Урок "Мій сніданок" для дітей з особливими освітніми потребами

Про матеріал
урок для дітей з особливими освітніми потребами. створено на базі навчальних програм для дітей з заниженим слухом
Перегляд файлу

Тема: Сніданок

Дата:  09.11.2021

Клас 6-б

Мета: формування ключових компетентностей:

 уміння вчитися:розвивати навички усного мовлення, читання, аудіювання, соціокультурну компетенцію, прищеплювати дітям культуру здорового харчування, інтерес до харчових традицій країни, мова якої вивчається

.комунікативну: уміння сприймати, розуміти й розуміти матеріал,передавати інформацію. використовувати історичну термінологію,висловлювати власну думку ,вести діалог,поповнювати словниковий запас, удосконалювати  вміння розуміти артикуляцію вчителя,коригувати вимову.

здоровязбережувальну:  створювати позитивний настрій на уроці,відповідальне ставлення до власного здоров”я,бажання бути здоровим,виховувати культурно-гігієнічні навички, здатність зберігати фізичне, соціальне, психічне та духовне здоров’я – своє та інших людей;

 Формування предметних компетентностей

навчальна • розвиток мовленнєвої компетенції учнів з теми, робота в групах під час роботи над тематичним текстом;

практична: покращувати навички роботи з словами  ,вчити  слова розвивати пам’ять, увагу, уяву, логічне мислення з допомогою  практичних завдань

-загальнокультурна: виховувати учнів в дусі толерантності ,гуманізму та поваги до культури різних культур.

Обладнання: зошит, підручники,роздатковий матеріал

Тип уроку:вивчення новового матеріалу

Словник: BREAKFAST ,EGGS, MILK, TEA ,JUICE, PORRIDGE, CEREAL, SAUSAGE ,FRUITS ,CHEESE, VEGETABLES ,SANDWICH ,I EAT ,I DON’T  EAT

Хід уроку:

 

1) Привітання

T: Good morning! I’m glad to see you. Let’s start our lesson.  I hope you’ll be creative and active during our today’s lesson.

a)how are you?

b) what the weather like today?

c)who is on duty today?

2) Розмовна хвилинка

3)Повідомлення теми та мети уроку. Угадайте тему . Фотографія сніданку

А) відео «Сніданки»

II Основна частина уроку

А) подання нових л.о.

А)запис слів у словник

Вклеїти слова у словник Максиму

Б) читання слів

В) переклад

4) гра « what is missing»?

На дошці картинки страв. Прибираю одну,яка пропала.

5) Фізкультхвилинка

4) Витягують з торбинки і називають слово.

5)Зібрати тарілку на сніданок (по класу наклеїні картинки )

5)  подання фрази.

I eat. I don’t eat.

6)Діалогічне мовлення

Запитати у друга -  what do you eat?

7)Скласти речення.

9) Аудіювання

The Earl of Sandwich was an Englishman. He lived in the XVIII century. He was fond of playing cards so much that people knew him the greatest player in London. He played cards during the day and even didn`t stop his games at night.

He remained at the table for 24 hours a day and even didn`t stop for meals. His

servant usually brought  him some slices of meat and bread. So he was able to continue playing while eating.

It happened that Earl of Sandwich put the meat between the bread and in this way

invented the new dish. People began to call it “ a sandwich” after this man.

STATEMENTS:

The Earl of Sandwich was a Frenchman. No

He was fond of playing cards. Yes

People knew him the greatest sportsman in London. No

The Earl of Sandwich could play cards for 24 hours a day. Yes

The famous player stopped playing only for meals. No

People called a new dish after the Earl of Sandwsch. Yes

Граф Сендвіч був англієць. Він жив у XVIII ст. Він настільки любив грати в карти, що люди знали його як найкращого гравця Лондона. Він грав у карти вдень і навіть не припиняв свої ігри вночі.

Він сидів за столом 24 години на добу і навіть не зупинявся поїсти. Його слуга зазвичай приносив йому скибки м'яса і хліб. Тому він міг продовжувати грати під час їжі.

Траплялося, що граф Сендвіч клав м'ясо між хлібом і таким чином

винайшов нову страву. На честь цієї людини люди почали називати його «бутербродом».

Правда/неправда

Граф Сендвіч був французом.

Він любив грати в карти.

Люди знали його як найбільшого спортсмена Лондона.

Граф Сендвіч міг грати в карти 24 години на добу.

Відомий гравець перестав грати лише заради їжі.

Люди називали нову страву на честь графа Сендвіча.

8) гра «БІНГО»

ЗАПИШІТЬ 5 БУДЬЯКИХ СЛІВ.

А Я ЗАПИШУ СВОЇ. ЯКЩО СПІВПАДУТЬ.ТОДІ КАЖЕТЕ БІНГО.

3. Закінчення уроку

А)Закріплення

ЗНАЙДІТЬ СЛОВО

4) ПОДАННЯ ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ

5) ПІДБИТТЯ ПІДСУКІВ УРОКУ :

Яка була тема ?

Що було цікаво ?

Що дізнались?

6) Домашнє завдання : вивчити слова

 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
Інкл
Додано
31 січня 2022
Переглядів
375
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку