Урок на тему: "Правильна вимова дзвінких приголосних в кінці складу, слова. Галина Демченко «Спасибі лісникові».

Про матеріал
Конспект уроку з української мови розроблений відповідно до уроку 41 за підручником "Українська мова та читання 2 клас у 2 ч. Ч.1 ( авт Г. Сапун, О.Придаток) за програмою Р.Шияна.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Правильна вимова дзвінких та глухих приголосних в кінці складу, слова. Галина Демченко «Спасибі лісникові»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

Артикуляційна розминка Запросимо тишу: ц-ц-ц. Вітерець у лісі: ш-ш-ш. Прилетіли птахи: шук-шук-шук. Заспівав соловей: тьох-тьох-тьох. Накрапає дощик: кап-кап-кап. Дощ припускає сильніше: кап-кап-кап (голосніше). Злива: кап-кап-кап (швидко, голосно). Злива закінчилась. Дзюркоче вода: дз-дз-дз.

Номер слайду 4

Гра «Пошир речення» Зразок : Мама прийшла . Мама прийшла з роботи . Ірина мама прийшла з роботи. Увечері Ірина мама прийшла з роботи. Речення на вибір : Випав сніг Білочка журиться Скрутно птахам Настала зима

Номер слайду 5

Робота з підручником Галина Демченко «Спасибі лісникові» Вправа «Інтуїція». Прочитай заголовок казки. Про що може йтися у творі з таким заголовком? Що означає слово спасибі? Коли його уживають?

Номер слайду 6

Галина Демченко «Спасибі лісникові» Швидко читай слова МОРОЗ МОРОЗНИЙ ПОМОРОЗИВ ГОЛОД ГОЛОДНИЙ ПРОГОЛОДАВСЯ ДУБ ДУБОВИЙ ЗАДУБІВ

Номер слайду 7

Галина Демченко «Спасибі лісникові» Словникова робота мороз голод дуб морозний голодний дубовий поморозив проголодався задубів - Чим цікаві стовпчики слів? - Як вимовляємо кінцеві звуки у словах першого рядка?

Номер слайду 8

Галина Демченко «Спасибі лісникові» Щоденні 5. Слухаю і розумію. Хто дійові особи казки? Коли відбувалися описані події? Щоденні 5.Читаю для когось. Читайте казку почергово по 2 речення.

Номер слайду 9

Галина Демченко «Спасибі лісникові» Щоденні 5. Висловлююся за змістом прочитаного. Я погоджуюся з цією думкою. Оскільки…

Номер слайду 10

Галина Демченко «Спасибі лісникові» Переказ тексту. Нахвалявся мороз… Білочка… Вона подумала, що добре… На узліссі білочка почула… Лісник пробирався на… Він розкладав біля дуба… А в простору дуплянку поклав…

Номер слайду 11

СЕНКАН Білочка Грайлива, бережлива. Стрибає, збирає, метушиться. Білочка збирає на зиму жолуді. Лісова красуня.

Номер слайду 12

Робота з підручником Вправа 3 Випиши виділені слова з казки. Підкресли букви, які позначають дзвінкі приголосні звуки. Перевір себе: Мороз, верболіз, дуб. У цих словах всі приголосні звуки: а) дзвінкі б) глухі

Номер слайду 13

Робота з підручником Прочитай слова. Чітко вимовляй дзвінкі приголосні звуки. дуб віз плуг хліб гарбуз ріг зуб берізка пиріг У кінці складу, слова дзвінкі приголосні звуки в українській мові потрібно вимовляти дзвінко.

Номер слайду 14

Гра «Листопад» У парку росте молода бері ка. Під нею виріс гри . Перевір себе: У парку росте молода берізка. Під нею виріс гриб.

Номер слайду 15

Тренувальні вправи Гра «Зміни слово». Заміни перший звук на парний глухий. жити - .. ити діло - ..іло ґава - ..ава

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Підсумки уроку Кубик Блума Назви … Чому … Придумай … Поясни … Запропонуй … Поділися …

ppt
Додано
7 червня 2021
Переглядів
1352
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку