Тема "Подорожуємо весною"

Про матеріал
Даний матеріал можна використати для узагальнення здобутих учнями знань про весняні зміни в живій і неживій природі, з'ясування змін у житті птахів, звірів, закріплення знань про першоцвіти, Червону книгу України. Також для розвивання спостережливості, уваги, логічного мислення, виховування дбайливого ставлення до тварин та природи в цілому.
Перегляд файлу

Урок з ЯДС-1 клас

Тема: Подорожуємо весною

Мета:Узагальнити здобуті учнями знання про весняні зміни в живій і неживій природі, з’ясувати зміни у житті комах, птахів, звірів;  закріпити знання про першоцвіти, Червону книгу України; розвивати спостережливість, увагу,  логічне мислення; виховувати дбайливе ставлення до тварин та природи в цілому.

Освітні галузі: мовно-літературна, природнича, мистецька, технологічна, фізкультурна,  математична.

                                                             Хід уроку

Ранкова зустріч

  1. Вітання

Доброго ранку, сонечко ясне,

Доброго ранку, небо голубе,

Доброго ранку всім пташкам,

Доброго ранку, усім вам.

       -А зараз побажайте один-одному чогось доброго.

        2. Обмін дітей інформацією про весну. Складання речень.

        3. Гра «Впізнай квітку»

        -На дошці  картинки  з квітами.

         -На партах  назви квітів.

         -Вчитель називає колір квітки.

         -Діти відгадують назву .

         4. Щоденні новини.

         5. Руханка  (діти імітують)

        -Як наші діти вміють вставати?

        -Як наші діти виглядають весняне сонечко?

        -Як падає весняний дощик?

        -Як шумить весняний вітерець?

        -Як зайчик радіє весні?

        -Як клишоногий ведмідь встає із зимового сну і робить перші кроки?

       -Як наші діти тягнуться до сонечка?

       -Як наші діти вміють сідати?

       6. Гра «Відновити назву звіра»

166024615_957187708420559_6872029161980939738_n.jpg

 

 

     -На дошці картинки із звірами.

     -Поставити пропущені букви у назвах звірів.

     -З’єднати назву звіра із відповідною картинкою.   

     -Що можна сказати про звірів у правій та лівій частині дошки? (як поділяються)

    7. Руханка «На галяві зайці танцювали».

165783258_957187788420551_5054771576150513811_n.jpg

 

 

    8. Загадка:

        Прилетіли гості, сіли на помості.

        Без сокири, без лопати,

         Збудували собі хати. (Птахи)

    9. А тепер, діти, цікаве завдання.

    -Відгадайте яку я склала букву із «Лего»? (Пе).

    -Дивлячись на цю букву давайте придумаємо, зараз, невеличке оповідання про весну:

     На голубому небі світить жовте сонечко. По ньому пливуть сині хмаринки. Під ними цвітуть  червоні і оранжеві квіти.

    

    -А тепер подивіться уважно на мою букву «Пе» і складіть із «Лего» таку саму.

165869877_957187988420531_3427314306133365026_n.jpg

    10.Як пташки  знаходять дорогу додому із вирію?

     -У них є вожак (старший птах).

     -Вони мають біологічний годинник.

     -На які групи поділяють птахів? (перелітні та  осілі).

     11. Робота в групі.

      -Розпізнати пташки і створити колаж з назвою «Перелітні птахи».

     12.Рефлексія. (Займи позицію).

     13.Робота у щоденнику враження:

     -Зобразити ознаку весни.

165639909_957188125087184_3948630483481647845_n.jpg

 

-           

 

   

        

 

         

 

docx
Додав(-ла)
Мурин Наталія
Додано
26 березня
Переглядів
106
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку