28 травня о 15:00Вебінар: StartUp в освіті – шлях до мрії

Дидактичний матеріал. Презентація до теми "Прогресивні технології хімічної завивки волосся"

Про матеріал
Матеріал для викладача спецдисциплін та учнів з предмету "Перукарська справа". В ньому зібрано необхідний матеріал щодо технології виконання певних робіт . Види хімічної завивки і їх виконання.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Прогресивні технологіїхімічної завивки волосся. Викладач: Повод А.І.

Номер слайду 2

Види хімічної завивки На шапочку На шпильку На бумеранги “Гофре” “Кільцева” “Каракулевий джгут”“Накрутка від кореня”

Номер слайду 3

Хімічна завивка на шапочку. Технологія виконання:- Розчісуємо волосся за напрямком росту- Надягаємо шапочку для мелірування- Через отвори шапочки протягуємо пасма волосся за допомогою гачка. Товщина пасма залежить від діаметру кола який задається гачком- Накручуємо виділені пасма на коклюшки за класично технологією.- Наносимо хімічний розчин- Встановлюємо час витримки. Результат: надання об’єму рідкому волоссю

Номер слайду 4

Хімічна завивка на шпильку. Ефекту гофрованого волосся можна досягти за допомогою накручування волосся на шпильку (не металеву). Ділимо волосяний покрив голови на зони: ПЗ, ЛСЗ, ПСЗ, ТЗПочинаємо накручувати з НПЗ. Виділяємо пасмо горизонтальним проділом і ділимо його на квадратики. Беремо пасмо і шпильку, починаємо накручувати від кореня вісімкою. Кінці фіксуємо зажимом. Аналогічно накручуємо все волосся ПЗ, СЗ (знизу вверх), ТЗ

Номер слайду 5

Хімічна завивка “гофре”Для досягнення ефекту гофрованого волосся використовують дерев’яні або пластмасові лінійки. Пасма виділяють з квадратною основою. Починають накручувати від коренів. Кінці фіксують зажимом. Краще підходить для довгого волосся.

Номер слайду 6

Хімічна завивка “кільцева”Цей вид завивки рекомендується для короткого волосся для створення об’єму. Пасма виділяють з квадратною основою у шахматному порядку. Чим більше квадрат, тим об’ємніший вийде завиток.

Номер слайду 7

Хімічна завивка на бумеранги- Цей вид завивки дозволяє отримати об’ємний завиток.- Використовують спеціальні гнучкі гумові бігуді (бумеранги)- Бігуді накручують в шахматному порядку.- Ширина пасма не повинна перевищувати діаметр коклюшки.

Номер слайду 8

Хімічна завивка “ каракулевий джгут ”Волосяний покрив голови ділиться на квадратики. Кожний квадрат закручується у джгут. Кінець пасма фіксується не металевим зажимом

Номер слайду 9

Хімічна завивка “ з перекрутом ”Накручування виконують на довгі коклюшки. Накручувати починають від кінців. Роблять 2-3 обороти, а потім коклюшку обертають, закручуючи пасмо у джгут і так докручуємо коклюшку до коренів.

Номер слайду 10

Хімічна завивка “ накрутка від кореня ”Виконують для прикореневого об’єму. Краще підходить для волосся середньої довжини і довгого. Виконується як і класична завивка ,але накручувати починають від коренів.

Номер слайду 11

Всі види хімічної завивки відрізняються тільки способом накручуванням і різновидом бігуді. Сама ж технологія хімічної завивки залишається незмінною:- миття голови шампунем,- накручування на коклюшки (надання форми пасму волосся),- нанесення хімічного розчину,- нанесення фіксажу,- нейтралізація за допомогою бальзамів-кондиціонерів

pptx
Додано
4 березня 2019
Переглядів
559
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку