Пропоную змістовний план-конспект уроку з ЯДС за освітньою програмою під керівництвом О.Я.Савченко.
Можна використовувати для проведення уроку в онлайні .
Я досліджую світ 1 клас
Тема. Зимонька- зима. Прикмети зими.
Мета : формування ключових компетентностей:
предметних компетентностей:
Обладнання: мультимедійні засоби, презентація, роздатковий дидактичний матеріал (аркуш до п. IV.2, паперові смайлики), іграшкова сніжинка.
Хід уроку
І. Організаційна хвилинка.
Учні розташовуються колом, вітаються з гостями.
ІІ. Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.
Вчителька говорить твердження, а учні відповідають «Так!» або «Ні!»
А)Вчителька пропонує дітям обрати одну фігурку (білого, зеленого, жовтого, або червоного кольору ).
Таким чином, учні розподіляються на 4 групи за порами року і займають місця за партами.
Б) Запитання кожній групі учнів :
Питання для всіх груп.
ІІІ. Повідомлення теми і мети.
Слайд 1.
А) Загадка
Сніг на полях, лід на річках .
Хуга гуляє. Коли це буває?

Б) Споглядання зимового пейзажу та слухання музики зимового характеру.
ІV. Робота над темою уроку.
Слайд 2.
Вчителька :
- Діти, в природі і за календарем настала зима. А як називаються зимові місяці року?
А) Обговорення змісту малюнків про ознаки зими в неживій і живій природі.
Слайди 3, 4

Фізхвилинка. Руханка.
Б) Творча робота. Розмальовування зображення зимового подарунка .
V. Закріплення знань, умінь і навичок.
1. Метод «Асоціативний кущ»
- Діти, тож давайте зробимо висновок про прикмети зими !
Слайд 5.
2. Хвилинка-цікавинка.
Слайд 6
Слайд 7
VI. Підсумок уроку.
А) Самооцінювання. Учні самостійно обирають собі смайлик за роботу на уроці.



Б) Рефлексія за початком
В) Оцінювання вчителем роботи учнів на уроці.
Використані джерела :
Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, О.Л.Хомич, І.В.Гарбузюк, Н.В. Андрук, К.С.Василенко. – К.: Видавництво «Алатон», 2018.