Інтернет-конференції для вчителів

Онлайн-конференції для вчителів – це масштабний, зручний, ефективний та неймовірно цікавий формат підвищення кваліфікації. Протягом насиченого дня ви працюватимете з найкращими експертами, опануєте нові прийоми та отримаєте нові інструменти, зможете спілкуватися і дискутувати з колегами та лекторами.

Обирайте будь-яку тему, яка вас цікавить, реєструйтеся, навчайтеся протягом дня, під час прямого ефіру, (або де і коли вам зручно) та отримуйте свідоцтва як підтвердження рівня професійної майстерності.

Підвищуйте кваліфікацію
у зручному темпі
Переглядайте прямі трансляції та записи онлайн-конференцій
Навчайтесь у кращих
спікерів
Отримуйте знання від досвідчених вчителів із усієї України
Обирайте конференції,
які цікавлять
Створюйте власну траєкторію професійного розвитку

Заплановані події

У записі

Активності
Напрями
Рік

Поширені запитання

Як знайти потрібну мені конференцію?

Скористайтеся фільтрами (на екрані праворуч). Вони допоможуть дібрати ті конференції та виступи, інформація з яких стане у пригоді для професійного зростання. Ви одразу дізнаєтеся, які ключові компетентності допоможуть розвинути ті чи інші курси для вчителів (цифрова, управлінська, професійні абощо).

Крім того, фільтри «напрями» (проєктне навчання, інтегроване навчання, медіаграмотність...) та «категорії» (освітні тренди, креативне мислення, дистанційна робота...) допоможуть вам обрати саме ті комплекси матеріалів, яким знайдете щоденне практичне використання.

Також ви можете ознайомитись із напрямами, за якими ми протягом року організуємо онлайн-заходи для навчання та підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Все це відображено у плані, розміщеному у розділі “Підвищення кваліфікації”.

Як замовити свідоцтво та додаткові матеріали з конференції?

Пройшовши навчання під час онлайн-заходів, ви можете замовити свідоцтво, яке стане підтвердженням вашої самоосвіти.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку "замовити свідоцтво" на сторінці заходу, який Вас зацікавив, та дійте за інструкцією.

Ви можете сплатити онлайн карткою будь-якого банку чи готівкою в терміналах ПриватБанку (для цього Вам треба ввести свій номер телефону, на який прийде код, за яким Ви зможете оплатити).

Чи можна замовити свідоцтво з конференції, яка вже відбулася?

Так, безумовно. Адже ви можете пройти навчання, переглядаючи запис конференції. Інформація буде однаково актуальна, цікава та корисна.

Дата, вказана у свідоцтві, прив’язана до дати сплачення за документ про перегляд конференції.

Якщо оплата була здійснена до конференції, то вказується дата проходження вебінару. Якщо оплата була внесена після трансляції онлайн-заходу, то вказується дата проведення оплати за свідоцтво про перегляд конференції.

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо).

На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті. Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

Чи зарахують години, зазначені у свідоцтві, як підвищення кваліфікації?

ТОВ «На Урок» є суб’єктом підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Свідоцтва від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам чинного законодавства, а саме, п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. з доповненнями.

Відповідно, свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Більше інформації тут: https://naurok.com.ua/proof

 

Як зв’язатися зі службою підтримки?

 Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Як підвищити рівень власної педагогічної майстерності та урізноманітнити навчальний процес? Відвідати змістовні та корисні онлайн-конференції для вчителів!

Які завдання вирішуються на онлайн-конференціях

Активна вчительська взаємодія під час онлайн-конференцій стає запорукою ефективного обміну досвідом та ідеями. Також це потужний чинник удосконалення педагогічної майстерності кожного з учасників конференції, оскільки її перебіг гарантує такі активності:

  • перегляд виступів, підготовлених педагогами-практиками;
  • спілкування з однодумцями з усієї країни в режимі реального часу;
  • обмін думками та ідеями, які виникають після перегляду виступів;
  • можливість поставити запитання спеціалістам і одразу отримати відповідь;
  • опосередкована участь у панельній дискусії.

Після конференцій її учасники знаходять можливість для спілкування між собою уже поза заходом. А нові ідеї та знання, здобуті під час заходу, продуктивно втілюються в життя. Кожна інтернет-конференція, присвячена актуальним для педагогів та вихователів темам, є унікальною. Говоримо про нові навчальні методи та прийоми (теорія та практичні поради) сучасні освітні тенденції (критичне та креативне мислення, STEM, інтеграція, інтерактиви) тощо.

Користь для вчителів і репетиторів

Конференція для вчителів – це не просто проведений з користю час, це ще безліч інших переваг, серед яких:

  1. Виступи досвідчених спікерів, яким є чим поділитися зі слухачами.
  2. Безліч цінних порад щодо педагогічної практики для вчителів початкових класів, середньої та старшої школи.
  3. Нові ідеї та натхнення для подальшої роботи.
  4. Можливість отримати сертифікат, доповнивши ним своє педагогічне портфоліо.

Заочний формат конференцій дозволяє кожному вчителю чи репетитору з будь-якого куточка країни взяти участь у заході. Додаткова перевага -  можливість отримати свідоцтво про участь, яке доповнить портфоліо для педагогічної атестації чи сертифікації. Отримати свідоцтво просто: його можна замовити та оплатити онлайн, посилання для скачування відкривається після завершення конференції. Але головне – вчительська синергія та взаємодія, яка дарує безліч нових ідей!