технологічна карта онлайн уроку

Про матеріал
https://docs.google.com/document/d/1WAwAUnsDsACkhmY1dcATdcvbfoeWHdJc/edit?rtpof=true
Перегляд файлу

Технологічна карта онлайн уроку

Урок склала учитель :Візнюк Оксана Анатоліївна

Назва предмету

Я досліджую світ

3 клас

Номер уроку: 63

Дата: 15.02.2024

Час проведення: 10.00

Тема уроку

Як бути здоровим

Форма проведення уроку

Онлайн, подорож

 

Цілі уроку:

Очікувані результати.

Після уроку учні будуть:

навчальні

вчити учнів визначати причини погіршення стану здоров’я; розширити уявлення учнів про здоровий спосіб життя (харчування, турбота про здоров’я, уникнення шкідливих звичок)

знати

причини погіршення стану здоров’я, умови здорового способу життя

розвивальні

розвивати вміння порівнювати, аналізувати,спонукати учнів до аналізу свого способу життя та способу життя своєї родини; сприяти розвитку допитливості

вміти

порівнювати, аналізувати працювати в групі

виховні

виховувати інтерес до занять фізичною культурою і спортом, бажання вести здоровий спосіб життя

пояснювати

як людина змінюється упродовж життя, наводити приклади з власного досвіду

Місце уроку в розділі

Урок є логічною одиницею теми «Людина»

Тип уроку

Комбінований урок

Освітні галузі

Здоров’язбережувальна, соціальна, математична, мовно-літературна, інформатична.

Міжпредметні зв’язки

Літературне читання, математика.

Загальні поняття

Складові здоров’я:особиста гігієна, режим дня,збалансоване харчування, загартування, рухова активність, медичне обслуговування, спадковість, дотримання правил безпеки, позитивні емоції.

Ресурси

Платформа GoogleMeet,презентація PowerPoint, онлайнкарта, онлайн завдання на віртуальній дошціJamboard, мультфільм «Хворий зуб»,онлайн- тестування «Як бути здоровим» (Всеосвіта).

Обладнання

комп’ютер (або інший ґаджет)

Організація простору

фронтальна, індивідуальна, групова

 

Перебіг уроку

Етапи уроку

Зміст роботи

Діяльність учителя

Діяльність учнів

Результати

I. Вступна частина

1. Організаційний момент

Мета: позитивно налаштувати дітей на урок

1. Психологічний настрій учнів класу до уроку.

 

2. Правила роботи на онлайн- уроці.

 

Вітається з дітьми.

 

 

Пояснює правила роботи на онлайн-уроці.

 

Вітаються з учителем.

 

Приймають правила роботи на онлайн-уроці.

Створення позитивної робочої атмосфери на онлайн-уроці.

Розвивають навички користування платформою GoogleMeet.

2. Хвилинка спостережень

Мета: спонукати дітей до спостереження за природою, аналізувати отримані факти.

1. Вправа «Календар спостережень»:

-  Яка зараз пора року?

- Який місяць?

- Яке сьогодні число?

- Якою була температура повітря?

- Яким було вранці небо, коли ви йшли до школи?

- Чи були опади? Які саме?

Опитує учнів щодо погоди.

Спостерігають за погодними умовами, надають відповіді щодо погоди.

Розвивають навички спостерігати.

ІІ. Актуалізація

 опорних знань

Технологія розвитку критичного мислення «Брейн стормінг»

Просить учнів дати відповідь на питання.

Висловлюють власну думку

Набудуть умінь висловлювати власну думку.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Мета: мотивувати школярів до навчальної діяльності.

1. Вправа  «Займи позицію».

 

Просить дітей «зайняти позицію» і обґрунтувати свою думку.

Висловлюють власну думку щодо запропонованої ситуації.

Набудуть умінь висловлювати власну думку.

ІV. Повідомлення теми і мети

Мета – повідомити тему уроку, ознайомити з онлайн- картою мандрівки.

1. Оголошення теми уроку, завдань. Знайомство з онлайн-картою на віртуальній дошці Jamboard, на якій буде відбуватися мандрівка.

Пояснює правила онлайн-мандрівки.

Міркують щодо назви теми, усвідомлюють.

Дізнаються про форму уроку

V.Основна частина

Мета: ознайомити учнів із правилами збереження та зміцнення здоров’я;спонукати учнів до аналізу свого способу життя та способу життя своєї родини;

1. Стежина 1 «Модель здоров’я».

 

 

 

2. Стежина 2 «Режим дня»

Онлайн-вправа«Режим дня»

 

 

 

3.Стежина 3 «Особиста гігієна»

Онлайн-вправа « Знайди пару»

 

 

 

 

4. Стежина 4 «Рух – це здоров’я»

 

 

 

Розминка для очей.

 

5. Стежина 5 «Абетка харчування»

 

 

Вправа «Молочна математика»

 

 

Перегляд мультфільму «Хворий зуб»

 

Онлайн-вправа «Корисні продукти»

 

6.Стежина 6 «Активного відпочинку»

Пропонує пригадати складові здоров’яі створити модель здорового способу життя.

Пропонує проаналізувати зміст вірша О.Орача «Галя – Невстигаля» і скласти режим дня.

Надає інструкції в роботі на дошці Jamboard. Пропонує установити зв’язок між словами.

 

Зосереджує увагу учнів на тому,що потрібно займатися спортом

Проводить розминку для очей.

Зосереджує увагу учнів на правильному харчуванні і правилах догляду за зубами.

Пропонує розв’язати молочні приклади

Пропонує переглянути мультфільм

Надає інструкції в роботі на дошці Jamboard

 

Пропонує скласти асоціативний кущ.

Створюють модель здорового способу життя.

 

 

Відповідають на питання вчителя

Складають режим дня за сюжетними малюнками

 

Інструментом «Ручка» встановлюють зв’язок між словами.

 

 

Висловлюють власну думку

 

 

Виконують рухи очима.

 

 

 

 

 

Розв’язують і називають страву

 

Переглядають мультфільм

 

Виконують інструкції вчителя щодо завдання.

 

Складають асоціативний кущ

Пригадують складові здоров’я

 

 

Спонукає дотримуватися режиму дня

 

 

 

Спонукає учнів до аналізу свого способу життя, необхідності дотримуватися правил особистої гігієни

Дотримуються правил здорового способу життя під час роботи на комп’ютері.

 

Виховують культуру здорового способу життя

 

 

 

Розвинуть навички критичного мислення.

Повторюють правила догляду за зубами

Вміння використовувати знання про продукти, корисні для здоров’я

Спонукає учнів до зміцнення здоров’я

VІ. Усвідомлення змісту навчального матеріалу

Мета: перевірити на скільки засвоїли матеріал.

  1. Індивідуальна робота.

Онлайн-тестування

 

Надає інструкції

 

 

 

Виконують онлайн-тест

 

Вміння використовувати знання про здоровий спосіб життя

VIІ.Підсумок уроку Рефлексія

Мета: отримати зворотній зв'язок від учнів.

  1. Рефлексія    

Онлайн-вправа «Печатка настрою»

 

Пропонує зафарбувати печатку у вигляді трикутника одним із трьох кольорів.

Висловлюють власну думку щодо уроку. 

Розвинуть уміння висловлювати власну думку.

 

docx
Додав(-ла)
Візнюк Оксана
Пов’язані теми
Я досліджую світ, 3 клас, Розробки уроків
НУШ
Інкл
Додано
26 березня
Переглядів
42
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку