Основи здоров`я 9-Б клас
Дата
Урок
Тема: Безпека людини й право.
Мета: Сформувати у учнів поняття про правову основу безпеки людини.
Учити розуміти необхідність знати права людини.
Виховувати уважне та відповідальне ставлення до власного здоров’я.
Розвивати наочно – образне мислення, образну пам'ять, слухове сприйняття.
Коригувати звуковимову.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: : малюнки, текстові матеріали, таблиці..
Хід уроку.
Добрий ранок.
……який у тебе зараз настрій?
……спитай у ……як вона (він) себе почуває.
Який зараз урок?
…….. спитай у ………. який зараз урок
Кожна людина має право на життя
Обговорення проблемної ситуації
Ігор прийшов додому зі школи й побачив, що батьки чимось збентежені. Мама пояснила йому, що батька звільнили з роботи, тому найближчим часом у них будуть матеріальні проблеми. Чим небезпечна для родини така ситуація?
Діти, подивіться на дошку і прочитайте тему уроку.
……, так яка тема уроку?
……, повтори тему уроку.
План уроку
Права людини є найвищою цінністю.
Кожна людина має право на життя й право на честь і гідність особистості, право на свободу й особисту недоторканність, право на охорону приватного життя. Людина має право на екологічну, продовольчу, екологічну, особисту, суспільну, політичну безпеку.
Кожна людина має право на життя
Робота з підручником (ст.97)
Безпека людини – це забезпечення захисту прав і свобод, що становлять основу життя людини.
Загроза – це сукупність умов і чинників, які створюють небезпеку для життєво важливих інтересів особистості, суспільства, держави.
Право – це система загальнообов’язкових норм, які визнані й охороняються державою.
Що ви сьогодні робили на уроці?
Розглядали права людини.
Вивчали види безпеки людини.
Розглядали права людини.
Виконували завдання.
Кожна людина має право на життя