Презентація "Українські спротсмени,про яких говорить весь світ"

Про матеріал
Завдяки їм українці незалежно від місцезнаходження, соціального середовища і політичних орієнтацій успішно навчаються бути єдиними. Вони часто всупереч, а не завдяки, мчали швидше, злітали вище, парили далі, досягаючи кульмінаційної точки. І весь світ спостерігав за їх перемогами і ні з чим непорівнянні митями справжніх оголених емоцій на олімпійських, світових, континентальних п'єдесталах пошани - території вшанування за великим рахунком всієї країни.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

УКРАЇНСЬКІ СПОРТСМЕНИ, ПРО ЯКИХ ГОВОРИТЬ ВЕСЬ СВІТ

Номер слайду 2

Не одноразово гімн нашої Батьківщини лунав у різних куточках земної кулі і не просто так, а від величезної гордості за перемогу. Окрім того, що ці люди досягли вершин у великому спорті потрібно віддати їм належне і за внесок у суспільне життя країни, яку представляють. Можна створити власний міні список спортсменів, яких знає кожен пересічний і не лише українець.

Номер слайду 3

Лобановський Валерій Васильович. Видатний український футболіст і тренер. Багаторічний наставник «Динамо», на чолі якого двічі вигравав Кубок володарів кубків УЄФА. Тричі був наставником збірної СРСР, з якою став віце-чемпіоном Європи 1988. Тренер збірної України у 2000—2001 роках. Один з найтитулованіших тренерів в історії світового футболу.

Номер слайду 4

Сергій Бубка«Бубка летить над Парижем» ось що про нього писали, про цього стовпа українського спорту – Сергія Бубку. Феномена, який народився поблизу Луганська, знає кожен. Про себе він заявив ще у 1980 році ставши майстром спорту СРСР серед юнаків. Опісля розпочався злет його кар’єри, адже на його рахунку десятки перемог і 35-ти легкоатлетичних рекордів зі стрибків, які нікому не вдалося перевершити.І хоча Сергій Бубка не представляв незалежну Україну на міжнародній арені в якості учасника, але він приклав тренерську руку не до однієї команди наших спортсменів і надалі продовжує. За життя було зведено пам’ятник на його честь у Донецьку.

Номер слайду 5

Андрій Шевченко Український футболіст, виступав за київське «Динамо», «Мілан» та лондонський «Челсі». Заслужений майстер спорту України з 2003 року. Нагороджений найвищою державною відзнакою — «Герой України». У 2003 році став першим українцем, який виграв Лігу чемпіонів. Володар «Золотого м'яча» 2004 — призу, який вручають найкращому футболісту Європи. Один з найрезультативніших бомбардирів єврокубкових турнірів за всі сезони[2]. Найкращий бомбардир національної збірної України в історії. Тричі ставав найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів, двічі — чемпіонату Італії. Другий бомбардир за всю історію «Мілана». Наразі — головний тренер збірної України.

Номер слайду 6

Василь Вірастюк. Український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004), а також актор. Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. Заслужений майстер спорту України. Ось вам простий хлопець з Івано-Франківська, який з дитинства займався атлетикою та вперто йшов до своєї цілі

Номер слайду 7

Володимир та Віталій Кличко. Ці хлопці на своєму рахунку мають безліч титулів і нагород з боксу. Однак в контексті вищезазначених Олімпійських ігор потрібно відзначити, що молодший з братів – в 1996 році отримав золоту медаль. А через 4 роки отримав титул чемпіона світу. Не менш амбітний і старший брат – внесений до Книги рекордів Гіннесса як перший чемпіон, Який виграв 26 поєдинків з найменшими витратами часу. Сьогодні сім’я Кличко активно займається соціальними і політичними проектами, адже старший брат є Київським міським головою.

Номер слайду 8

Ольга Харлан Українська фехтувальниця (шабля), олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзова призерка Олімпіади 2012 року, шестиразова чемпіонка світу (2009 року в командній першості, 2013 в індивідуальній і командній, 2014 в індивідуальній, 2017 в індивідуальній, 2019 в індивідуальній), восьмиразова чемпіонка Європи, ЗМСУ з фехтування, найкраща спортсменка року (2008, 2009) та найкраща спортсменка місяця (5 разів[2]) в Україні, депутат Миколаївської міської ради[3]. Кандидат у народні депутати на виборах 2012 року

Номер слайду 9

Яна Клочкова Українська плавчиня, чотирикратна олімпійська чемпіонка на дистанціях 200 та 400 метрів, срібна призерка — 800 метрів. Перемоги здобула на Літніх Олімпійських іграх 2000 та 2004 років у комплексному плаванні; срібну медаль — 2000 року. Має прізвисько «золота рибка». Є почесним громадянином Харкова та Донецька.

Номер слайду 10

Лілія Підкопаєва. Українська спортсменка (спортивна гімнастика). Заслужений майстер спорту України (1994). Суддя міжнародної категорії. Абсолютна чемпіонка світу (1995, Японія, Сабає), Європи (1996, Велика Британія, Бірмінгем). Володарка Кубка Європи (1995). У 1996 р. на XXVI Олімпійських іграх в Атланті посіла перше місце в абсолютній першості, перше місце у вільних вправах, друге місце на колоді. Виступала за товариство «Динамо». Володарка 45 золотих, 21 срібної та 14 бронзових медалей. Організатор турніру «Золота лілія».

Номер слайду 11

Катерина Серебрянська. Українська художня гімнастка, заслужений майстер спорту України з художньої гімнастики, олімпійська чемпіонка. Дочка Любові Серебрянської. Багатократна володарка призових місць на Чемпіонатах світу з художньої гімнастики 1992–1998 рр. (8 золотих, 4 срібних, 3 бронзових медалі), на Чемпіонатах Європи (9 золотих, 3 срібних, 4 бронзових медалі). Зараз проводить різноманітні тренінги з особистісного зростання.

Номер слайду 12

Ірина МерленіЗаслужений майстер спорту України з вільної боротьби, олімпійська чемпіонка (Афіни, 2004), бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008); чемпіон світу (2000, 2001, 2003, 2007), чемпіон Європи (2004, 2005), вагова категорія — до 48 кг. Ця тендітна Дюймовочка зростом 1,51 тісно пов’язала своє життя спортивними вузами, з дитинства її тренером був батько, а пізніше вона вийшла заміж за майстра спорту.І хоча все своє життя вона присвятила одній лиш справі, але зараз Ірина Мерлені активно допомагає нашим бійцям на Сході.

pptx
Додав(-ла)
Костова Ольга
Додано
14 квітня 2020
Переглядів
2650
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку