24 червня о 18:00Вебінар: Практика створення матеріалів для оформлення та зонування класного приміщення в НУШ

Презентація " Вища освіта в Естонії " 11 клас

Про матеріал
Презентація " Вища освіта в Естонії " Допомога викладачам додатковий матеріал для учнів 11 кл.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Вища освіта в Естонії

Номер слайду 2

Вища освіта в Естонії: переваги, умови, стипендії.

Номер слайду 3

Чому варто навчатися в Естонії ?Ця країна радо приймає іноземних студентів, пропонує чимало програм обміну та стипендії. У більшості університетів викладають англійською мовою. В Естонії багато високотехнологічних лабораторій і професійних дослідників – майбутні науковці, зверніть увагу!

Номер слайду 4

Як вступити ?Остаточний термін подання заявок в естонські університети – квітень і травень. Потрібно підтвердити рівень володіння англійською мовою (TOEFL чи IELTS), написати мотиваційний лист, можливо, пройти співбесіду по Skype. Результати оголошують у червні, навчальний рік зазвичай починається 1 вересня. Крім цього, усім студентам з країн, які не входять до Європейського союзу, потрібно мати Temporary Residence Permit. Цей документ можна отримати в посольстві Естонії після того, як тебе приймуть в університет. Temporary Residence Permit потрібно оновлювати щороку.

Номер слайду 5

Який університет обрати ?

Номер слайду 6

Талліннський технічний університет / Tallinn University of Technology. Найбільший ВНЗ у столиці, де налагоджена академічна кооперація більш ніж з 500 університетами світу (наприклад, зі Стенфордом). Навчання зорієнтовано на науку і дослідження, університет тісно співпрацює з різноманітними індустріями (близько 300 компаній, зокрема Samsung та Mitsubishi). Талліннський технічний університет – найбільший хаб для інтернаціональних студентів в Естонії. Зараз тут навчається близько 1800 закордонних студентів, 65 з них – українці. Бакалаврат. Університет пропонує чотири англомовні програми: International Business Administration, Law, International Relations та Integrated Engineering (вивчаються основи інженерії). Магістратура. Бізнес та соціальні науки: International Business Administration (MBA), International Relations and European-Asian Studies, Law, Technology Governance, Work and Organizational Psychology. IT: Computer and System Engineering, Communicative Electronics, e-Governance Technologies and Services, Cyber Security. Крім цього, доступні програми з архітектури, інженерії та інженерної фізики. Ph. D. Зверни увагу: програми Ph. D в Естонії безкоштовні і на них передбачається стипендія. Університет пропонує курси із соціальних, природничих наук, інженерії, економіки та ІТ, зокрема Chemical and Materials Technology, Civil Engineering, Economics and Business Administration.

Номер слайду 7

Процес вступу. Якщо ти хочеш вступати на навчальний рік 2017-2018, зроби помітку в календарі на 2 січня – тоді відкривається онлайн-система реєстрації. 1 травня спливає строк подання заявок для українців, 1 червня оголошують результати. Навчання починається 1 вересня. Потрібно заповнити онлайн-форму (єдина для всіх естонських університетів) і надати супровідні документи, серед яких результати мовних тестів і мотиваційний лист. Стипендії. Університет пропонує багато стипендій – зокрема, Ministry of Foreign Affairs scholarships for applicants of Ukraine, Georgia, Azerbaijan and Belarus. Також існують спеціальні стипендії для айтішників та інженерів, окремі – для бакалаврів. Детальніше можна дізнатися на сайті університету.Інфраструктура. На території університету розташований інноваційний центр MEKTORY, де студенти можуть безкоштовно користуватися сучасними лабораторіями й відвідувати різноманітні воркшопи. Також діє інкубаційна програма для стартапів, проводяться стартап-змагання із заманливим головним призом – поїздкою до Кремнієвої долини. Кампус Талліннського технічного університету був визнаний одним із найкращих у світі (за даними Club of the Rectors of Europe в 2014 році). На його території знаходиться науковий парк, де розташовані офіси багатьох технологічних компаній (наприклад, Skype). Вартість проживання в сучасних університетських гуртожитках становить 120 євро на місяць, кількість місць обмежена. На території ВНЗ діє кар’єрний центр, можна стати членом більш ніж 40 студентських організацій. Крім цього, можна звернутися до студентських послів – волонтерів, які готові допомогти освоїтися в університеті й Естонії загалом. Приємна новина: двоє з них – українці.

Номер слайду 8

Університет пропонує 26 англомовних бакалаврських програм (зокрема, Media, Law, Politics and Governance). Akadeemiline_raamatukogu-220 Магістри можуть вибрати антропологію, інтерактивний дизайн, міжнародні відносини – детальний список доступний на сайті університету. У Талліннському університеті можна здобути ступінь Ph. D, наприклад, з демографії, соціології, психології. Ще більше програм – на сайті. Процес вступу. До 1 червня потрібно встигнути заповнити онлайн-форму , надати супровідні документи і результати мовних тестів. Крім цього, кожна програма може мати специфічні вимоги (наприклад, майбутнім медійникам доведеться представити портфоліо). Детальніше про умови вступу – на сайті ). HK-220 Стипендії. Студентські гранти, програма Еразмус, UNESCO Fellowships… Повір, обирати є з чого! Повний список – за посиланням.Інфраструктура. Навіщо довго розповідати, якщо можна влаштувати собі віртуальний тур! Кімната в гуртожитку обійдеться у 117 євро на місяць (включно з комунальними витратами). Квартири в Таллінні коштують від 200 до 400 євро на місяць, тому різниця очевидна. Зимові та літні школи. Талліннський університет знаменитий своїми зимовими та літніми школами з різних предметів – від IT до іноземних мов. Для участі в школах не потрібно бути студентом, 85 % учасників прибувають з-за кордону. Дати: 9-27 січня 2017 та 10-28 липня 2017.

Номер слайду 9

Тартуський університет / University of Tartu

Номер слайду 10

Цікавий факти Для отримання середньої освіти в Естонії потрібно вчитися 12 років. При цьому з 1 по 9 класи невстигаючих школярів запросто залишають на другий рік, в заключних класах просто відраховують зі школи. Оцінки ставлять «навпаки» – вищої є одиниця.

pptx
Додано
5 травня 2020
Переглядів
382
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку