Презентація "Вивчаємо ділення з нулем та одиницею" (дистанційне навчання)

Про матеріал
Представляю Вашій увазі унікальну презентацію з навчального предмету "Математика" для 2 класу НУШ для дітей з вадами зору. Порушення зору, значно звужуючи можливості набуття дитиною сенсорного досвіду, викликаючи цілий ряд особливостей психічного розвитку, знижує пізнавальну активність дитини, що негативно впливає у тому числі й на засвоєння математичних понять. Використання конкретних вправ на уроці дає можливість опанувати предмет швидше та отримати більш продуктивний результат. Вчитель повинен на уроці, насамперед, вирішувати корекційні цілі.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ТЕМА: Вивчаємо ділення з нулем та одиницею : Математика 2 клас. Підготувала вчитель початкових класів Муренець Л. С.

Номер слайду 2

Добрий день, мої любі діти!Сьогоднішній урок я вирішила надати тобі у формі презентації. Під час уроку ти, можливо, будеш втомлюватися, тоді бери і включай руханку!Деякі завдання я надала тобі з підказками. Але це не говорить про те, що ти повинен списувати! Намагайся думати сам!!!

Номер слайду 3

Ви вже вмієте виконувати арифметичну дію множення з числами 1 і 0. Нещодавно ви дізналися про те, що арифметичні дії множення та ділення – взаємно обернені. Чи існує між ними взаємозв’язок? Як ви розумієте взаємозв’язок арифметичних дій множення і ділення? Що ви знаєте про множення будь – якого числа на 1?

Номер слайду 4

-Про множення числа 1 на будь – яке число?Про множення з нулем? А чи знаєте, яке число одержимо при діленні на 1? При ділення нуля на число? Саме про це ви дізнаєтеся сьогодні.

Номер слайду 5

Відкрий зошит та напиши:21 квітня. Домашня робота. М. д. Під час пояснення мною теми, роби самостійно записи у зошиті.

Номер слайду 6

Математичний диктант1) Ділене дорівнює 8, дільник - 2. Обчисли частку.2) Задумали число. Його поділили на 4, отримали 3. Яке число задумали?3) Число, яке стоїть між числами 7 і 9 помножте на 3.4) По 20 взяти 5 разів.5) У 40 вміщується по 8.6) Частка чисел 72 і 18. 7) Добуток чисел 6 і 9.

Номер слайду 7

Підготовча робота. Поставити такі знаки, щоб рівності були правильними:0 5=5 7 0=00 5=0 7 0=7

Номер слайду 8

Подивіться на запис: 0 : 5=Розв’яжіть цей вираз. Ваші припущення різні. Хтось вважає, що в результаті ми отримаємо 0, а хтось 5. У вас виникла проблема. Для того, щоб перевірити, хто ж з вас дав правильну відповідь, потрібно використати для цього зв’язок між діями множення і ділення.

Номер слайду 9

Погляньте на вираз:8∙ 2=16 Назвіть компоненти дії. Використайте зв’язок між діями множення і ділення, і складіть приклади. ( 16: 2= 8, 16: 8 =2)Який зробимо висновок? ( Якщо добуток поділити на один із множників, то отримаємо другий множник)

Номер слайду 10

Погляньте на вираз:0 : 5 = 0 Розділимо добуток 0 на другий множник 5, одержимо 0, тобто 0 : 5= 0. При діленні нуля на будь – яке число в частці дістанемо нуль, тобто 0 : а = 0. Ділити на нуль неможливо! Не можна 5 поділити на нуль, бо немає такого числа, при множенні якого на нуль дістали б число 5.

Номер слайду 11

Наприклад : 8: 1, 8:8 Скористаємося зв’язком дій множення і ділення, тобто приклади на ділення з прикладу на множення. Візьмемо для цього приклад 1∙ 8 = 8.1∙ 8 = 88 :1 = 88 : 8 = 1- Що одержимо в частці від ділення числа на 1? ( це ж число) - Що одержимо в частці від ділення числа на це саме число? ( отримаємо одиницю)Правила ділення числа на 1 і ділення числа на це саме число за допомогою букв можна записати так:

Номер слайду 12

Практична робота. Виконай завдання в зошиті, а потім перевір. Перевірка.1410832627016010

Номер слайду 13

Перевірка. Було – 12 ц. Пригостити - ? др., по 3 ц. Розв’язання :12-3-3-3-3=012: 3=4 (др.)Відповідь: 4 друзів може пригостити Марк. Практична робота. Розв'яжи задачу в зошиті, а потім перевір.

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Відкрий жовтий зошит з математики на сторінці 37 та виконай самостійно усі завдання для закріплення вивченої теми. Виконані завдання у робочому зошиті та у жовтому зошиті сфотографуй та надішли мені!!!Ти молодець!!! Я вірю в тебе!!!Практична робота.

pptx
Пов’язані теми
Математика, 2 клас, Інші матеріали
НУШ
Інкл
Додано
20 травня 2020
Переглядів
433
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку