Про «На Урок»

Освітній проєкт «На Урок» – українська цифрова освітня екосистема для роботи та професійного зростання освітян України. Ми переконані, що неформальна освіта здатна створювати унікальні можливості для професійного розвитку кожного педагога, оскільки дозволяє навчатися за будь-яких умов – незалежно від часу та технічного оснащення. Керуючись засадами вільного доступу до навчання, наша команда робить все, аби вчителі України вільно отримували якісні матеріали та інструменти для щоденної роботи.

«На Урок» є суб’єктом підвищення кваліфікації відповідно до чинного законодавства, тому наша діяльність спрямована на створення комфортних умов для розвитку професійних навичок учасників освітнього процесу.

Ми прагнемо, аби педагоги могли використовувати інноваційні ресурси світового рівня, адаптовані до українських реалій. Тому розробляємо інтерактивні інструменти, які допомагають в організації ефективної роботи дистанційно і в класі. Наприклад, наша команда створила перший українськомовний освітній продукт на базі штучного інтелекту ChatGPT – Чат «На Урок».

Ми розробили систему онлайн-тестів, які використовують сотні тисяч вчителів, і накопичили базу матеріалів із понад 2 млн зразків авторських тестів, відповідних шкільній програмі. Нам вдалося організувати середовище вчительського партнерства задля обміну досвідом у Бібліотеці навчальних матеріалів. Також ми створили низку методичних матеріалів – статті різної тематики, шаблони навчальних проєктів тощо. 

Освітній проєкт “На Урок” має статус ЗМІ від 2019 року, тому ми відслідковуємо освітні події, моніторимо зміни освітнього законодавства й оперативно аналізуємо та публікуємо інформацію відповідно до журналістських стандартів.

Від самого початку роботи ми постійно організовуємо і проводимо безкоштовні інтернет-олімпіади та конкурси, тематика яких охоплює розділи шкільної програми і цікаві для дітей проблеми. 2023 року учасники наших перших олімпіад завершують навчання у ЗВО :)

Ми були одними з перших, хто забезпечив учнів та вчителів відкритими та якісними навчальними матеріалами з початком пандемії у березні 2020 року. Ми не припинили роботу 24 лютого 2022 року, розуміючи, наскільки важливі для українських вчителів підтримка і допомога в умовах російсько-української війни.

Місія компанії: 

Команда Освітнього проєкту «На Урок» працює для вчителів України, спираючись на просвітницькі ідеї. Наша місія:

Створювати необмежені можливості для обміну досвідом, професійного саморозвитку вчителів та вдосконалення знань учнів і батьків усієї країни в онлайн-просторі для формування розумного й успішного покоління

Ми віримо в те, що кожна дитина – талановита, а у кожного вчителя має бути достатньо ресурсів та можливостей для розкриття власного та учнівського потенціалу. І ми переконані, що хороша освіта – це запорука європейського майбутнього України.