Онлайн-тести «На Урок»

Інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома.

23 679 326 Тестів задано
вчителями за рік
123 882 049 Тестів виконали
учні за рік
очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Приклад запитання: Кут утворюють два промені які ...
Математика, 5 клас
Копія з тесту: Кути. Види кутів
Приклад запитання: Кутом називають ...
Приклад запитання: Який вид кута зображено на малюнку?
Приклад запитання: Оберіть зображення з зображенням прямої
Приклад запитання: Якому числу відповідає точка С на малюнку?
Приклад запитання: An education is ...
Англійська мова, 6 клас
Копія з тесту: Scotland (Full Blast Plus, 6)
Приклад запитання: The capital of Scotland is ...
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Транспорт речовин здійснюють:
Приклад запитання: Літературною казкою є
Англійська мова, 6 клас
Копія з тесту: Present SIMPLE VS Present COUNTINUES
Приклад запитання: Оберіть маркери часу для Present Countinues
Приклад запитання: Якою була родина у суспільстві Стародавнього Сходу?
Всесвітня історія, 9 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: За своїм державним устроєм Австрійська імперія була ...
Приклад запитання: Обери, яким чином можуть розмножуватися плауни:
Географія, 9 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Яка область Полісся має найбільшу лісистість?
Приклад запитання: Сучасні плауноподібні – це:                            
Математика, 3 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Трицифрове число завжди більше, ніж двоцифрове.
Приклад запитання: Яким має бути співвідношення білків, жирів та вуглеводів у харчовому раціоні людини згідно сучасними вимогами?
Приклад запитання: Якими цифрами записують значення років?
Захист України, 10 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Послідовність дій при наданні домедичної допомоги у фазі "під вогнем" (відмітьте вірну послідовність)
Приклад запитання: Міжнародне гуманітарне право (МГП)  це...
Українська мова, 7 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: ПРОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ І ВИКОНАЙТЕ ТЕСТИКозацтво  Кілька століть історії України пов’язані з козацтвом. Перші письмові згадки про козаків датуються 1489 роком.  Козаком міг стати будь-хто із бажаючих, якщо він: вільна і незалежна людина; сповідує православну віру; говорить українською мовою; пройшов семирічне військове навчання. Жили козаки за Дніпровими порогами, тому їх і називали запорожцями. Захищаючись, козаки будували укріплення з січених дерев’яних колод – січі. Звідси і пішла назва Січ – табір козаків, огороджений зміцненням з січених колод. Перша Січ була заснована у 1556 році за дніпровськими порогами на острові Хортиця. Її засновником був Дмитро Вишневецький.     Козаки носили оселедець,  і це був для них важливий атрибут. Носити його мав право тільки той козак, який пройшов усі випробування. Одним із найганебніших покарань у козаків було саме відрізання “оселедця”. Козаки вважали, що завдяки “оселедцю” вони можуть потрапити до раю.  Козаки жили в куренях, які плели з хмизу й укривали кінськими шкурами. Їх завжди залишали відкритими, щоб мандрівник чи просто перехожий міг зайти, поїсти і перепочити.    Козацькі закони загалом були досить жорстокими. Так за вбивство побратима вбивцю могли поховати живцем разом з загиблим. Крадіжка загального січового майна також каралося смертю. За невиправдане нанесення важких травм могли переламати одну ногу. За більш тяжку провину ламали руку і ногу.     Улюбленими стравами запорожців були бринза – солений овечий сир і пастрома – в’ялене м’ясо. Існують легенди, що деякі козаки володіли надзвичайними вміннями. Таких козаків називали характерниками. Одним із найбільш відомих козаків, про надзвичайні здібності якого говорять і досі, є Іван Сірко. Середня тривалість життя європейця у XVI ст. становила 60-70 років, тоді як запорожця – 80-90 років (якщо, звичайно, йому вдавалося пройти всі битви та вижити).      Медицина тоді була дуже своєрідна. Для  зупинки кровотечі козаки використовували все, що було під рукою: цукор, мед, тютюн, сажу. Козаче військо складалось з піхоти, кінноти й артилерії. Найзагрозливішою силою запорожців була кіннота.      У морські походи козаки вирушали на великих човнах – чайках. В один човен поміщалось від 50 до 70 осіб. Козацький флот налічував до 300 чайок. Для морських походів обирали найхмарніші дні й найтемніші ночі. Козаки завжди вирушали у похід тільки з правої ноги. Таким чином вони засвідчували, що йдуть на “правеє діло”. Кожен воїн брав з собою якісь обереги у бій. Найпоширеніші серед них – хустка, вишитий рушник, хрест або жменька рідної землі – на випадок, якщо доведеться вмерти на чужині. Танець гопак нині асоціюється з козаками, але за історичними даними у ті часи це було бойове мистецтво. Маленьких хлопчиків вчили танцю від самого дитинства. Гопак також був способом бойової підготовки на Січі. НАТИСНІТЬ ВИКОНАТИ ТЕСТ
Приклад запитання: Назвіть органели, в яких синтезується АТФ.
Українська мова, 3 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Закінчення — це...
Історія України, 11 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Унаслідок якого походу Іван Самойлович втратив гетьманську булаву?
Всесвітня історія, 8 клас
Копія з тесту: Доба відродження
Приклад запитання: Укажи французьку назву доби Відродження. 
Приклад запитання: Вітамін С міститься:
Англійська мова, 8 клас
Створено 23 листопада
Приклад запитання: Yesterday, at 7 PM, I __________ (watch) TV when my friend __________ (call).

Тестування учнів – дієвий інструмент для урізноманітнення навчального процесу. З їх допомогою можна виміряти навчальні досягнення та провести аналіз успішності дітей, і просто зробити навчання цікавішим.

Переваги готових тестових завдань

Мабуть, кожен учитель підтвердить: учні дуже люблять різноманітні тести. Але чи у всіх учителів є час на їх створення? Утім, від такої форми роботи все одно не варто відмовлятися! Просто використайте готові шкільні тести з бібліотеки онлайн-тестів «На Урок». Такий підхід має кілька суттєвих переваг:

  1. Не доведеться витрачати зайвий час на створення опитування.
  2. Не треба жодної підготовки: достатньо просто знайти потрібний тест у бібліотеці.
  3. Можна знайти багато нових цікавих ідей.

На яких уроках можна використовувати тести? На всіх! Винятків тут просто немає, тестування актуальні не тільки під час вивчення історії, географії чи літератури, а й на уроках з математики, хімії чи фізики. А ще така форма оцінювання чудова тим, що її можна використовувати ледь не на кожному уроці!

В бібліотеці онлайн-тестів ви знайдете готові тестові завдання з усіх навчальних предметів середньої і старшої школи, а також тести для молодших школярів. Ви зможете знайти розробки з будь-якої теми. Також неодмінно зверніть увагу на психологічні та профорієнтаційні тести. І, звісно, створюйте та додавайте власні!