Урок "Тварини",підтема "Дикі тварини"

Про матеріал
План уроку розроблено за підручником А. Несвіт Англійська мова 2клас з дотриманням вимог державного стандарту початкової загальної середньої освіти.
Перегляд файлу

 

Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів № 38

 

 

 

 

Урок англійської мови у 2 класі з дотриманням вимог державного стандарту початкової загальної середньої освіти

 

 

 

 

Тема: «Тварини»

Підтема: «Дикі тварини»

 

 

 

Вчитель англійської мови,

          Вєтрова Н. І.

 

 

 

 

 

 

 

2017 рік


Тема: Тварини.

Підтема: Дикі тварини.

Мета: освітня: розширити знання учнів з теми «Тварини», зокрема ознайомити з назвами диких тварин; формувати вміння робити самостійні судження; розширити ерудицію учнів;

           практична: ознайомити учнів з лексикою теми; практикувати вміння аудіювати з метою розуміння основного змісту почутого; висловлювати власні думки;

                 розвивальна:  розвивати пам’ять, увагу, уяву, мовну здогадку, логічне мислення; розвивати мовні, мовленнєві й комунікативні компетенції учнів;

                 виховна:  формувати потребу до самоосвіти і практичного використання іноземної мови в різних сферах спілкування; підвищувати мотивацію до вивчення іноземної мови; виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови через утворення реальних можливостей для розвитку; прививати любов до тварин; розширювати екологічні знання учнів, залучати до природоохоронної роботи.

Тип уроку: Комбінований.

Обладнання: Підручник А. Несвіт Англійська мова, 2 клас; робочий зошит з друкованою основою; дидактичний матеріал: картки з тваринами, картки з словами; мультимедійна презентація; аудіо записи, магнітофон; плакат «Дикі тварини», магнітний алфавіт.


Хід уроку

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1 Greeting.

Привітання.

T: Good morning, children!

Ps: Good morning, good morning,

      Good morning to you!

      Good morning, good morning,

      I’m glad to see you.

                      Good morning, good morning,

                      Good morning to you!

                      Good morning, good morning,

                      We are glad to see you.

T: Подивіться, діти, в нас багато гостей сьогодні. Давайте їх привітаємо. Lets greet our teachers from different schools.

Учні повертаються і співають під музику.

Ps: Hello, hello!

      It’s so nice to say.

      Hello, hello!

      And have a nice day (twice).

 

2 Aim.                                                                                                           Слайд 2

Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we shall continue to study our theme “Animals” and our topic today is “Wild Animals”. We shall learn the places where wild animals live and the names of some different wild animals. We’ll play games and say tongue-twister. At the end of the lesson we’ll watch the cartoon.

Ми продовжуємо вивчати нашу тему «Тварини» і підтема уроку – «Дикі тварини». Ми ознайомимось із місцями, де можуть проживати дикі тварини. Пограємо в ігри, вивчимо скоромовку. В кінці уроку ми послухаємо цікаву казку, а ви скажете, яка тварина вам не сподобалась.

І скільки б ми не вивчали цю тему, на уроках англійської мови або на інших уроках про тварин, ми пам’ятаємо, що це наші «брати менші» і ми повинні про них піклуватися, повинні оберігати їхні домівки, не лякати, не нищити, бо вони такі ж жителі Землі, як і ми, люди.

 

 

 

3 Warming up.                                                                                       Слайд 3

Введення в іншомовну атмосферу.

Poem “The Pussy-Cat”. p-84

I’ve got a little pussy-cat,

I love it very, very much.

Its eyes are bright, its tail is long,

And fur is soft to touch.

Т: Гарний котик? Приємний? Who likes cats?

4 Check on Homework                                                                          Слайд 4

Перевірка домашнього завдання.

а) Mind Map “Animals”.

Т: Зараз складемо mind map “Animals”

What words do you associate with the word “animal”. (cat, dog, rabbit, goose, sheep, lamb, pig, hen, cow, horse, kitten, puppy, hamster, guinea-pig, parrot)

b) Brainstorming.                                                                                     Слайд 5

T: Say me, please, the words which express that the animals can be… Ok! (noisy, quiet, clever, hungry, angry).

What animal can be…?

6 Physical Activity.                                                                                 Слайд 6

Фізкультхвилинка.

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,

Eyes and ears and mouth and nose,

Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1 Presenting and Practising Vocabulary.

Подання та активізація нових ЛО.

1) Ex. 1, p. 92.

T: Let’s make acquainted with the places where wild animals can live.Слайд7

T: Let’s make aquainted with the names of the animals.                       Слайд8

T: Open your text-books on page 92, ex. 1. Look at the pictures and repeat.

2 Reading.

Навчання читання.                                                                            Слайд9

  1. Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями.

Т: До нас в гості прийшла мишка з книжкою і дуже хоче з нами почитати.Look at the page 92 – you can see some animals and some places where they can live. What can you see in these pictures?

 

  1. While-Reading Activity. Етап читання.

Т: I shall read and you will read after me, then translate.

3 Physical Activity.                                                                              Слайд10

Фізкультхвилинка.

                                    Look at the ceiling,

                                    Look at the floor,

                                    Look at the window,

                                    Look at the door.

                                                       I see a ceiling,

                                                       I see a floor,

                                                       I see a window,

                                                       I see a door.

4 Speaking.

Розвиток умінь мовлення.                                                                   Слайд11                         

T: Stand up, please! Come to me! Lets play a gameMy Favourite Animal”.

Ми всі любимо тварин, турбуємося про них. Ви зараз вибираєте одну з тварин і розповідаєте про них.

Т: The next game will be “Mime Game”. Show us your favourite animal.

Не називаючи тваринку, покажіть нам її, а ми намагатимемось її вгадати. Можете обирати будь-яку тваринку, яку б ви хотіли погладити, не звертаючи увагу на те чи це свійська тваринка, чи дика. Адже ми любимо і милуємось всіма тваринками. Так?

Учні по черзі показують, а інші – вгадують.

 

 5 Pronunciation.                                                                                   Слайд12

Фонетична зарядка.      

  1.               T: Open your books at page 93, ex.5.

Подивіться на нашу мишку з книжкою – вона дуже хоче почитати з нами. Учні читають хором за вчителем, потім читають разом ( вчитель голосніше, а учні тихіше, потім однаково хором), після цього діти читають самостійно по черзі.

  1.               Вивчення скоромовки.                                                           Слайд13

Т: Зараз вивчимо скоромовку про восьминога.

Octopus ocular optics.

Вчитель читає двічі, потім учні намагаються відтворити скоромовку.

 

6 Writing.

Навчання письма.                                                                      Слайд14

T: Open your copy-books. It’s lesson 5. Look at the first task.

Подивіться на твариночок – які вони гарні та приємні, але вони так раділи гарній погоді, що розгубили літери у своїх назвах. Давайте допоможемо їм навезти лад і позбираємо всі загублені літери. За необхідності скористайтеся підручниками.

 

7 Listening and Speaking.                                                         Слайд15

Т: А зараз, дітки, послухайте одну цікаву казочку і скажете яка тваринка вам не сподобалась. Тільки мені потрібна ваша допомога. Гаразд?

У мавпочки – a monkey була подружка – a frog жабка, була сестричка – a fox – лисичка, і були ще друзі: a teddy-bear – ведмежатко, a goose – гусенятко. І жили вони в лісі – in the forest, і були такі хороші – very good, але біля озера – near the lake жила велика змія – a big snake. І ось одного дня – one day вона вирішила з’їсти  всіх друзів – very bad.

 

III. Заключна частина уроку.

  1.               Homework.                                                             

Домашнє завдання.

РЗ, впр. 2, ст. 63 (письмово)

  1.               Summarising.

Підведення підсумків уроку.

What topic were we discussing?

What games did we play?

Stand up! Come to me. Let’s go to the blackboard. You have here letters. Put together to have the names of the animals.

Складіть англійське слово – назву тваринки, а я зразу побачу яких тваринок ви любите.

Ви гарно попрацювали, ваші оцінки…

T: Давайте побажаємо гарного дня нашим гостям.                Слайд16

Ps: Good-bye, good-bye,

      I don’t like to say,

      Good-bye, good-bye,

      And have a nice day (twice).

 

 

 

 

docx
Додано
26 січня 2019
Переглядів
1615
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку