Тема "У колі родини. Розвиток діалогічного мовлення"

Про матеріал
2 клас Тема: У колі родини. Розвиток діалогічного мовлення Мета: вивчити новий граматичний матеріал теми; вчитися будувати речення з конструкцією We like… ; розвивати навички діалогічного мовлення; розвивати навички читання; вчитися будувати запитання і давати відповіді на них; розвиток навичок письма; тренувати пам'ять; виховувати повагу до однокласників. Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
Перегляд файлу

2 клас                                               Дата__________

Тема: У колі родини. Розвиток діалогічного мовлення

Мета: вивчити новий граматичний матеріал теми; вчитися будувати речення з конструкцією We like… ; розвивати навички діалогічного мовлення; розвивати навички читання; вчитися будувати запитання і давати відповіді на них; розвиток навичок письма; тренувати пам'ять; виховувати повагу до однокласників.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу

Обладнання: Підручник, робочий зошит, мультимедійний супровід, роздатковий матеріал для читання, картки із завданнями.

ХІД УРОКУ

 І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 Greeting 1. Привітання

T.: – Hello!

Ps.: – Hello!

T.: – How are you?

Ps.: – Fine, thanks!

T.: – Are you ready for the lesson?

Ps.: – Yes, we are.

2. Перевірка домашнього завдання

- Вчитель перевіряє нові слова до теми.

- Читання – вправи 14-16(друкована книжка). Що було важко чи незрозуміло у вправах для читання вдома?

3.Повідомлення теми та мети уроку

Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо вивчати тему «Я, моя родина і друзі» на якому ми вивчимо нові слова, потренуємося будувати речення вживаючи конструкцію We like… не тільки усно, а іще письмово. Повторимо рахунок до 20.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Повторення раніше вивченого матеріалу.
  • Вчитель показує учням картинку на якій зображено родину та задає

запитання, учні дають відповіді на запитання.

Наприклад:

- Who is on the picture? (хто зображений на картинці) стр 31 підручник.

1. This is a mum.

2. This is a dad.

Так само і на інші номери(3,4,5,6)

 

  • Повторюємо числівників до 20

- Вчитель включає аудіо із числами «numerals 1-20», учні слухають та повторюють.

2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу:

1) Робота із підручником на 33стр.

- Впр.1. Слухаємо та вивчаємо нові слова(+стр.32)

- Впр.2. Слухаємо аудіо та читаємо.

№3 записуємо у зошит.

- Впр.3. Читаємо.

- Впр.4. Слухаємо.

Фізкультхвилинка

- Вчитель включає відео (commands), учні дивляться, слухають та виконують команди.

2) Робота в друкованих зошитах на 24 стр.

- Впр.2. Подивіться на картинку та доповніть речення.

We like to play with my brother and grandpa.

- Впр.4. Із поданих слів складіть та запишіть речення.

I like to play with my cousins.

3) Читаємо у друкованих книжках

- Читаємо вправи 17-19 .

ІІІ. Заключна частина уроку

  1.               Підведення підсумків уроку

Бесіда з учнями

- Чи сподобався вам урок?

- Які завдання вам сподобались найбільше?

- Що нового запам’ятали?

- Що було робити важко, а що легко?

Домашнє завдання:

- Вивчити слова з 10 по 15, записати у словник.

- стр. 23 у друкованому зошиті зробити.

- Читати впр. 17-19 в друкованій книжці.

2. Закінчення уроку

-  The lesson is over.

-  Stand up, please! Goodbye, children.

-  Goodbye.

docx
Додано
1 березня
Переглядів
87
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку