ВНУТРЕННИЙ РЕБЁНОК КАК ЧАСТЬ ТЕБЯ

Про матеріал
ВНУТРЕННИЙ РЕБЁНОК
Перегляд файлу

Несчастным или счастливым человека делают только его мысли, а не внешние обстоятельства. Управляя своими мыслями, он управляет своим счастьем.

Фридрих Ницше

https://pp.userapi.com/c7006/v7006055/4b49e/vdfII_SyRxU.jpghttps://pp.userapi.com/c7006/v7006055/4b49e/vdfII_SyRxU.jpg

"Мир сегодня не имеет смысла. Так почему я должен рисовать картины, в которых смысл есть?"

Пабло Пикассо

 

 

Вдохновение существует, но оно должно застать вас за работой.

Пабло Пикассо

 

Всегда кажется, что нас любят за то, что мы хороши, а не догадываемся, что любят нас оттого, что хороши те, кто нас любит.

Лев Толстой

 

Я рисую цветы, чтобы они не умирали. 

Frida Kahlo

 

Смысл жизни в том, чтобы найти свой подарок. Цель жизни в том, чтобы отдать его .

Пабло Пикассо

 

А как же искусство?
Оноболезнь.
А любовь?
Иллюзия.
А религия?
Распространенный суррогат веры.
Вы скептик.
Ничуть! Ведь скептицизмначало веры.
Да кто же вы?
Определитьзначит, ограничить.

Оскар Уайльд. Портрет Дориана Грея

Живопись позволяет увидеть вещи такими, какими были они однажды, когда на них глядели с любовью"

Поль Валери


Хвилина саморозвитку

 

6 маловідомих фактів про модерністському шедеврі Густава Клімта «Поцілунок» Картина Густава Клімта «Поцілунок», яка вважається шедевром раннього модерністського періоду, з першого погляду здається ще одним тривіальним зображенням пристрасті і любові. Але за дуже простим сюжетом криється безліч захоплюючих фактів, про які ми й вирішили розповісти нашим читачам.

1. «Поцілунок» - результат творчої кризи Клімта У 1907 році після того, як його розкритикував Віденський сецессион, Клімт продовжив активно малювати, але він почав сумніватися в своєму таланті. Якось він зізнався в листі: "Або я став занадто старим або занадто нервовим або занадто дурним, але щось явно йде не так". Але саме в цей період він і написав картину, яка принесла йому величезну популярність.

2. На картині зображена муза Клімта Є ще одна думка - натурницею для картини "Поцілунок" була Аделі Блох-Бауер, яка позувала ще для однієї картини - "Портрета Аделі Блох-Бауер". Третя теорія говорить, що руде волосся свідчать про те, що дівчина є "Червоної Хільдою" - моделлю, з якою Клімт писав "Данаю", "Даму з капелюшком і боа з пір'я" і "Золоту рибку".

3. Розмір картини досить великий Розміри "Поцілунку" - 180 х 180 сантиметрів.

4. Форму картини часто неправильно зображують на репродукціях Хоча оригінальна картина Клімта є квадрат, популярність картини привела до того, що почали з'являтися її незліченні репродукції на плакатах, листівках і пам'ятних подарунках. Але на цих сувенірах зазвичай обрізають праву і ліву частини картини, щоб зробити її форму більш стандартної, прямокутної.

5. «Поцілунок» може бути блюзнірським Використання Клімтом золота перегукується з релігійним мистецтвом, яке можна часто зустріти в церквах. Використання сусального золота, щоб відобразити земні задоволення і чуттєвість, може бути блюзнірським, на думку деяких профанів.

6. «Поцілунок» і самого Клімта можна побачити на монетах У 2003 році Австрія випустила пам'ятну монету номіналом 100 євро, на одній стороні якої був зображений "Поцілунок", а на іншій - портрет Клімта.

Тайная вечеря. Леонардо да Винчи.У Христа и Иуды на картине да Винчи одно лицо

Говорят, что создание картины «Тайная вечеря» потребовало от Леонардо да Винчи титанических усилий. Человека, с которого был написан образ Христа художник отыскал достаточно быстро. На эту роль подошёл один из певчих церковного хора. А вот «Иуду» да Винчи искал три года. 
 

Как-то на улице художник увидал пьянчужку, который безуспешно пытался выбраться из выгребной ямы. Да Винчи отвёл его в одно из питейных заведений, усадил и начал рисовать. Каким же было удивление художника, когда, разоткровенничавшись, пьяница признался, что несколько лет назад уже позировал ему. Оказалось, что это тот самый певчий. 
Источник: https://kulturologia.ru/blogs/031213/19414/

 

Тайная вечеря. Леонардо да Винчи.

docx
Пов’язані теми
Психологія, Інші матеріали
Додано
17 січня
Переглядів
40
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку