20 червня о 18:00Вебінар: Особливості організації навчальної діяльності учнів, що мають розлади аутистичного спектру

Презентація "Рей Дуглас Бредбері. Тривога за майбутнє суспільства в романі-антиутопії 451 за Фаренгейтом"

Про матеріал
Поглибити знайомство учнів з письменником Реєм Бредбері, який передбачив майбутнє; на прикладі роману «451 за Фаренгейтом» показати, як цивілізація руйнує красу і внутрішній світ людини, а краса і уміння мислити врятує цивілізацію; розвивати уміння аргументувати думку, спираючись на текст; формувати мовленнєві навички і виховувати культуру власного висловлювання; показати перемогу справжніх людських цінностей над абсурдом бездуховного буття.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Тривога за майбутнє суспільство в романі-антиутопії Рея Дугласа Бредбері «451 за Фаренгейтом»

Номер слайду 2

Вже почалось, мабуть, майбутнє,Оце, либонь, вже почалось…Не забувайте незабутнє,Воно вже інеєм взялось!І не знецінюйте коштовне, Не загубіться у юрбі. Не проміняйте неповторне На сто ерзаців у собі.

Номер слайду 3

“Цитатна доріжка”Є вчинки, набагато страшніші, ніж спалювати книги. Наприклад – не читати їх. Посміхайтесь, не давайте біді насолоди. Мислення – це ворог творчості. Важка праця окупляється. Люди повинні навчати себе самі. Щоразу будуйте собі крила на шляху донизу. Любов і є відповіддю на всі питання. Побачте світ. Життя занадто серйозне, щоб сприймати його всерйоз.

Номер слайду 4

«Стрічка часу» за біографією Р. Бредбері

Номер слайду 5

Теорія літератури. Науково-фантастична література – художні твори, у яких автори під впливом науково-технічного прогресу намагаються в образній формі прогнозувати майбутнє, показуючи прийдешню долю людства. Утопія – (у перекладі з грецького – місце. Якого немає) – фантазія, мрія, що не збувається. Антиутопія – вигадане суспільство, яке є антитезою утопії. Зазвичай здійснюється гнітючий суспільний контроль тоталітарного уряду.

Номер слайду 6

Історія створення роману«451 градус за Фаренгейтом» – роман Рея БредберіРоману передувала невелика повість «Пожежний», написана в 1951 роціВ 1953 була опублікована і сама книга, що принесла письменникові поряд з «Марсіанські хроніки» світову популярність. Двадцять п’ять тисяч слів, що стали основою книги, були написані впродовж 9 днів ще у 1951 році і коштували 9 доларів 80 центів.

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

«Мозковий штурм»Що таке книга ?

Номер слайду 12

Домашнє завдання. Прочитати текст роману «451° за Фаренгейтом»..* Як ти вважаєш, чи актуальний сьогодні роман Р. Бредбері «451 за Фаренгейтом»? Чому? або Порівняй книгу і кінофільм «451 за Фаренгейтом».

pptx
Додано
14 квітня
Переглядів
701
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку