25 серпня о 18:00Вебінар: Як зробити вивчення математики цікавим і веселим

ПОТРФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ ПОЗДНЯКОВА О.В.

Про матеріал
Сенсорний розвиток дітей шкільного З’ясувати специфіку сенсорного виховання дітей взагалі та особливості його оптимізації на засадах створення предметно - розвивального середовища.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ПОТРФОЛІО ВИХОВАТЕЛЯ ПОЗДНЯКОВА О.В.

Номер слайду 2

Позднякова Олена Валентинівна Дата народження - 19.06.1989 р. Категорія - спеціаліст

Номер слайду 3

Закінчила у 2017р. Уманський державний педагогічний університет імені павла Тичини і здобула кваліфікацію: освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст спеціальність “ Початкова освіта” професійна кваліфікація Організатор початкової освіти. Вчитель початкової школи. Психолог

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Моє життєве і педагогічне кредо: Саме сьогодні радій! Саме сьогодні чекай найкращого! Саме сьогодні будь вдячний! Саме сьогодні старанно працюй! Саме сьогодні будь добрим до інших!

Номер слайду 6

Щоб бути хорошим вихователем, потрібно перш за все любити дітей, вірити в їх можливості, з душею навчати, та виховувати їх, розвивати в них найкращі якості майбутньої людини. Вихователь це не тільки слово, перш за все для діток потрібно стати прикладом, наставником, другом, а інколи навіть другою мамою. Яким же має бути сьогодні вихователь? Вихователь це не тільки професія – це перш за все покликання душі. Кожен день вихователь віддає частинку свого серця кожній дитині. Кожного дня вихователь повинен приносити в дитячий світ багато нового «незвіданого». І в цей же час вихователь повинен бути: простою, доброю, компетентною, чуйною людиною не тільки для дітей, а й для батьків. Моє есе :

Номер слайду 7

Моя педагогічна мета. Спосіб творчої реалізації себе самої, показати чого я навчилась, чого досягла, що я вмію робити. І до чого мені треба прагнути, щоб навчитись новому. Адже вчитися - ніколи не пізно.

Номер слайду 8

Проблема над якою я працюю: Дітям потрібно не тільки купувати іграшки, та всілякі речі, з ними потрібно розмовляти, читати книги, гратися в різні ігри з вживанням різних потішок, скоромовок, промовлянок.

Номер слайду 9

Тема над якою я працюю: “Сенсорний розвиток дітей шкільного віку”

Номер слайду 10

Мета сенсорного розвитку. З’ясувати специфіку сенсорного виховання дітей взагалі та особливості його оптимізації на засадах створення предметно - розвивального середовища.

Номер слайду 11

Що таке сенсорний розвиток дитини? Сенсорний розвиток дитини – це розвиток її відчуттів і сприймань, формування уявлень про зовнішні властивості предметів: їх форму, колір, розмір, положення у просторі тощо.

Номер слайду 12

Видатні зарубіжні вчені (Ж.-О.Декролі, М.Монтессорі, Ф.Фребель), а також представники вітчизняної педагогіки та психології (О.В.Запорожець, С.Ф.Русова, Н.П.Сакуліна, О.П.Усова та ін.) справедливо вважали, що сенсорне виховання, спрямованне на забезпечення повноцінного сенсорного розвитку, є однією з базових компетентностей дитини.

Номер слайду 13

Поняття “Сенсорна культура” було запроваджене в педагогіку завдяки роботам Марії Монтессорі . Один із головних принципів її методики ”Допоможи мені зробити це самому” став основою системи сучасного сенсорного розвитку.

Номер слайду 14

Основні заповіді педагога М. Монтессорі: 1. Ніколи не торкайтеся дитини, доки вона в тій чи іншій формі не виявить згоди на це. 2. Ніколи не кажіть нічого поганого про дитину. 3. Концентруйте увагу на розвитку позитивного в дитині. 4. Активно дбайте про підготовку середовища. Допомагайте дитині встановлювати з ним конструктивний зв’язок. 5. Будьте завжди готові приділити дитині увагу, коли вона цього потребує. 6. Ставтеся до дитини з повагою, коли вона відпочиває від роботи, спостерігає за роботою інших. 7. Ставтеся до дитини з повагою, якщо вона робить помилку і може її виправити. 8. Завжди з'являйтесь біля дитини, яка шукає собі справу. 9. Показуйте раз у раз дитині вправи, від яких вона раніше відмовлялася. 10. Завжди поводьтеся з дитиною коректно, спираючись на краще в її манерах і поведінці. Демонструйте найкраще , що є у вас самих.

Номер слайду 15

Напрями роботи Розвиток розумових операцій Розви- ток комуніка- тивних здібностей Активізація словника дитини Розвиток координації рухів Формування психічних процесів Формування навичок са- морегуляції Робота з батьками та педаго- гами Розвиток дрібної моторики рук Формування системи сенсорних еталонів Н А П Р Я М И Р О Б О Т И С Е Н С О Р Н О В Г И О Х О В А Н Н Я Створен- ня розви- вального середо- вища

Номер слайду 16

Номер слайду 17

4. Мої вихованці

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Виконуючи улюблену роботу, хочу навчити кожного вихованця самостійно мислити, діяти, вирішувати найрізноманітніші проблеми, щоб допомогти дитині з особливими освітніми потребами знайти своє місце в житті.

Номер слайду 22

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

ppt
Пов’язані теми
Педагогіка, Інші матеріали
Додано
24 березня 2019
Переглядів
298
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку