Урок "Улюблена страва"

Про матеріал
Матеріали уроку розвивають такі компетентності здобувачів освіти: 1. Формування предметних компетентностей: повторити та закріпити ЛО попередніх уроків, ввести та активізувати нові ЛО; практикувати у вживанні структур “I like….”, “I don’t like…..”; формувати навички аудіювання; 2. Формування ключових компетентностей: -спілкування іноземними мовами: розвивати правильну англійську вимову, увагу, пам'ять, культуру спілкування учнів; формувати інтерес до вивчення англійської мови, вміння сприймати мову на слух; -соціальна і громадська компетентності: формувати навички співпрацювати в команді, парах; виділяти та виконувати власну роль в командній роботі; - обізнаність і самовираження у сфері культури: враховувати художньо-естетичну складову при створенні продуктів своєї діяльності (малюнків, текстів, схем тощо).
Перегляд файлу

1-Б  клас                  11.04

Урок № 55

Тема: Улюблена страва.

Мета:

1. Формування предметних компетентностей: повторити та закріпити ЛО попередніх уроків,  ввести та активізувати нові ЛО; практикувати у вживанні структур I like….”, “I dont like…..”; формувати навички аудіювання;

2. Формування ключових компетентностей:

-спілкування іноземними мовами: розвивати правильну англійську вимову, увагу, пам'ять, культуру спілкування учнів; формувати інтерес до вивчення англійської мови,  вміння сприймати мову на слух;

-соціальна і громадська компетентності: формувати навички співпрацювати в команді, парах; виділяти та виконувати власну роль в командній роботі;

- обізнаність і самовираження у сфері культури: враховувати художньо-естетичну складову при створенні продуктів своєї діяльності (малюнків, текстів, схем тощо).

Навчальні ресурси:підручник, флеш картки, аудіозапис, відео, продукти, роздатковий матеріал.

Тип уроку:комбінований.

                                                Перебіг уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

2. Уведення в іншомовну атмосферу. Мотивація освітньої діяльності.

    Виконання пісні.

ІІ. Основна частина уроку.

1. Актуалізація компетентностей.( Повторення ЛО)

   1)Вправа «Slowly, slowly» , «Quickly, quickly»

   2)Гра «Magic box»

2. Формування компетентностей.

  1)Введення нових ЛО.

   А)Робота у підручнику.

   2)Активізація ЛО(робота с флеш картками)

     А)Гра «Whats missing»

     Фізкультхвилинка

     Б)Робота в групах. Гра «Broken phone»

3.Закріплення компетентностей.

    Аудіювання.

    1)Етап підготовки до аудіювання.

    2)Етап прослуховування.

    3)Етап перевірки розуміння тексту.

     А)Творча самостійна робота.

     Б)Робота в парах.

ІІІ. Заключна частина уроку.

1. Рефлексія.

2. Підсумки уроку.

1-Б  клас                  11.04

Урок № 55

Тема: Улюблена страва.

Мета:

1. Формування предметних компетентностей: повторити та закріпити ЛО попередніх уроків,  ввести та активізувати нові ЛО; практикувати у вживанні структур I like….”, “I dont like…..”; формувати навички аудіювання;

2. Формування ключових компетентностей:

-спілкування іноземними мовами: розвивати правильну англійську вимову, увагу, пам'ять, культуру спілкування учнів; формувати інтерес до вивчення англійської мови,  вміння сприймати мову на слух;

-соціальна і громадська компетентності: формувати навички співпрацювати в команді, парах; виділяти та виконувати власну роль в командній роботі;

- обізнаність і самовираження у сфері культури: враховувати художньо-естетичну складову при створенні продуктів своєї діяльності (малюнків, текстів, схем тощо).

 Навчальні ресурси:підручник, флеш картки, аудіозапис, відео, продукти, роздатковий матеріал.

 

Тип уроку:комбінований.

                                                Перебіг уроку

 

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

2. Уведення в іншомовну атмосферу. Мотивація освітньої діяльності.

    Виконання пісні.

 

ІІ. Основна частина уроку.

1. Актуалізація компетентностей.( Повторення ЛО)

   1)Вправа «Slowly, slowly» , «Quickly, quickly»

   2)Гра «Magic box»

Діти по черзі достають продукти з кошика. Вгадують і кажуть люблять чи ні.

 

2. Формування компетентностей.

  1)Введення нових ЛО.

   А)Робота у підручнику(ст.91 впр.1)

Учні слухають і повторюють нові ЛО

   2)Активізація ЛО(робота с флеш картками)

     А)Гра «Whats missing»

 

     Фізкультхвилинка

    Б)Робота в групах. Гра «Broken phone»

Розподіл дітей на 2 команди за допомогю цукерок.

 

3.Закріплення компетентностей.

    Аудіювання.

    1)Етап підготовки до аудіювання.

      Повторення ЛО

    2)Етап прослуховування.

Учні слухають аудіо запис. 2 раз потроюють.

    3)Етап перевірки розуміння тексту.

     А)Творча самостійна робота.

Учні малюють страви, які люблять і не люблять і клеють на умовну тарілку.

     Б)Робота в парах.

Учні розповідають що люблять та не люблять.(з малюнка на тарілці)

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

1. Рефлексія.

Вчитель роздає картки-почуття учням. Вони обирають картку

2. Підсумки уроку.

Пісня