Виготовлення слона з цупкого кольорового паперу.

Про матеріал
Інтегрований урок з курсу « Я досліджую світ», який поєднує природничу галузь, мовно - літературну і технологічну галузь
Перегляд файлу

         Інтегрований урок з курсу « Я досліджую світ»

                                                                 Підготувала вчителька

                                                                 вчителька початкових

                                                                  класів

                                                                  Євдокимова Оксана

                                                                       Анатоліївна

  Тема Виготовлення слона з цупкого кольорового паперу.

   Мета.

      Навчальна:

-         Продовжувати удосконалювати навички роботи з папером;

-         Повторити закріплення деталей різними способами.

       Розвивальна:

-         Сприяти розвитку дрібної моторики, уваги, мислення, зв’язного мовлення;

Виховна:

-         Сприяти розвитку естетичного смаку, уваги;

-         Виховувати відповідальність, уважність, охайність, економне використання матеріалу, почуття пракрасного.

   Тип уроку: формування нових знань.

   Обладнання: відеоролики, фото слона, альбом-посібник « Маленький трудівничок», роздруківки, картки з буквами, цупкий кольоровий папір, ножиці, олівці.

                                 ХІД  УРОКУ

  1. Організаційний момент.
  1. Привітання

Продзвенів і стих дзвінок,

Починається урок,

Нумо, тихо всі за парти,

Розпочнемо наш урок!

  1. Перевірка готовності до уроку.

-         У кожного на парті має бути: картон, олівець простий, ножиці.

  1. Актуалізація знань учнів.

-         Діти, пригадайте, яку роботу ми виконували минулого уроку?

  1. Мотивація навчальної діяльності.
  1. Проблемне завдання.

Робота в групах.

-         Кожна група має відгадати загадки і виконати завдання.

     1 група

   Вдень вона лягає спати

   Бо всю ніч їй знов літати,

   Ловить мишок, гризунів,

   З нею їм вже не до снів. ( Сова)

                       На скелі він будує дім,

                       І не боїться жити в нім.

                       Два могутні є крила

                        У господаря … ( орла).

 

       2 група

     Грізний погляд, буйна грива,

     Дужий, спритний, гордівливий.

     Заричить – усяк змовкає,

     Бо він - цар, це кожен знає. ( Лев).

                          Він незграбний і товстий,

                          Завжди він чомусь сумний..

                          А на лобі в нього ріг,

                          Ця тварина … ( носоріг).

  Завдання: з кожного слова-відгадки взяти першу літеру і утворити слово.

    ( На столі складено картки з буквами)

   Діти обох команд складають слово СЛОН.

-         Отож, як ви зрозуміли, ми сьогодні будемо говорити про могутню тварину.

  1. Повідомлення теми і завдань уроку.

-         Сьогодні на уроці ми навчимося робити казкових і дуже гарних слоників, а ще послухаємо цікаву казку і дізнаємося багато цікавого про цю сильну тварину.

  1. Вивчення нового матеріалу.
  1. Перегляд відео « Цікаві факти про слонів»

-         Що вам найбільше запам’яталося?

-         Які два види слонів є на земній кулі?

  1. Складання хмарини слів

           СЛОН

           На дошці прикріпити малюнок-силует слоника

             СЛОН : великий, цирк, вода, Індія, Африка, бивні, хобот, вуха, тварина, зоопарк, сірий, чай.

 

  1. Слухання казки Олени Кукуєвицької  « ЧОМУ У СЛОНА ДОВГИЙ НІС   ТА ВЕЛИКІ ВУХА»

-         Чому мавпочка насміхалася з слоника?

-         Яким зображено слоника?

-         Як слоник допоміг мавпочці?

-         Як ви гадаєте, чи соромно стало мавпочці за свою поведінку?

ВИСНОВОК. Отже, не можна насміхатися з когось, дивлячись на його зовнішність. Судять за вчинки.

                Руханка « Тварини Африки»

  1. Бесіда про будова тіла тварини.
  1. Демонстрація та аналіз зразка.
  1. Демонстрація виробу.
  2. Аналіз зразка виробу.
  3. Повторення правил безпечної роботи на уроці.
  1. Технологія виготовлення виробу.

-         Правильно виконати роботу нам допоможе інструкція.

-         Послідовність роботи ( технологічна карта)

  Альбом-посібник « Маленький трудівничок»

  1. Самостійна робота учнів.

Учні виготовляють вироби.

  1. Підсумок уроку.
  1. Аналіз дитячих робіт.
  2. Бесіда.

-         З яким настроєм ви закінчуєте урок?

       Гра « Промені сонця»

На дошці прикріплено два смайлики (веселий і сумний). Кожній дитині роздати по жовтій смужці-промінчику. Учні прикріплюють до смайла, що показує їх настрій.

-         За що ви можете себе похвалити?

-         Наш урок підходить до закінчення. Усім вдячна за активну роботу.

 

docx
Додано
14 листопада 2023
Переглядів
167
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку