14 квітня о 15:00Вебінар: Дистанційне навчання: від побудови системи до зміни цінностей

Підвищення кваліфікації вчителів

Підвищення кваліфікації вчителів – процес, безумовно, творчий. Особливо з таким спектром можливостей: вебінари, онлайн-конференції, предметні інтенсиви, курси тощо.

Обирайте зручний формат роботи, напрям (практичні прийоми, ІКТ, інтегроване навчання, креативне та критичне мислення, робота закладу освіти й інші), реєструйтеся, навчайтеся та отримуйте свідоцтва, що підтверджують ваше професійне зростання.

Заплановані події

У записі

Активності
Напрями
Рік

Поширені запитання

Чи зарахують години, зазначені у свідоцтві, як підвищення кваліфікації?

ТОВ «На Урок» є суб’єктом підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Свідоцтва від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам чинного законодавства, а саме, п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. з доповненнями. Відповідно, свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Більше інформації тут: https://naurok.com.ua/proof

 

Як знайти потрібну мені подію або курс?

Скористайтеся фільтрами (на екрані праворуч). Вони допоможуть дібрати ті інтенсиви, які точно стануть у пригоді. Ви одразу дізнаєтеся, які ключові компетентності вчителя розвивають ті чи інші курси для вчителів (цифрова, управлінська, професійні абощо).

Крім того, фільтри «напрями» (проєктне навчання, інтегроване навчання, медіаграмотність...) та «категорії» (освітні тренди, креативне мислення, дистанційна робота...) допоможуть вам обрати саме ті комплекси матеріалів, які знадобляться у практичній діяльності.

Також ви можете ознайомитись із напрямами, за якими ми працюватимемо з метою організації підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Все це відображено у плані на сторінці сайту “Підвищення кваліфікації”.

Крім того ви можете завантажити таблицю з усіма заходами, які вже відбулися, аби мати доступ до переліку онлайн-заходів у хронологічному порядку за посилання.

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Підвищення кваліфікації вчителів – необхідний рушій для формування правильної траєкторії професійного розвитку. Педагогам важливо розвиватися особистісно та удосконалювати свої професійні якості. Також необхідно мати рівень кваліфікації, який відповідає стандартам державної політики в галузі освіти. Утім, систематичне самовдосконалення – це не просто вимога законодавства. Воно дозволяє реально підвищити ефективність роботи педагога. Самовдосконалення вчителя неабияк надихає дітей, батьків і колег на нові звершення. Адже всі вони разом працюють над підготовкою переможців, формуванням гармонійних особистостей і становленням кращого майбутнього.

Як підвищити свою педагогічну майстерність

Ви можете самостійно обрати комфортний для вас вид самовдосконалення: курси, вебінари, конференції, семінари, практикуми, тренінги, майстер-класи тощо. Про це йдеться у статті 59 Закону України «Про освіту» (2017).

Разом із освітнім проєктом «На Урок» ви можете створити власну траєкторію професійного розвитку та вдосконалення педагогічної майстерності. Якісне педагогічне вдосконалення неможливе без ознайомлення з сучасними інтерактивними технологіями, класичними та новітніми методами, прийомами тощо.

Ми працюємо за такими напрямками підвищення кваліфікації для освітян:

 • практичні прийоми;
 • ІКТ;
 • предметне навчання;
 • проєктне навчання;
 • робота закладу освіти;
 • психологія;
 • наскрізні навички;
 • НУШ;
 • інклюзивна освіта;
 • медіаграмотність;
 • інтегроване навчання;
 • креативне мислення;
 • критичне мислення;
 • іноземна мова.

Продумані освітні продукти допоможуть максимально ефективно організувати процес самоосвіти та досягти нових висот. 

ТОВ «На Урок» як суб’єкт надання послуг з підвищення кваліфікації вчителів

Сертифікати та свідоцтва, видані «На Урок» повністю відповідають вимогам чинного законодавства.

Згідно з нормами, ми є суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Цей факт підтверджують:

Переваги самоосвіти разом із нами

Ми працюємо для вчителів, української освіти та заради нашого спільного майбутнього. Саме тому ми піклуємося про те, аби всім користувачам було зручно та цікаво розвиватися.
Для вашого комфорту та можливості працювати в зручному ритмі ми:

 • Організували понад 400 вебінарів для вчителів від учителів, близько 45 інтернет-конференцій та інтенсивів.
 • Пропонуємо навчатися лише у кращих експертів та отримувати знання від практиків з усієї України.
 • Надаємо максимум інформації про програму, обсяг курсу, форму навчання, перелік компетентностей, які можна набути після участі в наших заходах.
 • Ділимося анонсами всіх онлайн-заходів для зручного планування саморозвитку.
 • Даємо змогу підвищувати кваліфікацію в зручному для вас темпі. Ви можете переглядати прямі трансляції або ж записи вебінарів і конференцій у будь-який зручний час.
 • Регулярно наповнюємо журнал цікавими статтями, актуальними методиками та дієвими прийомами для педагогічної творчості.
 • Надаємо можливість перевірити отримані свідоцтва. Після перегляду освітніх продуктів від «На Урок» учасники можуть отримати свідоцтво, яке відповідає всім вимогам чинного законодавства України. Справжність документа можна перевірити за посиланням: https://naurok.com.ua/proof

Обирайте зручні для вас форми роботи, використовуйте нові інструменти та не зупиняйтеся на шляху до самовдосконалення. Ми працюємо з вами та для вас!