За Ольгою Лапушенко “Казка про книгу”.

Про матеріал
Прислів’я про книгу .За Ольгою Лапушенко “Казка про книгу”. Складання розповіді про прочитану книгу. Вчити аналізувати прочитане ,ознайомити учнів з творами українських письменників ,зокрема з письменницею Ольгою Лапушенко. Пригадати різницю між жанрами казки та оповідання ; навчати помічати незвичайне у звичайному ; удосконалювати навички правильного виразного читання . Розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд . Виховувати любов до читання ,почуття гордості за українських письменників.
Перегляд файлу

Літературне читання у 4-Б класі

Дата:05.09.1023 р.

Тема:  Прислів’я про книгу .За Ольгою Лапушенко “Казка про книгу”. Складання розповіді про прочитану книгу.

Мета: Вчити аналізувати прочитане ,ознайомити учнів з творами  українських письменників ,зокрема з письменницею Ольгою Лапушенко. Пригадати різницю між жанрами казки та оповідання ;

навчати помічати незвичайне у звичайному ;

удосконалювати навички правильного виразного читання .

Розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів,

збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд .

Виховувати любов до читання ,почуття гордості за українських письменників.

Обладнання : папка -кейс  для кожного учня  під назвою “Моя скарбничка знань”, презентація за даною темою .

 

Хід уроку

І Організація класу

  1.     Створення  позитивного психологічного клімату .

Вправа «Комплімент «

  1.     Актуалізація опорних знань .Експрес – перевірка «Казка чи оповідання?»

ІІ Вивчення нового матеріалу .

  1.     Передбачення теми уроку учнями .
  2.     Повідомлення теми уроку вчителем .
  3.     Робота з кейсами “Моя скарбничка знань” .Біографія автора .
  4.     Дидактична гра “Утвори прислів’я”.
  5.     Читання тексту сильнішими учнями .
  6.     Словникова робота  незрозумілих слів .
  7.     Перевірка  засвоєння змісту тексту методом “Флешбоу”
  8.     Читання тексту учнями : ланцюжком , м’ячиком ,за допомогою лінійки, вибіркове читання .
  9.     Весела руханка .

10)Аналіз прочитаного тексту  .

11) Метод “Сенкан” слова  “Казка” .

6) Літературознавче дослідження ( Робота в групі )Підготувати по 3 запитання для класу  за змістом тексту .

ІІІ Підсумок уроку .Рефлексія.

Створення пірамідки уроку .

Домашнє завдання: Скласти розповідь про прочитану книгу .

 

docx
Додано
23 березня
Переглядів
50
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку