Конспект заняття Шпаківня для шпака

Про матеріал
Мета: Сприяти розвитку пізнавальної активності дітей; показувати у доступній формі життя рослинного світу; розуміти найпростіші причинні зв´язки між явищами. Формувати елементи культури мовлення; удосконалювати розповідне мовлення. Створювати умови для «психологічного розвантаження» дитини. Розвивати емоційну чутливість, долучати до споглядання краси природи; виховувати здатність дивуватись, радіти.
Перегляд файлу

 

Конспект заняття «Шпаківня для шпака»

Мета:

  •          Сприяти розвитку пізнавальної активності дітей; показувати у доступній формі життя рослинного світу; розуміти найпростіші причинні зв´язки між явищами.
  •          Формувати елементи культури мовлення; удосконалювати розповідне мовлення.
  •          Створювати умови для «психологічного розвантаження» дитини.
  •          Розвивати емоційну чутливість, долучати до споглядання краси природи; виховувати здатність дивуватись, радіти.

Хід заняття.

Вихователь: Діти послухайте уважно загадку та відгадайте:

Ясне сонечко пригріло

І струмочки потекли

Пташки весело співають

Перші квіти розцвіли

Знає кожна дітвора

Це до нас прийшла…

Діти: Весна!

Вихователь: Вірно, весна. Погляньте кошик. Що ж нам весна принесла?

(діти по черзі беруть з кошика предмети та називають: квіти, зелена трава, листячко зелені ).

Вихователь: А ще навесні з вирію повертаються пташки. Зараз ми їх згадаємо (вихователь показує картинки з ластівкою, шпаком, діти їх називають. Звучить запис співу птахів).

Вихователь: Діти, мені здається, що якась пташка плаче

 (звучить запис сумного співу шпака ). Нам треба цю пташку знайти. Для цього треба побудувати дорогу з ЛЕГО ( Діти з двох частин будують дорогу: дівчата – червону сторону, хлопці – зелену сторону. По доріжці діти знаходять, де плаче пташка. Вихователь пропонує назвати цю пташку і пожаліти її ).

Діти: Чого ти шпачок плачеш?

Шпачок: Я повернувся з вирію, а у мене нема хатки.

Вихователь: Шпачок, не плач, наші дітки на всі руки майстри, буде тобі хатка.

Пальчикова гімнастика

На всі руки майстер я

Кажуть недарма

Є хатинка в кожного

А в шпачка нема.

Ось візьму у руки я молоток

І збудую хатку, для тебе мій дружок

Тук – тук – тук – тук

Стука молоточок мій

І хатинка буде враз

Ти лети скоріш шпачок до нас.

(Розглядаємо разом з дітьми шпаківню маленьку. Шпачок-іграшка радіє.)

Шпачок: Я дуже радий, що в мене є хатинка, але я прилетів не один, а з друзями.

Вихователь: Шпачок, не хвилюйся, наші дітки з батьками зробили для твоїх друзів ще шпаківні.

(Розглядаємо великі шпаківні і фотографії, де дітки разом з татами робили шпаківні.)

Вихователь: Коли ми підемо на двір гуляти, ми попросимо щоб наші шпаківні прибили на дерево. А зараз пограємо у гру «Сірий котик».

Рухлива гра «Сірий котик»Р

 

docx
Додано
15 січня
Переглядів
603
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку