Складання й розв’язання прикладів на додавання. Послідовність чисел у межах 9

Про матеріал
Тема. Складання й розв’язання прикладів на додавання. Послідовність чисел у межах 9. Розпізнавання многокутників. Написання цифр Мета: вправляти учнів у складанні та розв’язуванні прикладів на додавання; вдосконалювати навички усної лічби; вчити визначати серед геометричних фігур потрібну; розвивати графічні навички; розвивати логічне мислення, увагу
Перегляд файлу

Тема. Складання й розв’язання прикладів на додавання. Послідовність чисел у межах 9. Розпізнавання многокутників. Написання цифр

Мета:  вправляти учнів у складанні та розв’язуванні прикладів на додавання; вдосконалювати навички усної лічби; вчити визначати серед геометричних фігур потрібну; розвивати графічні навички; розвивати логічне мислення, увагу.

Хід уроку

I. Закріплення вивченого

Урок проводиться у формі змагання. Клас поділено на три команди. Діти обирають назву команди. Девіз змагання: «Найкращі математики».

Завдання 1

Яка команда швидше утворить числовий ряд? Для кожної команди дається набір чисел 1–9. Кожний гравець виходить до дошки й ставить 1 картку з числом, яке починає натуральний

ряд чисел. За ним виходить наступний гравець, вибирає картку з наступним числом.

Завдання 2

Вставити потрібні числа.

Завдання 3

Вставити знаки. Групова робота. Дітям дається картка. Вони повинні вставити потрібні знаки.

Завдання 4

За допомогою малюнків скласти, записати й розв’язати приклади.

Завдання 5

Виміряти довжини відрізків, знайти найдовший і найкоротший відрізки.

Завдання 6

У кожного учня в зошиті прописані цифри: 2, 3, 4; 9, 8, 7.

Завдання: прописати цифри. Найкращі роботи приносять бали команді.

Завдання 7

Знайти й розфарбувати задану геометричну фігуру.

1 команда: чотирикутник;

2 команда: трикутник;

3 команда: п’ятикутник.

Завдання 8

Розв’язання прикладів. Фронтальна робота з картками.

Учитель показує картку з прикладом всім учням, діти показують відповідну картку з відповіддю. За кожний приклад нараховується 1 бал. Якщо учень припустився помилок, його команді бал не нараховується.

Завдання 9

Розв’язати задачу з логічним навантаженням.

У Василька 3 кубики, а у Петрика — 2 кубики. На столі стоїть коробка, в яку поміститься 4 кубики. Чи зможуть хлопчики помістити в цю коробку всі свої кубики?

II. Підсумки уроку

Підбиття результатів змагання, нагородження переможців.

 

 

doc
Додано
24 грудня 2020
Переглядів
498
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку