Урок з англійської мови. 2 клас ''Одяг. Кольори''

Про матеріал

План-конспект уроку з англійської мови для 2 класу. На тему "Одяг. Кольори"

Мета: Практична. Ознайомити учнів з новими ЛО та затренувати їх в усному

мовленні. Активізувати ЛО та навчити розпізнавати їх на слух.

Розвиваюча. Розвивати діалогічне мовлення, використовувати нові ЛО.

Тренувати пам'ять, мовленнєву здогадку, творчі здібності .

Виховна. Виховувати в учнів наполегливість, старанність, акуратність,

естетичний смак.

Обладнання: презентація, ілюстрації.

Перегляд файлу

Тема. Одяг. Кольори.

Мета: Практична. Ознайомити учнів з новими ЛО та затренувати їх в усному

 мовленні. Активізувати ЛО та навчити розпізнавати їх на слух.

           Розвиваюча. Розвивати діалогічне мовлення, використовувати нові ЛО.

Тренувати пам'ять, мовленнєву здогадку, творчі здібності .

          Виховна. Виховувати в учнів наполегливість, старанність, акуратність,

естетичний смак.

Обладнання: презентація, ілюстрації.

Література:1)А.В.Калініна К.-2012. Lesson 1.P.37.

                      2)http://ksenstar.com.ua/index.

                      3)http://teacherjournal.com.ua/attachments/13480.doc

Хід уроку

  1. Початок уроку

Етап1. Привітання. Організаційний момент.

Мета. Ввести учнів середовище іншомовного спілкування.

Прийом. Вступне слово вчителя.

  •    Good morning pupils! Sit down, please. My name is KaterynaMykolaivna. Today I’ll be your teacher of English.
  •    Today we’ll speak about clothes and colours.

Етап2. Фонетична зарядка.

Мета. Підготувати артикуляційну базу для вимови звуків.

Прийом. Розвиток усного мовлення учнів.

  •    Pupils who lives in our mouth? (Mr. Tongue)

Одного разу Mr. Tongueсидів за столом і обідав / mmm /. Але раптом у вікно влетіла бджола і почала літати над Mr. Tongue і дзижчати йому на вухо / zzz/. Mr. Tongue дмухнув на неї, щоб вона відлетіла / hhh/. Це не допомогло і бджола почала продовжувала літати над столом і заважала Mr. Tongueїсти. І тут йому на допомогу прийшов собака. Він загарчав на бджолу: / rrr/. Бджола злякалася і вилетіла у вікно.

  1. Основна частина.

Етап1. Ознайомлення з новими ЛО.

Мета. Систематизувати нові ЛО та продемонструвати їх вживання у мовленні.

Прийом. Активне слухання.

  •    So, pupils, what is it?
  •    Yes, it is a mouse. And a little mouse wants to study some new words with us.
  • Английский язык для детей от 2 до 5 лет - Иностранный язык - KinderBookLook at the screen and repeat after me all together.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coat  /kout/  піджак

Trousers /’trauzez/ штани

Blouse /blaus/ блузка

Skirt  /skə:t/ спідниця 

Quilt /kwilt/ стьобана ковдра

  •                   And now let’s  check, how you have studied new words.
  •                   А зараз давайте перевіримо нові слова.
  •                   Match the word with the picture.

Фізкультхвилинка: “Listen to the music”.

Clap your hands, clap your hands,

Listen to the music and clap your hands

Stamp your feet, stamp your feet,

Listen to the music and stamp your feet

Turn around, turn around,

Listen to the music and turn around.

Jump up high, jump up high,

Listen to the music and jump up high.

Wave your hand, wave your hand,

Listen to the music and wave your hand.

Етап2. Оволодіння мікродіалогами по темі.

Мета. Навчити учнів складати діалог з опорою на зразок вчителя.

Прийом. Повторення реплік за диктором.

  •    I have got a new dress.
  •    What colour is it?
  •    Blue.
  •    So, children, lets repeat some colours.
  •    Отже, діти, повторимо деякі кольори:

Green,purple

Red,pink

 Yellow,white

 Brown,grey

 Black,blue

 

  •    And now a little mouse wants to show a little mouse is dressed in….(a blouse, a dress, trousers).
  •                  А зараз мишка хоче, щоб ви показали яка мишка вдягнена в …..(блузку, сукню, штани).

Етап3. Створення учнями власних діалогів.

Мета. Навчити учнів вести діалог за ситуацією з використанням опор.

Прийом. Робота в малих групах з опорою на малюнки, картинки, схеми тощо.

  •    Let’s describe our clothes. For example:

My dress is red.

My trousers are black.

  •    Well done, children.
  •    And now, let’s play the game “New clothes”.
  •    I have got (a) new …… It is….
  •    А зараз littlemouseхоче почути як гарно ви засвоїли назви одягу.
  •    What colour is your new….?
  •      -Itis …. .

Етап4. Ознайомити з літерою Qq.

Мета. Познайомитися з новою літерою.

Прийом. Перегляд відеоролику.

  •    Учні, але ми не тільки граємо, ми ще з вами вчимо літери.
  •    Тож до нас завітала тітонька Сова і вона хоче розповісти нам дещо.
  •    Let’s listen to her attentively.
  •    Ролики из категории "Наши питомцы" - Статусы, картинки, приколы, видео и многое другое!Про яку літеру говорила тітонька Сова?

 

  •    А які слова ви запам’ятали, що починаються з літери Qq.

Пояснення написання літериQq.

Написання літери учнями у прописах.

Прийом2. Гра “Match”

  •    And now, little mouse wants to check how you have studied letters.
  •    Зєднайте літери з їх звучанням.

Ss - /es/

Uu - /ju:/

Qq - /kju:/

Aa - /ei:/

Bb - /bi:/

Cc - /si:/

 

 

 

  • Давайте ще раз повторимо вивчені літери.
  1. Заключна частина.

Етап. Підведення підсумків.

Мета. Підвести підсумок уроку, перевірити вивчені слова і літери.

Прийом. Гра “Yes/No”.

  • And now let’s check your knowledge/
  • Is this blouse red?

Yes, it is / No, it isn’t.

Схвалення учнів, які були активними на уроці.

  • Stand up, pupils! Stand still.
  • Our lesson is over. Good bye! See you soon.
docx
Додано
27 серпня 2018
Переглядів
5156
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку