17 липня о 18:00Вебінар: Чи може наука сформувати підприємницьку компетентність?

Сценарій випускного вечора

Про матеріал

Дана розробка допоможе у проведенні та організації випускного вечора 11 класу. "Зоряний бал" - в основі покладена характеристика учня відповідно до знаків зодіаку, астрологічий прогноз вчителям на наступний навчальний рік.

Перегляд файлу

1

 

 

Ведучий 1. Відлетіли літа, як птахи. Відшуміли снігами і грозами. І колишні дівчатка та хлопчики стали зрілими, стали дорослими.

Ведучий 2. І між майбутнім і минулим, дитинством і безмежжям мрій. Неначе міст ми протягнули чарівний вечір –

Разом:  випускний!!!

Ведучий 1. Для наших випускників вже пролунав останній дзвоник, позаду –  напружена пора іспитів, і ось – випускний бал, до якого 11 років, як по східцях, довелось підійматися їм.

Ведучий 2. А в промайнулій різнокольоровим хороводом 11-річній шкільній історії було стільки всього пам’ятного: цікаві уроки, справжня   дружба, яскраві перемоги, перше кохання, ніжний поцілунок…

Ведучий 1. Як безкінечно дорогі ті люди, з ким пережиті ці миті! І ось вона – найяскравіша, хвилююча і незабутня подія – випускний бал. Останній акорд дитинства і перша нота вступу у доросле життя.

Ведучий 2. Життя етюд … Що це? Довга дорога в дюнах? Вічний поклик? Або іронія долі? Не знаю. Але в одному упевнена точно: життя – це цікава подорож із дитинства в юність, з юності в зрілість. Кожна подорож починається зі станції, а дитинство – з казки.

На сцену виходять першокласниця і учениця 10 класу.

Першокласник. А що зараз буде? Казка? 

Десятикласниця. Казка. 

Першокласник. Скажи, якою вона буде?

Десятикласниця. На жаль, ця казка трішечки сумна.

Першокласник. А хто її вигадав? 

Десятикласниця. Саме життя.

Першокласник. А у неї буде щасливий кінець?

Десятикласниця. Безумовно! Всі казки мають щасливий кінець. А у  цієї казкової історії був дуже щасливий початок... От послухай: «Багато-багато років тому, коли дерева були великими, тротуари в шкільному дворі довгими, а шкільні сходи високими, мами і тата привели маленьких хлопчиків і дівчаток до першого класу. Так почалася ця світла казка під назвою «Дитинство». І тривала вона довгих 11 років. Були в ній і добрі вчителі-чарівники, які  володіли золотим ключиком від країни знань. І чарівні слова, які відкривали заповітні двері в цю країну.

Першокласник. А я цю казку знаю. Я сама в ній уже рік живу!

Десятикласниця. А для наших героїв сьогодні ця казка закінчиться. Залишилося перегорнути останню сторінку – у нас випускний зірковий бал!

Першокласник. А мене ти візьмеш на бал?

Десятикласниця. Так, звичайно!

Першокласник. А що там буде?

Десятикласниця. Я не знаю. Я тільки знаю, що бал – це місце зустрічей, місце зізнань, місце, де знайомляться, і нарешті – танцюють! Бал – це час магії та чар!

 

Ведучий 1.  Дорогі друзі! Шановні вчителі, батьки і гості! Ми зібралися сьогодні з нагоди особливого свята. В ньому переплелися біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

Ведучий 2. У яскравій та неповторній галактиці нашої школи найяскравішими зірками сяють для нас випускники. Сьогодні у нас яскраво сяє не одна зірка, а цілий зорепад. Ось настає справжня   зіркова мить нашого вечора.

                    Свіча гарячий віск проронить

                    Раптовим подихом чудес

                    Здається, можна у долоні

                    Піймати зірку із небес

Ведучий 1.  І між майбутнім і минулим,

                    Дитинством і безмежжям мрій,

                    Неначе міст ми протягнули

                    Сьогодні вечір випускний.

Ведучий 2. Злинь же, музика, в небо гучніше,

В добру пору лунай, в добрий час.

Вище голови! Йдіть веселіше!

Ми усі вже чекаєм на вас.

Ведучий 1. Ми позначили наше сьогоднішнє свято як «Зоряний бал». Вдумайтеся, адже дійсно кожна людина несе в собі зоряне світло. Світло тієї зірки, під якою він народився. І, як з'ясувалося останнім часом, характер кожної людини в чималому ступені визначається тим сузір'ям зодіаку, під яким він був народжений

Ведучий 2. Тож давайте запросимо наших випускників, дізнаємося під якою зіркою вони народжені та які вони є насправді.

Ведучий 1. Зустрічаймо їх добрим словом, поглядом світлим, музикою та оплесками.

Ведучий 1. Вона народилася під знаком Близнюків, який символізує 2 шляхи по яких людина може рухатись. Причому вибір шляху залежить лише від неї самої, тому що від природи талановита. Вміє подати себе так, щоб підкорити будь-яке суспільство.

Ведучий 2. Дівчина тендітна і вродлива, ніжна і доброзичлива, з вишуканим смаком і чарівною усмішкою. Вона уважна, добра, м'яка до людей. На уроках більше слухає вчителів, ніж відповідає. Цілеспрямована і має серйозні плани на майбутнє. Зустрічайте Пірог Оксану.

Ведучий 1. Він народився під знаком Тілець - істота досить мирна, але не спокійна. Він ніколи не перебіжить нікому дорогу, але любить щоб і йому не заважали. По натурі дуже впертий, хоча сам себе таким не вважає.

Ведучий 2. Нескорений, непередбачуваний, сповнений творчих ідей, прямий і відвертий, людина бурхливої творчої енергії і ентузіазму, гострого розуму та гострого слова. З ним можна поговорити на будь-яку тему. Особливо йому подобається це робити під час уроку. Він увесь час у русі, завжди веселий і радісний. Зустрічайте надзвичайно емоційного, енергійного Пиляя Сергія.

 

Ведучий 1. Вона народилася під знаком Близнюки тому наполеглива і невтомна в досягненні своїх цілей, - здатна досягати успіху в таких ситуаціях, на благополучне вирішення яких інші знаки Зодіаку зазвичай швидко втрачають надію.

Ведучий 2. Піднімає багато галасу, завжди весела і радісна. У неї перемінний настрій але переважаюче почуття гумору проте якщо він зіпсується, то оточуючим не позаздриш, одним словом з нею не засумуєш. Її жвавість та енергійність привертають до себе увагу. Вона швидко  залишає інших далеко за собою, завдяки гострому розуму і яскраво вираженій інтуїції.  Обожнює компліменти. Зустрічайте Сухораду Віту.

Ведучий 1. Вона Водолій, який завжди з русі, піднімається по кручі до вершин. Не дивиться на всі боки, а стрімко йде до своєї мети, не рахує зірки, а любить рахувати перемоги. На компліменти не напрошується, але дуже рада їх слухати.

Ведучий 2. Це мрійник, дуже емоційна людина з багатим уявлення, який крокує  впевнено і швидко вперед. Вона ніколи не гонеться за славою, але з задоволенням користується її плодами. Це людина оригінального складу мислення, зповнена нових ідей, задумів і проектів. Розумна, вродлива дівчина з тонким почуттям прекрасного. Зустрічайте Харитонову Дар’ю.

Ведучий 1. Вона народилася під знаком Лева – дуже сильна натура, не любить бути залежною і покладатися на когось у своїх справах. Ніколи не відступає перед труднощами, героїзм є її основою. Вона надійний друг, але грізний супротивник.

Ведучий 2. Вона ніколи не схилить голову під ударами долі, твердо вірячи, що сонце буде завжди світити на її шляху. Це людина безмежної енергії, постійних успіхів. Вона неймовірно цікава і володіє нестримним прагненням дізнатися все і про все на світі. Вродлива, ніжна, з вишуканим смаком і чарівною усмішкою. Полюбляє жарти, вміє підняти настрій. Зустрічайте Бендус Євгенію.

Ведучий 1. Він народився під знаком Терезів. Не дивлячись на те, що знак зодіаку - Терези, врівноваженим його не назвеш. Він добрий і непосидючий, але рідко куди-небудь поспішає, його життям керує почуття краси, гармонії і справедливості.

Ведучий 2. Він, людина, оригінального складу мислення, зповнений новими ідеями, задумами. Тихий, спокійний юнак, хороший друг, мрійник. безтурботний, впевнений у собі. Він стійко витримував натиск вчителів на уроках, але мовчки стояв на своєму до кінця. Зустрічайте Удовиченка Артема.

Ведучий 1. Вона народилася під знаком Діви- особливий знак, адже виліплена з ребра Адама, любить правду, дуже пунктуальна, бережлива.  Має спокійний врівноважений характер. Вона може витримати будь-які випробування. Всі удари долі зустрічає з впевненістю.

Ведучий 2. Ніколи не забуває добра і наданих послуг, щедро за них віддячує. Наділена невгамовною енергією, величезним творчим потенціалом, з нею дуже приємно спілкуватися. Відрізняється особливою симпатією, охайністю - рішуча, безстрашна.  Зустрічайте Симоненко Ілону.

Випускники по черзі говорять слова

Даша: Сьогодні незвичайний день у нас

Закружить вальс в останній раз.

 Сірьожа: Шкільні останні дні, погожі і сумні.

Шкільні останні дні бентежать нашу душу

.Віта: Хоч ти їх не чекав, тепер одне лиш мусиш

Прийняти все, як є…. шкільні останні дні.

Оксана: Шкільні останні дні, здавалось, так далеко.

Шкільні останні дні у кожного свої.

Ілона: Нам вийти за поріг, здавалося, так легко.

Ще крок – і відійдуть шкільні останні дні.

Женя: Вони нас здоженуть без всякого прогнозу,

Проллються чисті сльози і змиють каламуть.

Артем: А в серці і в душі – передчуття морозу.

Пройшло шкільне життя, шкільні останні дні…

 

 

Пісня випускників про школу   «Дитинство» (на мотив пысны всегда быть рядом не могут люды.)

Ведучий 1.  Розпочинаємо улюблене червневе свято:

               Єднання учнів, вчителів, батьків.

               Вітаймо винуватців свята –

                7 найкращих випускників.

Ведучий 2. Урочистий вечір з нагоди випуску 2018-го року оголошується відкритим.

Ведучий 1. Слава нашій Україні!

Невмируща слава.

Стійте, в цю хвилину

Лине Гімн держави.

                                                            Звучить Гімн України

 

Ілона: Невже це дійсно сталося? Скільки мріялося про цей вечір, про завтрашню свободу, а тепер не віриться.

Сергій: І так, чомусь, сумно... і тривожно. Як складеться наше життя далі?

Віта: В школі все простіше — уроки, ЗНО і заповітна мрія атестат...

Артем: Як вважаєте, атестат – це серйозно? 

Женя: На перший погляд, нічого особливого, така собі непримітна річ. 

Даша. Але в ній – результати зусиль багатьох років. 

Оксана. А ще, мабуть, - це символ звільнення від власної скутості, дитячої обмеженості, від опіки дорослих.

Ілона: А ще – знак того, що ти можеш пізнати життя у всій його повноті

Віта: До речі, а атестат нам ще і не вручили, так що заповітна мрія ще не здійснилася?

 

Ведучий 1.   Дорогі випускники! Через усе життя ви пронесете пам’ять про рідну школу. Вона вас зростила і сьогодні проводжає у великий світ.

Ведучий 2.  2 юнаки і 5-теро дівчат вранці зустрінуть світанок вже дорослого життя і розлетяться у різні куточки країни, а можливо, і за її межі. Та зараз вони ще тут, біля нас.

 

Ведучий 1. Любі випускники!

Ось і настала мить та довгождана,

Коли дорослість шле вам свій привіт.

Вже зараз ви отримаєте атестати, 

Про які мріяли довгих 11 літ.

 

Ведучий 2. Ось і настає ця хвилююча мить,

Що спогад у серці надовго залишить:

Випускникам атестати вручають

І на стежину життя проводжають.

 

Ведучий 1. Надаємо слово людям, які більшу частину своєї роботи приділяють справам школярів. Слово для оголошення наказу та вручення атестатів надається директору школи Василинці Сергію Петровичу та заступнику директора з навчальної роботи Верес Любов Іванівній.      

(Вручення  атестатів)

Ведучий 1. На нашій церемонії присутні і шановні гості:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Ведучий 2. Приймайте, любі, гостя дорогого.

Він з радістю прийшов вас привітать

Промовить слово добре на дорогу

Здоров’я й щастя щиро побажать.

 

Ведучий 1.  

До слова запрошується _______________________________

 

У школі все не як в житті:

Рік тягнеться від вересня до травня,

Щороку учнів зустрічають вчителі…

Щороку знову розставання…

 

Слово для привітання надається сільському голові.

Дівчинка. Здрастуй, Людино! Ви здивовані? Не звикли до такого гордого, красивого імені? Але ж ви, і ви, і ви - Люди!

А у кожної людини, як стверджує романтична легенда, є два береги: від одного з них людина відпливає, а до іншого неодмінно має пристати. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності, любові. І, де б ви не зупинялися, які б перешкоди не ставали на вашому шляху, вам далеким теплим вогником завжди світитиме берег маленької дивної країни - Дитинства.

Я - з цієї, для вас уже казкової і далекої країни. А ви стоїте на порозі такого складного і непростого дорослого життя.

Хлопчик. І все ж я радію за вас і співчуваю вам. Одержавши атестата, ви стали такими дорослими, самостійними. Ви раптом отримали стільки прав і свобод, що можна просто розгубитися у цьому вирі нового.

Наприклад, ви можете зовсім не дивитися у бік рідної школи.

Дівчинка. І навіть не вітатися з учителями.

Хлопчик. Маєте право вчитися далі, працювати.

Дівчинка. Або не вчитися і не працювати взагалі: у рідному домі так добре й затишно, і ніяких проблем.

Xлопчик. Ви маєте право спати, скільки захочеться, не поспішаючи на перший урок.

Дівчинка. І носити спіднички бажаної довжини.

Xлопчик. Ви можете одружуватися і йти заміж, фарбувати волосся, проколювати не лише вухо, а й ніс чи інші частини тіла...

Дівчинка. Ми, на жаль, таких прав не маємо. Та все ж ми, майбутні випускники нашої школи, обіцяємо вам:

-бути такими ж доброзичливими, як Оксана і Віта;

-любити спорт, як Артем;

-коли вже захоплюватись якимось предметом, то аж до участі і перемог в олімпіадах, як Ілона;

-малювати не тільки правою, а й лівою, як Даша;

-не втрачати почуття гумору навіть у найсумніших ситуаціях, як Сірьожа із Женею

-гордо нести звання учня рідної школи;

Разом. Ми вас не підведемо.

Номер (Ромашка)

Ведучий 1. Сьогодні, в час розлуки зі школою, візьміть шановні випускники слово вчителя в дорогу, тернисту дорогу життя. Хай спогад про рідну школу сяє вам навіть тоді, коли зникає віра у власні сили.

Ведучий 2. Хай школа залишиться для вас промінчиком любові і добра, а спогади про дитинство приходимуть з іменеми перших вчителів Світлани Миколаївни та Надії Миколаївни.


Ведучий 1. Ви пам'ятаєте,

ви все звичайно пам'ятаєте, 
Як ви зустрілись з ними в перший раз, 
І ви завели їх в велику кімнату, 
І це вже був ваш перший клас. 

Ведучий 2. У ті часи ви зростом були нижчі, 
Не вистачало твердості пера. 
І старші називали "дітвора". 

Ведучий 1. Шановні Світлана Миколаївна, Надія Миколаївна
Ви пам’ятаєте їх?
Кирпатих, кумедних, 
Із ротами відкритими, у коротеньких штанцях,

 
Ведучий 2. Неслухняних, а інколи ще і нестримно вредних, 
Із невмілою ручкою в тендітних дитячих руках. 
 

Ведучий 1. Перша вчителька – добра й терпляча
Наче мама була вам малим.
А любов її щира, гаряча
Зігрівала сердечка усім.


Ведучий 2. Немов фея, і добра, і мила,
Усміхається лагідно вам.
Як же щиро вас всіх любила,
Як же завжди хвалила батькам!

 

Ведуча 1. Перша вчителька завжди мудра, рідна, тож просимо вас сказати такі слова, які випускники ніколи не забудуть.


Ведучий 1. Запрошуємо до слова ваших перших вчителів Чекердес Світлану Миколаївну, Білан Надію Миколаївну.
 

Оксана: Дуже вдячні ми вам, наша вчителько перша, 

 що вела нас з собою в світлий сонячний клас,
І обличчя свої на долоньки зіперши,
Ми дивились на вас, прислухались до вас.


Сірьожа: Учителько найперша – добра й щира. 
я не боявся в клас до вас іти. 
Виводив букви старанно й невміло 
І відкривав незвідані світи. 

 

Віта: Великі зусилля й турботи
Ви докладали, щоб ми
Завжди у навчанні й роботі 
Щоднини зростали людьми.

Даша: Я знаю, що колись, як буду вже доросла
І знов до школи прийду я, 
Постане в пам′яті хороша 
Найперша вчителька моя. 

Артьом: Ми не прощаємось сьогодні з вами, 
Хіба прощаються діти із батьками. 
Ми «До побачення» скажемо разом. 

 

Женя: За ту любов, що віддавали,

Серця дитячі зігрівали,

За все ми вдячні вам без ліку,

Спасибі ніжне і велике!

 

Ілона: Спасибі вам, що з нас людей робили, 
Що нас любили, і добра учили. 
Спасибі, рідні, вам за все на світі, 
Прийміть від нас в дарунок ніжні квіти.

Вручають квіти першим вчителям

Ведучий  2. Так росли наші зірочки. З кожним роком їхні промінці сяяли все яскравіше. Вони пізнавали небесні тіла. Вчились обходити астероїди , не боятись кометного палахкотіння, долали ями і впевнено виходили на свою орбіту – орбіту життя.

 

Ведучий  1.  На планеті Дитинства їм зустрічалися нові люди, які терпляче спостерігали, як вони  з маленьких бешкетників ставали дорослими людьми.

 

Ведучий  2.  Серед яскравого і  неповторного сузір’я вчителів на шкільному небосхилі засяяла для них  найяскравіша зірка, яка освітлювала дорогу шкільних буднів.

 

Ведучий 1. Нелегкий шлях довжиною в дитинство ви пройшли з того дня, коли вперше впевнено і сміливо взяла вас за руку ваша «класна мама». 

 

Ведучий 2. Ви пам'ятаєте ту мить? Були ви тоді смішними шестикласниками, які міцно трималися за руки мам. І ось промайнуло 6 років…

 

Ведучий 2.   Хто був зачинателем цікавих справ?

Хто вам завжди допомагав?                 

Хто лаяв вас і веселив?

Хто підбадьорювати вмів?

Ведучий 1.

                    Хто захищав вас від усіх?

                    Хто любить гумор , жарти, сміх?

                    Звичайно ж — класний керівник.

Ведучий 2. Ви - випускники, ідете  в доросле життя, залишаючи  людину, яка  раділа  разом з вами,  не жаліючи себе, вкладала у вас не тільки знання, а і душу, хто зустрічав вас кожного ранку на шкільному порозі, а тепер — проводжає.

 

Ведучий 2. Зі словом, порадою, побажаннями, звертається до вас, випускники, ваш класний керівник Мелешко Наталія Іванівна.

 

від випускників для класного керівника.

Першокласники

Теж хочуть щось сказати. 
Тільки щастя на прощання 
Хочуть побажати. 

(Звучать акорди, виходять першокласники)

 

1 першокласник: Добрий вечір випускники і випускниці !

 

2 першокласник: Вчительки та вчителі!

 

3 першокласник: Дідусі та бабусі!

 

4 першокласник: Мами та татусі!

 

5 першокласник: Досить, досить, зупиніться! Ми не для цього сьогодні тут.

 

6 першокласник: Ми готові прийняти естафету від наших випускників.

 

7 першокласник: (звертається до випускників) чи підходимо ми на вашу роль?

 

8 першокласник: Ми обіцяємо, що будемо багато їсти.

 

9 першокласник: Займатися спортом.

 

10 першокласник: Вивчимо правила хорошого тону.

 

11 першокласник: Навчимося ходити на дискотеки.

 

12 першокласник: Слухати "Про ді джі", …

 

13 першокласник: Гуляти з дівчатами.

 

14 першокласник: Танцювати хіп – хоп, брейк – данс

 

15 першокласник: Одне слово – будемо такими,  як ви.

Віта: Я бачу, що це достойна для нас зміна.

 

Сірьожа: Так, я думаю, що на плечі цих учнів можна залишити всі наші справи

Веселий фон

Оксана: Я віддаю  Шматок граніту знань, який ми гризли і ще багато залишили вам.

Сірьожа: А я залишаю Мій особистий літак, який пройшов перші випробування на уроках математики

Женя: віддаю Банку сліз, пролитих за 11 років навчання.

Ілона: А від мене нехай буде ручка, яка пережила всі заліки і лабораторні.

Артьом: А ось візьміть  Кеди головного футболіста школи, 46 розміру.

Даша: І нарешті – універсальна шпаргалка, найбільший друг і ворог учня завдовжки 2 м.

 

Першокласник 1: Дякуємо за довіру, випускники.

Першокласник 2: Можливо, і нам щось варто подарувати нашим старшим колегам.

Першокласник 3: О, так. Я думаю, що їм згодяться ось такі біленькі хустинки. (виймають хустинки.)

Першокласник 4: А для чого їм хустинки ? Що, їм немає чим витирати носа?

Першокласник 5: Та що ви. Це щоб було чим помахати рідним, коли будуть від’їжджати вчитися у великі міста.

Першокласник 6: А давайте подаруємо їм танець із нами:

 

Танець випускників з першокласниками.

Сценка 8 або 9 клас На сцені – дві технічки, що виконують свою буденну роботу – миють підлогу, підмітають.

1.- Прокопівно, агов, Прокопівно!
2.-  Чого тобі, Порфирівно?
1.- Та ось думаю, ще один рік у школі промайнув. Випускникам у добру путь… Гай-гай… Яко вже ті лебедята. Оце за ними так би й полетіла… (змахує руками, наче крилами)
2.- Еге. Та роки не пускають. Дивися, бо ще відро перевернеш!..
1.- Хай уже… З тим відром. Вони, може, Прокопівно, навік відлітають. У світле майбуття. А ми старіємо.
2.- Та ми, Порфирівно, не постаріли, ми постаршали. Опиту, так сказать, набралися. Од цих осьо лебедят. Жизнєної науки. Універсітєти проходили.
1.- Ти про що?
2.- А про те, що мені без них буде сумно… Ай-яй… Як сумно. Як почнуть, було, літачки з вікон пускати, так  ми по всьому дворі їх потім збираємо... Півдня. 
1.- Чого б тобі журиться? Наступного року ще випуск буде. Нові лебеді підростуть. І новими літачками клумбу засіють.
2.- Ет!.. Нові… Хто так ще зуміє жуйку до стільця приклеїти, як ці? Я потім три дні халат шкребла. Спеціалісти!
1.- Було-було…А згадай, як вони в сьомому, га? В столовій?
2.- Спортивні змагання? Стрільба?
1.- Ну так. А скільки тоді кислих огірків дарма пропало. Снайпери. Хто ще так умітиме
2.- Знаю, це все грамотні дітки. До писанини їм Бог дав. Ой, уже дав... Коли зошитів бракувало, то вони на партах уміли. І по-нашому, й не по-нашому. Що то - ума!
1.- І правда,  Таланти. Просвітителі.
2.- О, так! Колись на перерві, було, як зведуться, та як присвітять. Одне другому. Особенно хлопці.
1.- А що, хіба ж на перерві темно?
2.- В зуби! Чи під око! Бокс - кажуть. Клички.
1.- Що не кажи, а вони були найкращими бігунами. Шостий урок – а їх уже нема. Побігли. Класний керівник – завжди за ними останнім. А потім з дистанції сходив. Сама бачила.
2.- А мені здається, що вони були найкращими артистами! Хто в школі й до танцю, й до пісні? Вони!
1.- А на конкурси  та  олімпіади! 
2.- Вони!
1.- А всі переможні  кубки завойовували в районі! Уже ж не було місця, де й поставить…
2.- А за шкільними клумбами доглянути? Хто? Теж вони!
Разом:
І школа за ними сумуватиме!.. 

 

Ведучий 1: У багатьох наших випускників є молодші братики й сестрички, які будуть продовжувати навчання у школі.

 

Ведучий 2: А сьогодні з хвилюванням і гордістю дивляться на своїх старших братів і сестер і хочуть їм дещо сказати… 
 

Брат випускниці: 
Сюди прийшов я, друзі, зовсім не дарма. 
Одна їдка проблема мій мозок обійма. 
Моя сестричка нині школу закінчила, 
І всі фінанси в свої руки захопила 
Модняча сукня, туфлі, зачіска хіпова, 
П’янкі парфуми і каблучка нова 
Плакали наші гроші, які зібрали 
Навіть мені нічого вже не перепало 

 

Сестра випускниці 3: 
А моя сестра, ой братці! 
Куди вже тій Мадонні браться 
Одна лиш досконалість і краса. 
І має талію таку лише оса. 
Вона найкраща – бо моя! 
Та перевершу, безумовно її я. 
У мами буде досвід прехороший, 
А татко наскладає більше грошей 

 

Брат випускника: 

Не лише сестрички можуть бути гарні 
Й зайві клопоти тут, друзі, марні. 
Бо в мене брат, як Клод Ван Дам. 
І знецінити його нікому я не дам! 
Подивлюсь на брата і тепер – 
Буду й я галантний кавалер, 
Приклад з тебе, брате, буду брати,
Щоб ще більше вміти й ще більше знати, 

 


Сестра випускниці 2: 
Сьогодні в моїх мами й тата 
Хвилююча й прекрасна дата 
Моя сестричка йде в широкий 
Світ дорослого життя 
Хвилююсь нині дуже з ними й я 
Отож прийшли її ми проводжати 
Шкільна родина, я і мама з татом. 


Брат 1. Вам вже вручили атестати. 
То ж хочемо вас привітати, 
Вам побажання шлем дитячі, 
Бажаєм щастя та удачі. 


Сестра 1.Щоб ви у вузи поступили, 
Роботу щоб усі знайшли, 
І мали хату чи квартиру, 
В достатку й радості жили. 

Брат 3. Ви пам’ятайте повсякчас, 
Що є батьки рідненькі в вас. 
А ще завжди не забувайте 
Учителів, і школу й клас, 
І, звісно, не забудьте й нас.

 

Брати і сестри випускників разом: 
Щасливої вам дороги


Танець джентильменів «Перший клас»

 

Ведуча 1.  Школа…Шкільні роки…Шкільні уроки… Є хтось, без кого це все було б неможливим.

Ведучий  2.  Звичайно, це – вчителі. Саме вони були поруч з нашими випускниками впродовж багатьох років.

Ведуча 1. Послухай, а давай уявимо, що ми вчителі. Я молодий вчитель – оптиміст, а ти – з великим стажем – песиміст. Увійшла в роль?

Ведучий 2.  Так

 

Ведуча 1.  Школа – це прекрасно! Це сенс всього нашого життя!

 

Ведучий 2.  Школа – це жахливо! Всі люди, як люди, а у вчителів навіть у святкові дні за святковим столом на першому місці розмови про школу!

 

Ведуча 1. Школа – це прекрасно! Завжди бачиш розуміння в очах учнів і відчуваєш підтримку дирекції і педколективу.

 

Ведучий 2. Школа – це жахливо! Завжди розриваєшся між своїми дітьми і чужими, а в результаті – ніякої подяки, та й ще і на педраді відчитають.

 

Ведуча 1. Школа – це прекрасно! Ростуть, дорослішають твої учні – ростеш і дорослішаєш і ти, але душею завжди залишишся дитиною.

 

Ведучий 2. Школа – це жахливо! Швидкоплинний біг часу – осінні, зимові, весняні, літні, осінні, зимові, перший дзвоник, останній дзвоник. Наче б то й не жив. А життя пройшло…

 

Ведуча 1. Любі вчителі, ми бажаємо вам бути  завжди оптимістами!

 

Ведучий  2.  І сьогодні ви заслуговуєте  на особливу увагу  наших випускників.

Даша: Ми подумали, що, можливо, наших вчителів, як і звичайну людину, цікавить майбутнє, тому ми підготували для них астрологічний прогноз на наступний навчальний .  Оксана: Отож, Овни,  у вас можливі проблеми зі здоров’ям, тому кожного ранку проводьте пару годин у позі лотоса. На уроках можете подрімати, тільки не забувайте зосереджено зсунути брови, тримаючи в руках журнал і крейду, якщо вам вдасться її знайти в школі. 
Віта. Тільці. В стосунках з завучем у вас почнеться новий етап, коли ви самовільно відпустите учнів з 8-го уроку. 
Ілона. Близнята. Чекайте постійної навали інспекторів райвно, завуча, батьків, їхніх друзів та сусідів. Для них можете скласти графік відвідувань. Але за окрему плату у вигляді щорічної премії можете пропускати без черги. 

Артем. Раки. Стримуйте емоції на уроках, інакше вони вивільняться і розбіжаться по класу. На їх шум може завітати директор, що негативно вплине на стан здоров’я вашої зарплати. 

Женя. Леви. Фінансові проблеми найкраще вирішувати шляхом позичання грошей у знайомої профспілки. Якщо її не виявиться дома, можете сміливо не писати на завтра конспекти. 
Сергій Діви. У спілкуванні з учнями виявляйте підвищену агресивність, аби вас не образили першими . 
Даша. Терези. Займіться гімнастикою на вашому городі. Подихайте свіжим повітрям біля домашнього господарства. 
Оксана. Скорпіон. Дайте відпочинок язику. Стримуватись буде нелегко, а тому і не стримуйтесь. Колеги вас вірно зрозуміють і самі підкажуть, коли замовкнути. 
Віта. Стрільці. Чергове осіннє підвищення цін та невиплата зарплати вплине на ваші справи. А тому не свистіть у класі, бо не буде грошей. 
Ілона. Козероги. Головне для вас зараз – спокій і ще раз спокій. Тому забудьте про все, візьміть лікарняний і спостерігайте, як росте домашній кактус чи плавають рибки в акваріумі. 
Артем. Водолій. Якщо відчуєте наближення завуча під час проведення уроку, негайно сховайтеся в іншому класі і почекайте поки вона розважатиме учнів. Не забудьте подякувати їй за це на перерві. 
Сергій. Риби. Ваша творчість та ініціатива неприпустима. Інакше навісять справ більше, ніж ви зможете зробити за час, що залишився до пенсії.

 

Женя: Сьогодні спасибі скажемо щире своїм вчителям, що мудрості вчили.

Артьом: Всім тим хто затишок в школі творив, для нас прибирав, готував і варив.

Ілона: Шановні наші вчителі! Ми вдячні вам  за увагу і турботу, приділену кожному з нас.

Віта:  За наполегливість під час пошуків відсутніх на уроках учнів, за винахідливість під час виставлення оцінок.

Оксана:  Дякуємо за особливий героїзм і витримку під час останнього    навчального року, за щиру людяність, розуміння і підтримку. 

 

Даша: Усім шкільним працівникам

Щоб ви ніколи не хворіли,

Роботу щиро щоб любили.

Сірьожа: Щоб мали дачу і квартиру,

Щоб в мирі і достатку жили.

Женя: Хай радість вам життя дарує,

Щоб посміхались ви весь час

Хай мрії ваші всі здійсняться.

Артьом: Спасибі вам за розуміння, підтримку і веселий жарт.

Ілона: За добре і повчальне слово,

За перший досвід і за гарт!

Оксана: Бажаєм щастя і удачі,

Та ще здоров’я зичим вам!

Даша: Вдячні ми за все вам у житті.
Вам – ці квіти із любов'ю на прощання.

Випускники дарують квіти працівникам.

Ведучий 1. Цікаво, а які зірочки є найтеплішими?

Ведучий 2. Звісно, найтеплішими та найріднішими для наших випускників є зірочки їх рідних батьків.

Ведучий 1. 11 років тому вас несміливих і тендітних привели до школи найрідніші люди – мама й тато. Кожному з вас вони подарували найцінніше – життя. Де б ви не були, вони завжди будуть про вас піклуватися.

 

Ведучий 2. Дорогі випускники, погляньте на своїх батьків. Їхні очі сяють щастям, а десь у глибині затаїлася тривога. Бо попереду ще стільки випробувань. То ж любіть своїх рідних, будьте завжди гідними їх, дайте їм можливість пишатися вами!

 

Ведучий 1. Слово батьківське здавна цінувалось,

Мало велику вагу в родині.

Ведучий 2. Час наступає і мусить давати

Батько пораду дорослій дитині.

Привітання від батьків.

 

Ведучий 1. Падають тихо на землю
Літні червневі сутінки.
Голосно б'ється у грудях серце, неначе птах.
І у очах дорослих зріє одвічна мудрість
Та, що веде все людство впевнено по світах.

Ведучий 2. Срібним прощання дзвоном в небі заграє тиша,
Перші слова про мрії швидко у небо злетять.
А за вікном печально вітер вербу колише
І перший дорослий ранок просить ще почекать.

Ведучий 1. Доки дитинство наше тихо складе прощання
І відлетить у вирій, останній пошле привіт,
І калиновим цвітом землю умиють ранки,
І в них прокинуться мрії серед вербових віт.

 

Ведучий 2. «Ти вже виросла доню!» - тихо промовить мама.
«Чесним будь завжди, сину» татко за нею вслід.
А у твоїх долонях - перші слова прощання,
Перші сумні хвилини, перший життєвий звіт.

 

Сценка «Сім’я»

 

(Тато дає синові підзатильника)

С: Тату, що ти робиш?

М: Сергій, допоможи мені на кухні

Б: Не бачиш? Я з сином розмовляю. А ну йди звідси.

М: Ну добре, сама впораюсь

Б: Сміття виніс?

С: Виніс

Б: Попідмітав?

С: Попідмітав. А ще й у магазин сходив та під’їзд прибрав.

Б: А ну дай мені свій щоденник. Давно я його не перевіряв.

С: В нас електронний він давно

Б: Які уроки сьогодні були?

С: Ну алгебра, історія, хімія, біологія…

Б: На історії був?

С: Її відмінили

Б: Так її відмінили? Чи ти її прогуляв?

С: Ну спочатку прогуляли, а потім сказали, що відмінили.

Б: Зрозуміло. Ну вводь пароль

С: Я пароль не пам’ятаю.

Б: Я тобі щас як вріжу, то ти все згадаєш в цьому житті. Зрозумів?

С: Ооо, згадав. Пароль: Пиляй2001

Б: Ахах. Ти справді прізвище і рік народження поставив? Ти що думаєш, що тобі хтось дванадцяток понаставляє? Ну давай глянемо що в тебе тут? Ооо, 12-тки одні. Нормально, нормально. Це що таке? Ваша дочка, Сухорада Віта, вона що тобі подобається?

С: Чого одразу подобається? Дурна вона!

Б: Та чого ж дурна? 12-тки одні. Давай напишем їй.

С: Не треба. Вона зрозуміє, що це від мене.

Б: Та для того й пишемо, синку, щоб вона зрозуміла, що це від тебе. «Віта, я на тебе запав»

С: Тебе пишеться через Е. Ти що в школі не вчився?

Б: Ти думаєш тато в школі погано вчився? Я все пам’ятаю: олов’яний, скляний, дерев’яний. Все через апостроф пишется.

С: Звичайно знаю, що пам’ятаєш. Ти ж вікнами займаєшся.

Б: Ці вікна тебе годують, синку. Ти знаєш скільки твій телефон коштує?

С: Знаю. Два вікна

Б: Звідки знаєш?

С: Я ж тобі сайт робив

Б: Чуєш? А що з фізкультурою? Давай глянемо що в тебе тут. «Ваш син зайшов в роздягалку до дівчат» Ти чого зайшов в роздягалку до дівчат?

С: Читай далі

Б: «Ваш син зайшов в роздягалку до дівчат без штанів» Ти чого зайшов в роздягалку до дівчат без штанів?

С: Тато, ну читай далі

Б: «Ваш син зайшов в роздягалку до дівчат без штанів, а вийшов в штанах. Дякуємо за виховання» Це що?

С: Ми з фізруком в карти грали

Б: В що грали? В 21, очко?

С: Тато, це одна й та сама гра

Б: Ти ще батька повчи в карти грати з фізруком, розумієш? А ну клич маму

С: Мамо…..мамо….мамо…мамо…мамо…мамо (Багато раз)

М: Тобі чого?

С: Тебе тато кликав

М: Чого треба?

Б: Як тебе побачив все забув

М: Чого треба, кажу?

Б: Ти сина щоденник давно бачила?

М: Так. Тобі що зайнятися немає чим? Зарплату отримав?

Б: Ну отримав

М: Чого так не впевнено? Отримав чи ні?

Б: Ну я її начебто отримав, а начебто і ні.

М: Показуй гаманець

Б: В мене все на картці

М: Ну заходь в свій онлайн-банк

Б: Я пароль поміняв.

С: Ахах

М: Треба щоб мама приїхала?

Б: Пиляй1976

М: Ти що прізвище і рік народження поставив? Ти що думаєш, що хтось зайде і грошенят підкине? Так, показуй що в тебе там? Супермаркет - дві тисячі, магазин риболова – п’ять тисяч.

Б: Ти читай, читай далі

М: Ооо, ювелірний – вісім тисяч. Ну показуй, що в тебе там

Б: Ось годинничок купив

М: Ти що безсмертя з’їв?

Б: Жень, ну вони універсальні, подивись

М: Знімай. Пішли знімать будемо

С: Мам, вечеря буде?

М: Холодець зараз буде.

 

Ілона: Шкільна родина - скільки про неї сьогодні вже сказано.

Оксана: Шкільна родина не можлива без вчителів і учнів, без друзів та старших наставників.

Даша: А ще членами нашої шкільної родини є ті люди, які були і будуть завжди у наших серцях.

 Віта: Свято випускників - це справді родинне свято. Погляньте скільки сьогодні у залі батьків, бабусь і дідусів, братів і сестер.

Сірьожа: Із гордістю і легким смутком в серцях сьогодні дивляться на нас наші батьки.

Артьом: Із заздрістю на випускників поглядають наші менші братики й сестрички.

Женя: Знаєш, Віта, на чиєму місці я не хотіла б сьогодні опинитися?

Віта: Директора?

Женя: Ні, спробуй ще вгадати

Віта: Ті, хто вчасно не встиг зайти до зали та змушені стояти біля дверей?

Женя: Знову ні. Я не хотіла б бути сьогодні на місці наших батьків. Думаю, їм зараз найтяжче. Подивіться лише на них, які вони молоді, горді за нас сьогодні.

Даша: Але за сліпучими усмішками та щасливими поглядами ховається стільки пережитого болю, виплаканих сліз і переборених труднощів.

Ілона: І якщо ви, шановні наші вчителі, завтра можете спати спокійно, то клопоти наших батьків лише починаються.

Оксана: Лише той, хто побував на їхньому місці, зможе відчути переживання та хвилювання наших батьків.

Артьом: Ось нарешті у мене в руках атестат. До нього дорога в цілих 11 років.

Сірьожа: І на цій дорозі з нами були вчителі, і звичайно ж наші батьки. Це ми їм завдячуємо своїм життям, успіхами та життєвими досягненнями.

Женя: Я думаю, найкраща нагорода наших батьків - це бачити нас сьогодні такими красивими, дорослими, змужнілими.

Віта: Провчилися з нами і мама, і тато. Разом переходячи з класу у клас. Їм правила всі довелося згадати і навіть уроки робити за нас.

Ілона: На батьківські збори ходили матусі, хоч, правда, і тато був раз, може два. А що було після сказать не беруся. Не можу дібрати культурні слова.

Оксана: Були й в нас проколи. Ну що ж тут робити? Щоденнику, друже, ми винні, прости. Тебе довелося не раз нам губити. Ми вас шкодували, шановні батьки.

Даша: А якщо серйозно, то ми вам дуже вдячні наші дорогі мами й тата. За те, що ми маємо і за те, що ми будемо мати. За кожен день, що був і кожен день, що буде.

 

Танець з батьками

Ведучий   1. А роки проходять, а роки летять,

Дитинство і юність не вернеш назад.

У вальсі кружляє доросле життя –

Та в школу немає вже вам вороття.

 

Ведучий 2. Багато в житті ще звучатиме вальсів,

Та так вже не буде ніколи для вас,

Щоб друзі і вчитель,  і тиша у класі,

І перше кохання, і юність і вальс…

 

Ведучий 1. Сьогодні останній день разом.
Кружляє зажурливий вальс.
Майбутнє блакитним топазом
Стріча одинадцятий клас.

 

Ведучий 2. Вже обрій вечірній погас

І повітря п’янить матіолою.

випускники танцюють вальс

І сумують за рідною школою.

 

Ведучий 1. Ну а тепер, хай всі поаплодують:

Сьогодні вперше нам випускники

Прощальний вальс у залі цім танцюють!

Пишайтесь ними,  дорогі батьки!

 

Випускники танцюють вальс

 

Ведучий 2. Білокрилими птахами пролітають роки,

За світанками нові стають небокраї,

Відлітають у вирій малі дітлахи,

Вільним птахом у небо високе злітають.

 

Ведучий 1. Чи високо злетять? Тільки час їм суддя.

На світанку чекають їх нові дороги.

Хай у небі засяє зірка світла й добра

Їм іти у життя зі шкільного порогу.

 

Женя: Бал випускний. Танцюють всі навколо.
Перлини сліз змахну з засмучених очей.
Сергій: Дитинство безтурботне вже ніколи
Не побіжить в блакитну далечінь.

Оксана: Воно залишиться тепер у школі,
В яскравій пам’яті у нашій назавжди.
Віта: І ще не раз наберемо доволі
З його джерел цілющої води.

Даша: Вже наших мрій напружені вітрила.
Нас кличе доля, сонця променистий шлях.
Артьом: Прощайте, вчителі і мати мила,
Прощай дитинство синьокрилий птах.

Ілона: Минуть роки, ще більш змужнілі,
Колись, як журавлі, вернемось навесні.
А до того на повітряній хвилі,
Усі разом: Ми в школу завітаємо у сні.

 

Пісня випускників «Місця щасливих людей»

Ведучий 1. Дорогі друзі! Ще не раз у цьому залі лунатимуть сміх і спів, нові діти сідатимуть за парти і щороку школа прощатиметься зі своїми випускниками.

Ведучий 2. А ви, дорогі випускники, востаннє стоїте у цьому святковому залі. Запам'ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань.

Ведучий 1. Якщо у дорослому житті у вас траплятимуться хвилини відчаю і розлуки, якщо доля буде несправедливою до вас, якщо зустрінуться на вашому шляху лихі люди, згадайте оце свято, своїх друзів дитинства і вам станс леї ніс, ми відчуєте себе не такими самотніми.

Ведучий 2. Ще будуть сьогодні танці, сміх, радість, погляд крадькома, передчуття чогось незвичайного. А урочиста частина нашого випускного вечора добігає кінця.

 

Ведучий 1. Все хороше в житті коли - небудь закінчується. Закінчується і наша урочиста частина вашого випускного вечора.

Звучить гімн

Ведучий 1. Наостанок ми хотіли б побажати вам, але з одним маленьким «але»

Ведучий 2. Щоб ви були: розумні, але не занудні.

Ведучий 1. Горді, але не зарозумілі.

Ведучий 2. Лагідні, але не нав'язливі.

Ведучий 1. Строгі, але не злі.

Ведучий 2. Скромні, але не боязкі.

Ведучий 1. Хоробрі, але не задиристі.

Ведучий 2. Багаті, але не жадібні.

Ведучий 1. Ділові, але не жорсткі.

Ведучий 2. Рішучі, але не нахабні.

Ведучий 1. Щасливі.

Ведучий 2. І щасливі!

Ведучий 1. А зараз, давайте оплесками проводимо наших чудових випускників. Вони сьогодні ще повинні зробити одну велику справу, покласти квіти до пам'ятника загиблим воїнам.

Ведучий 2:  На цьому наше свято закінчене. Щасливої дороги! Успіху, удачі, життєвих злетів, усього найкращого.

Ведучий 1: Спасибі всім за чудовий вечір!!!

docx
Додано
5 травня 2018
Переглядів
780
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку