Всеукраїнські конкурси для учнів

Шукаєте способи для додаткової мотивації учнів до навчання? Додайте трохи цікавості та відчуття змагання! І зробити це вам допоможуть цікаві інтернет-конкурси від «На Урок».

Як взяти участь в інтернет-конкурсах від «На Урок»

Діти люблять конкурси і це твердження навряд чи може викликати сумніви. І подарувати їм таке конкурсне свято надзвичайно просто – ми регулярно створюємо різноманітні тематичні конкурси для учнів початкових класів, середньої та старшої школи. Зверніть увагу: учні можуть взяти участь як у розважальних конкурсах, так і змаганнях зі шкільних предметів.

Взяти участь у них може кожен, тож все, що потрібно зробити вчителю, це обрати будь-який конкурс, зареєструвати учнів для участі у ньому та дочекатися відкриття завдань для проходження. Реєстрація проводиться безпосередньо на сторінці конкурсу і займає всього кілька хвилин. Для цього необхідно:

  1. Натиснути кнопку «Зареєструватися».
  2. Обрати у формі заявки пункт «Раніше створений клас» або «Створити клас».
  3. Натиснути кнопку «Зареєструвати клас».
  4. За потреби внести до створеної заявки додаткові імена.

Після цього залишається просто дати дітям посилання на проходження конкурсу та коди доступу до особистих кабінетів. Кожен учень отримує доступ до завдань через особистий кабінет, тобто всі працюють самостійно. Результат відомий після завершення роботи: учні одразу бачать бали і можуть завантажити свої нагороди.

Переваги участі для учнів

Усі конкурси, представлені на сайті, розроблені досвідченими спеціалістами з урахуванням рівня знань та вікових особливостей дітей, з завданнями впораються навіть учні початкових класів. Участь у конкурсах дає школярам безліч переваг:

  • перевірити власні знання;
  • спробувати сили у новому виді діяльності;
  • отримати досвід участі у всеукраїнських конкурсах;
  • навчитися працювати з тестами, що у майбутньому знадобиться під час складання ЗНО;
  • відчути дух змагання та отримати нагороду.

При цьому проходити завдання можна у будь-який зручний час, у приємних умовах, навіть удома. Всеукраїнські творчі конкурси для учнів завжди цікаві, тому обов’язково спробуйте!