Урок з англійської мови в 6 класі (ІІ іноземна) Тема: Україна чи Ірландія?

Про матеріал

Урок з англійської мови в 6 класі (ІІ іноземна)

Дата: 22.04.2016 рік

Вік дітей: 11 років

Тема: Україна чи Ірландія?

Мета:

навчальна: презентувати новий лексико-граматичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби за темою, описувати когось\щось, запитувати про події в теперішньому часі й відповідати на запитання, виражати своє ставлення до країн, які вивчаються, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчають, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки;

розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;

виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі; любов та повагу до України, Ірландії, позитивне ставлення до національних традицій.

Обладнання: підручник, зошит, тематичні картки, граматичні картки.

Тип уроку: розвиток знань, вмінь, навичок.

Перегляд файлу

 

Урок з англійської мови в 6 класі (ІІ іноземна)

Дата: 22.04.2016 рік

Вік дітей: 11 років

Тема:  Україна чи Ірландія?

Мета:

навчальна: презентувати новий лексико-граматичний матеріал за темою, практикувати мовні засоби за темою, описувати когось\щось, запитувати про події в теперішньому  часі й відповідати на запитання, виражати своє ставлення до країн, які вивчаються, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, збільшувати обсяг знань про соціокультурну специфіку мови країни, що вивчають, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки;

розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;

виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі; любов та повагу до України, Ірландії, позитивне ставлення до національних традицій.

Обладнання: підручник, зошит, тематичні картки, граматичні картки.

Тип уроку: розвиток знань, вмінь, навичок.

Хід уроку:

І. Організаційна частина

  1. Привітання

(діти вітаються віршем)

Good morning, good morning school has began.

Good morning, good morning it’s fun.

Math and English, Craft and Arts

All school subjects make you smart.

Useful lessons, noisy breaks,

Happy faces, tasty cakes.

All school books teach you new

Teaches spend much time with you.

Growing up with every day,

Then your life will be OK.

T: I’m glad to see you. Sit down please.

  1. Повідомлення теми та мети уроку

T: today we have an interesting topic of our lesson. We’ll speak about two countries – Ukraine and Northern Ireland and the Present Indefinite Tense. We’ll do a lot of work today: repeat grammar material, write exercises, read texts, ask and answer the questions. Let’s start our lesson.

  1. Введення в іншомовну атмосферу

T: What day is it today? What month is it? What is the weather like today?

(учні дають відповіді на запитання)

ІІ. Основна частина уроку

  1. Актуалізація опорних знань

Reading rules (картки)

  1. Перевірка домашнього завдання

п.впр.4, с.207.

  1. Повторення граматичного матеріалу

The Present Indefinite Tense

(картки)

  1. Розвиток навичок діалогічного мовлення

T: Unfortunaly we haven’t books, but we have some copies. Look at the “Reading pictures”. Answer the questions:

1) Are there any words in the pictures? (-Yes, there are)

2) Are there any signs? (-Yes, there are)

3) Do you know the things or places in the pictures? (50/50)

Ok, thank you.

4) Is it Ukraine? Why?

5) Is it Ireland? Why?

6) Some pictures are difficult. You can’t say where they are. Which pictures are they?

  1. Розвиток навичок аудіювання

П.впр.1, с.95.

(слухають історію, потім відповідають на запитання)

1) Where are Laura, Malik and Nazar?

2)What they can do there?

  1. Фонетична хвилинка

T: today we practice different sounds. Look at the blackboard and repeat after me: [ð], [  ], [f], [w].

Listen the tongue twisters and count how many sounds do you hear.

  1. Фізкультхвилинка

T: Stand up! Hands up! Hands down! Hands on hips! Hands down! Swim! Go! Run! Fly! Sleep! Sing! Dance! Sit down!

  1. Розвиток навичок читання

(читання і порівняння текстів)

T: read two texts about Ukraine and Northern Ireland.

  1. Розвиток навичок письма

T: Look at the pictures and tell me what are the names of the words.

1) Europe, Asia, Africa (continents);

2)Kyiv, London, New York (countries);

3) the Dnipro, the Dniester, the Thames (rivers);

4) the Hoverla, the Ben Nevis (mountains);

5)Khryshchatyk, Baker, Soborna (streets)

.

  1. Закріплення вивченого матеріалу

Презентація «Україна», «Ірландія».

ІІІ. Заключна частина уроку

  1. Домашнє завдання

п.впр.2, с.95.

(вставити пропущені слова)

повторити the Present Indefinite Tense

  1. Підведення підсумків уроку

T: Do you like this lesson? What have we learnt?

  1. Завершення уроку

T: the lesson is over, good-bye.

 

 

 

 

 

I

you

we

they

 

he

she

it

 

Do

 

Does

 

 

go to school

swim

help mum

sing a song

visit grandma

fly a kite

dance

 

 

 

tomorrow

next day

next summer

next May

next Sunday

next Friday

next September

 

Rules of our lesson:

  • Be active
  • Speak English
  • Be polite
  • Do exercises
  • Listen to each other
  • Smile

Yesterday was Tuesday.

Today is Wednesday.

Tomorrow will be Thursday.

 

 

 

 

 

I

We 

You

They

He

She

It

Vтеп.часі

 

V-S (-es)

 

 

 

Today – сьогодні

Every day  кожного дня

 

 

 

I think it looks like… because… .

 

I think these pictures are of place (town)… .

 

It looks like a place (street)… in… because… .

 

I’m not sure about this picture.

The… looks Ukrainian and Irish.

 

Northern Ireland

Northern Ireland is one of the four countries of the United Kingdom. It is situated in the northeastern part of the island of Ireland including Rathlin Island and several smaller offshore islands.

The country is washed by the North Channel and by the Irish Sea. The major rivers are: the River Bann, the River Foyle and the Blackwater river. There are the Sperrin Mountains with the highest peak Slieve Donard.

Northern Ireland consists of 26 districts and 6 counties. Belfast is the capital and largest city of Northern Ireland.
 

Northern Ireland

Northern Ireland is one of the four countries of the United Kingdom. It is situated in the northeastern part of the island of Ireland including Rathlin Island and several smaller offshore islands.

The country is washed by the North Channel and by the Irish Sea. The major rivers are: the River Bann, the River Foyle and the Blackwater river. There are the Sperrin Mountains with the highest peak Slieve Donard.

Northern Ireland consists of 26 districts and 6 counties. Belfast is the capital and largest city of Northern Ireland.

 

docx
До підручника
Англійська мова (2-й рік навчання) 6 клас (Пахомова Т.Г.)
Додано
1 липня 2018
Переглядів
1090
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку