Способи адаптації навчального контенту для учнів з особливими освітніми потребами (ООП)

Про матеріал
Розробка містить різні способи подання навчального матеріалу, вчить формувати навички сприймання інформації різними спосибами, формування навичок співпраці та саморегуляції. В матеріал входять картки з піктограмами; наочні малюнки; дидактичні матеріали різного рівня складності; смайлики для рефлексії.
Перегляд файлу

Тема : Способи адаптації навчального контенту для учнів з особливими освітніми потребами (ООП)

Мета

  •       ознайомити учнів з різними способами подання навчального матеріалу;
  •       сформувати навички сприймання інформації різними способами.
  •       розвивати увагу, мислення, мовлення, пам’ять;
  •       формувати навички співпраці та саморегуляції.

Очікувані результати навчання (НУШ)

Учні:

  •       сприймають інформацію в доступній формі;
  •       виконують завдання з урахуванням власних можливостей;
  •       відчувають підтримку та успіх.

Обладнання та матеріали

  •       картки з піктограмами;
  •       наочні малюнки;
  •       дидактичні матеріали різного рівня складності;
  •       кольорові маркери;
  •       таймер, смайлики для рефлексії.

Хід уроку

I. Організаційний момент (2 хв)

  •       Привітання у формі гри «Посмішка по колу».
  •       Вправа «Настрій» (учні обирають смайлик).

 Адаптація для ООП:

  •       чіткі короткі інструкції;
  •       візуальні підказки.

II. Мотивація навчальної діяльності (3 хв)

Бесіда:

«Усі діти різні. Комусь легше читати, комусь слухати, а комусь — дивитися картинки. І це нормально».

Гра «Як мені зручно вчитися?»
(учні показують картку:

docx
Додав(-ла)
Козлова Наталя
Додано
9 січня
Переглядів
30
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку