Конспект уроку з англійської мови

Про матеріал
Конспект буде корисним викладачам англійської мови адже зорієнтований на сучасні методи навчання та розвитку молодших школярів
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНСПЕКТ УРОКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

у 2-А класі

НА ТЕМУ: Lets count. Numbers. Вчимося рахувати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                      Вчитель англійської мови:

 

                                                                           Байшур О. Я.

 

 

 

ТЕМА УРОКУ: Lets count together. Numbers.

МЕТА УРОКУ:освітня: повторити навчальний матеріал з теми “ вчимося рахувати», ознайомити учнів з новим лексико-граматичним матеріалом, формувати артикулярні навички, навчитись рахувати речі на малюнку, повторити утворення множини іменників, відпрацювати мовні кліше: How many... There is one pen,  there are two bags.

Розвивальна: розвивати навички говоріння, діалогічне і монологічне мовлення, розвивати навички читання аудіювання говоріння та письма, розвивати логічне мислення увагу та спостережливість, наочно-образне мислення та мовленнєву здогадку

ТИП УРОКУ:комбінований 

Learning strategies: to understand and practice the communication in groups.

ОБЛАДНАННЯ:картки з цифрами, зображення різних шкільних предметів, граматичні таблиці, диски, магнітофон,

 

Хід уроку

 

Початок уроку

1 Організаційний момент

Привітання

Good morning my teacher

Good morning my friends

Good morning my pencils

Good morning my pens

Teacher: are you ready for the lesson

2Введення в тему уроку: як ви думаєте про що у нас сьогодні піде мова. Our topic for today is: “Numbers. Lets count together”

3Warming-up

Say all together. Lets drill our tongues. The sound [  ]

Пояснюємо вимову звуку    . Підставимо руку під підборіддя. Вимовляючи цей звук намагаймось підборіддям дістати долоні.

A fat cat sat on a mat eating a fat rat

 

Основний етап уроку

2.1 Повторення та закріплення лексичних одиниць до теми «Numbers» в ігровій формі. Вчитель показує картку з написом цифри (Оne, two, three), а учні еповинні відшукати в себе на парті відповідне графічне позначення цієї цифри (1 2 3 )

1  - one

2 – two

3 –three

4 – four

5 – five

6 – six

7  - seven

8 – eight

9- nine

10 -ten

2.2Reading

Pre- reading activity

Match

Групова робота

Поділити учнів на дві підгрупи по черзі виходячи до дошки учні зєднують потрібні слова

One                                                       

                  Two

Three  

                    Four

Six

           Eight

    Ten

 

 

While reading activity

Listen to the song and then read Ex 7 p.11

One bag two bags three bags four…

Cпершу читаємо пісню по-черзі потім всім классом

Task for the text Ex 7 p 11

Fill in the gaps: one book           two   books

                           One desk           three -------

                            One chair         nine ---------

 

2.3 Speaking

Розвиток діалогічного мовлення. Робота в парах Ex. 8 p.12

Введення мовного кліше: « How many … There are  6 books”

  • How many bags 
  • There are 4 bags
  • How many pens
  • There are 2 pens

Інсценізувати діалог про речі в моєму класі

2.4

Фізкультхвилинка

Stand up children. Lets have a rest

Hands up

Hands down

Hands on hips

1 2 3 – hop

1 2 3 – stop

Pupils can you jamp

Yes , we can

Jump, please etc.

2.5 Writing

Write your oun sentenses about your class

Учні по черзі біля дошки описують свій клас використовуючи вище подані кліше How many..

3 Summing - up

Заключний етап уроку

3.1. Lets review our knowledges. Count from 1 to 10

3.2. Your home task for the next time is a project.

You have to draw a  picture with school things and retell about them

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додав(-ла)
Байшур Ольга
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
4 липня 2021
Переглядів
359
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку