962) Гр. Тютюнник учителював у вечірній школі на Донбасі. В 1963 - 1964 pp. працює в редакції газети «Літературна Україна», публікує в ній кілька нарисів

Номер слайду 5

6 березня 1980 р. Григір Тютюнник покінчив життя самогубством. У 1989р. його творчість була посмертно відзначена Державною премією ім. Т. Г. Шевченка.

Номер слайду 6

Душа кожної людини – глибокий колодязь. Але іноді, коли у воді колодязя чиєїсь душі ми не помічаємо свого обличчя, не відчуваємо схожості на себе або на своє оточення, людина нами не сприймається. Вона може бути ні поганою, ні хорошою (на наш погляд), і ми тавруємо її як незвичайну.

Номер слайду 7

ДИВАК - той, хто своєю поведінкою і вчинками викликає здивування.

Номер слайду 8

Кожна людина неповторна, індивідуальна. Таким є і Олесь, герой оповідання "Дивак". Він тонко відчуває природу, чутливий до краси, його серце відкрите для добра й справедливості

Номер слайду 9

Усе лихе в житті він сприймає болісно. Не всі розуміють його почуття, навіть учителька і рідний дід, тому вважають його диваком,людиною,не пристосованою до життя.

Номер слайду 10

коли дятел шишки їстьне любить псувати молодий лідболяче йому, коли щука пліточку впіймалажаліє конейжаліє стару соснутак любить природу, що передає свою любов до неї на уроці малювання

Номер слайду 11

Ремез (Remiz pendulinus) — птах ряду горобцеподібних; довжина тіла 10—12 см, вага 7—11 г. В Україні ремез гніздовий птах усієї території, рідкісний; селиться біля водойм; живиться комахами, корисний. Гніздо: Гніздо ремез будує у вигляді рукавички з боковим входом у вигляді трубки. Гніздо будують разом самиця та самець з пуху тополі та очерету. Місце гніздування. Заболочені та зволожені ділянки,водойми, з наявністю очерету та високих верболозів або берез із низько звисаючим гіллям, на якому будують своє гніздо.

Номер слайду 12

Дятел звичайний, або дя́тел великий строкатий (Dendrocopos major) — птах досить великого розміру; один із найвідоміших представників родини Дятлових. Населяє найрізноманітніші лісові ландшафти Палеарктики від Канарських островів і північно-західної Африки на заході, до Камчатки і Японських островів на сході, причому майже скрізь є звичайним, численним видом. Нерідко селиться в межах населених пунктів — у старих садах, парках. Як правило, веде осілий спосіб життя і лише на північній межі ареалу в несприятливі роки здійснює масові кочівлі-інвазії в сусідні регіони.

Номер слайду 13

Пейзаж. Пейзаж — жанр в образотворчому мистецтві, в якому об'єктом зображення є природа. Пейзажем називають також окремий твір цього жанру. Як самостійний різновид образотворчого мистецтва пейзаж виник у китайському мистецтві, китайському живопису

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

А як же треба жити на землі?Проблемне питання

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
4.5
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.9
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Московчук Валентина Володимирівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Зажерило Алла Валентинівна
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    5.0
pptx
Додано
23 травня 2019
Переглядів
24539
Оцінка розробки
4.9 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку