8 липня о 18:00Вебінар: Проєктне навчання: розвиваємо логічне, критичне та креативне мислення школярів

Презентація з основ здоров'я "Наслідки збереження довкілля для життя і здоров’я"

Про матеріал

Наслідки збереження довкілля для життя і здоров'я. Способи збереження природного середовища

Здоров'я людини та навколишнє середовище нерозривно пов'язані між собою та мають значний вплив один на одного.


Зміст слайдів
Номер слайду 1

Наслідки збереження довкілля для життя і здоров’я людини. Способи збереження природного середовища. Підготувала. Вчитель основ здоров’я. Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Морковіна Н. В.

Номер слайду 2

Висловлювання«Про землю піклуйся – золотим зерном милуйся»«Як дбаєш про природу, так і маєш»

Номер слайду 3

Здоров’я — стан живого організму, при якому організм у цілому і всі органи здатні виконувати свої життєві функції. Навколишнє середовище — всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних (комплекс умов довкілля, що має прямий або опосередкований вплив на рослини) та біотичних (дія яких зумовлена впливом на рослини діяльності інших живих організмів) факторів, природних та змінених в результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети. Здоров'я людини та навколишнє середовище нерозривно пов'язані між собою та мають значний вплив один на одного.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Джерела забруднення довкілля. Природні катастрофи, стихійні лиха. Техногенні катастрофи. Вихлопні гази. Нестача чистої питної води. Промислові відходи. Хімічні добрива та засоби боротьби зі шкідниками. Шумове забруднення довкілля

Номер слайду 6

Джерела використання матеріалів

Номер слайду 7

Номер слайду 8

«Асоціативний кущ»

Номер слайду 9

заходи, що спрямовані на охорону довкілля1. Обмеження викидів в атмосферу та гідросферу з метою поліпшення загальної екологічної ситуації.2. Створення заповідників, заказників і національних парків з метою збереження природних комплексів.3. Обмеження лову риби, полювання з метою збереження певних видів.4. Обмеження несанкціонованого викидання сміття. Очищення від несанкціонованого засмічення території регіону.5. Вторинне використання ресурсів.

pptx
Додано
5 липня 2018
Переглядів
5290
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку