Урок "Їжа/напої. Структура «Do you like..?» . Короткі відповіді (Yes, I do/ No, I don’t)"

Про матеріал
Ознайомити учнів з новими словами і практикувати їх у вживанні: Fish, lunch, pizza, soup, chicken, salad. Розвивати навички усного та діалогічного мовлення, вдасконалювати навички читання. Ввести і практикувати у вживанні структуру «Do you like..?» . Короткі відповіді (Yes,...I do/ No,...don’t). Перевірити і закріпити лексику вивчену на попередньому уроці.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

Урок англійської мови 2-Г клас «Інтелект України» на тему: «Їжа/напої. Структура  «Do you like..?» . Короткі відповіді (Yes, I do/ No, I don’t)».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавець:     вчитель англійської мови

                                                                       КЗО «СЗШ №97 ім. П.І.Шкідченка»

                                                                       Чепурняк Ірина Ігорівна

 

 

 

 

Дніпро – 2019

Тема:  Їжа/напої. Структура  «Do you like..?» . Короткі відповіді (Yes, I do/ No,  I don’t)

Мета: Ознайомити учнів з новими словами і практикувати їх у вживанні: Fish, lunch, pizza, soup, chicken, salad. Розвивати навички усного та діалогічного мовлення, вдасконалювати навички читання. Ввести і практикувати у вживанні структуру «Do you like..?» . Короткі відповіді (Yes,...I do/ No,...don’t). Перевірити і закріпити лексику вивчену на попередньому уроці.

Обладнання: підручник, екран, слайди, картки з завданнями, картки з їжею та напоями.

ХІД УРОКУ

 

I. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Good morning, boys and girls! I am glad to see you!  Sit down, please!

2. Мовленева розминка

Т:  How are you?

T: Look at the window!

T: What is the weather like today?

T: What colour is the sky?

T: Is it sunny or cloudy?

T: What month is it today?

T: So we can start our lesson.

T: Do you know what we are going to speak about today? Look at the blackboard!

P: Food/ Drinks!

T: Right you are. We are going to speak about products today.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Перевірка домашнього завдання.

What do you like? / What do you dislike?

  1. Подання нового лексичного матеріалу та практикування у вживанні

Т: Open your  book on page 76 and find the first new word. Put your finger under the word and repeat after the dictor.

  1. Відпрацювання нової лексики. Виконання вказівок.

T: Let’s play game:

Завдання 1.What is it? (учням показують картки з їжею, піднявши руки вони повинні назвати малюнок)

C:\Users\Admin\Desktop\20190128_205157.jpg

C:\Users\Admin\Desktop\20190128_205120.jpg

C:\Users\Admin\Desktop\20190128_205217.jpg

C:\Users\Admin\Desktop\20190128_205142.jpg

C:\Users\Admin\Desktop\20190128_205224.jpg

Завдання 2. What’s missing – take away everything, name what you remember

T: Well, you are attentive.

      Practise the new words with the lesson flashcards reviewind  I like

  1. Читання тексту.
  1. Підготовка до читання

Т: Page 76. Look at the pictures for ten seconds. Now answer to my questions.

What is Tag eating? What’s Karla eating? What’s Chatter eating? What’s Sally eating?

  1. Читання.

T: Look, listen and repeat. (Учні читають текст після диктора.)

T: Now read the text.

  1. Контроль розуміння.

Ask some question in L1 to check understanding and engage the children.

T: Ask: Does Patty like soup? Does she like salad? Does she like chicken? What does she like?

  1. Фізкультхвилинка

Т: Look at the screen and let’s sing a song “If you’re happy” (Учні співають пісню вивчену раніше).

 

  1. Подання нового граматичного матеріалу
  1. Подання структури “Do you like?” Yes, I do/ No, I don’t.

T: If you want to  ask questions what about your friends like, you need put the verb “Do” in front of the sentence. For example: Do you like pizza? Answer of this sentence will: Yes, I do or No I, don’t. Where the word Do in the question and answer.

  1. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Робота з картками.

T:  Now take the cards and make up some questions.

  1. T: Pupils look at your task 2 at your Pupil’s book. You need ask and answer the question then write. But be attentive, look at happy and sad face. If it is happy face the answer will positive, if it’s sad face the answer will negative.

 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

1. Домашнє завдання.

Вивчити нові слова.  Читати слова та речення на с. 76.  A.B. p.62

  1. Підведення підсумків уроку.

What were the most interesting for you?

Вчитель допомогає учням дати свої відповіді.

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови) 2 клас (Ростоцька М. Є., Карпюк О. Д.)
Додано
12 червня 2023
Переглядів
708
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку