Розробка уроку з ШІ-інструментами на тему "“Holiday activities”

Про матеріал
Розвиток навичок говоріння, письма та аудіювання з використанням технологій штучного інтелекту (ШІ) для підвищення мотивації та ефективності навчання. Використання технологій ШІ у цьому уроці не тільки підвищить інтерес учнів, але й допоможе розвинути критичне мислення та мовні навички.
Перегляд файлу

Розробка уроку

Педагог: Пеня Валентина Олександрівна

 

 

Клас: 7

Предмет: Англійська мова

Час: 45 хв.

Тема: “Holiday activities”

Лексичний матеріал: airport, coach, ferry, guidebook. map, passport, station, suitcase, ticket, tour guide, tourist, buy presents, stay at hotel

Граматика: Past Simple: Irregular Verbs

 

Мета:

 Навчальна:

  •        ознайомити учнів із лексикою на тему “Holiday Activities”;
  •        розвивати навички читання, письма, говоріння, аудіювання.

 

Розвивальна:

  •        розвивати вміння описувати свій відпочинок;
  •        розвивати навички спілкування англійською мовою;
  •        розвивати критичне мислення та творчі здібності.

 

Виховна:

  •        виховувати любов до подорожей та інтерес до нових місць;
  •        виховувати шанобливе ставлення до культур інших народів;
  •        виховувати інтерес до активного відпочинку та дбайливе ставлення до природи.

 

Хід уроку

 

1. Організаційний момент (5 хвилин)

  1. Привітання:

Teacher: "Good morning, everyone! How are you today? Let’s talk about holidays!"

  1. Вправа для налаштування:

Питання до учнів:

"What did you do during your last holidays?"

Учні відповідають короткими фразами (I went to the park, I played games with my friends, etc.).

2. Актуалізація знань (10 хвилин)

  1.  Гра на повторення лексичного матеріалу:

Використання платформи Wordwall (вправа “Ways of Travelling”).

https://wordwall.net/ru/resource/2065583/prepare-3-unit-3-ways-of-travelling

Лексика: to travel by bike, to travel by car, to travel by ship, to travel by plane, to travel by scooter, to travel by underground, to travel by tram, to travel by boat.

3. Основна частина (20 хвилин)

Аудіювання (5 хвилин):
  1. Прослухати діалог:

Аудіозапис про два друга, які обговорюють свої плани на канікули.

https://drive.google.com/file/d/1DLrI2WoUBLkjxvgDnL8-7IuToq7Y40VD/view?usp=sharing

     2.   Після опрацювання аудіозапису виписати речення з новим лексичним матеріалом.

Граматичний матеріал (15 хвилин):
  1. Правила використання Past Simple та утворення Irregular verbs

Перегляд презентації “Past Simple, Irregular verbs”

https://docs.google.com/presentation/d/1ckFNDhvYIhlV3-1H0K0TLfqgEisuR8yA/edit#slide=id.p1

Аудіювання і говоріння (5 хвилин)

  1. Переглянути відео, яке створено за допомогою ШІ (Mango.AI) , дати відповіді на запитання.

https://drive.google.com/file/d/1-8-IISCUvKzWjkZbDJFIyWxjvmNtFXrv/view?usp=sharing

  1. What is the best way of travelling?
  2. What can you visit?
  3. How can historical places help you to understand different cultures?
  4. What skills can you practise visiting new places?

Підсумок уроку та рефлексія (10 хвилин)

Учитель ставить питання: What was interesting? Did you like the lesson?

 

Домашнє завдання:

  1.      Написати короткий текст (8-10) речень на тему “How I spent my last Holiday?
  2.      Створити свою карту улюблених місць, які Ви б хотіли відвідати  на платформі Padlet

https://padlet.com/valentynamartyn1/padlet-tiyrds8e5foxp1lm

 

Використані платформи штучного інтелекту:

  1.      Wordwall;
  2.      Gamma - для створення презентацій;
  3.      Padlet - для створення записів на  інтерактивній дошці;
  4.      Text to Speech - для відтворення тексту у мовлення;
  5.      Mango.ai - для перетворення тексту в відео.

 

docx
Додано
26 березня
Переглядів
100
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку