4 грудня о 18:00Вебінар: Новий курс мистецтва в школі: теорія і практика

Курси для вчителів

20 годин підвищення кваліфікації

Курс демонструє можливості проведення уроків узагальнення з ігровими елементами, розкриває особливості методики організації командних та індивідуальних заліків, пропонує різноманітні види ігрових уроків узагальнення та практичні поради щодо їх реалізації, містить опис різновидів туристично-краєзнавчої роботи.

Демчук-Маригіна Дар'я
24 годин підвищення кваліфікації

Цей курс допоможе українським педагогам розібратися, які тренди міжнародного порівняльного дослідження PISA мають вплинути на зміни в освіті на рівні навчання біології та інших природничих дисциплін в основній школі.

Козленко Олександр
20 годин підвищення кваліфікації

Курс розкриває низку теоретичних питань та надає готові кейси щодо організації ефективного проєктного інтегрованого навчання на конкретних прикладах, відповідно до навчальної програми з біології, а також містить детальний опис простих у виконанні комплексів тематичних рухавок.

Дядюшкіна Ірина
20 годин підвищення кваліфікації

Курс надає теоретичні знання і практичні інструменти для педагогів різної спеціалізації, які розпочинають медіаосвітню діяльність (формування власної та учнівської медіаграмотності).

 

Іванова Інна
24 годин підвищення кваліфікації

Курс буде корисним для педагогів-практиків, які прагнуть зробити освітній процес ще продуктивнішим та цікавішим завдяки використанню проєктного методу навчання.

Немченко Віктор
20 годин підвищення кваліфікації

Авторський курс «Педагогіка довіри» допоможе сучасним педагогам сформувати довірливі взаємини між усіма учасниками навчального процесу, що сприятиме створенню комфортних психологічних умов для навчання і формуванню життєво необхідних компетентностей у наших учнів.

Сукачова Ганна
24 годин підвищення кваліфікації

Курс розкриє можливості використання онлайн-тестів у навчально-виховному процесі на прикладі онлайн-тестів «На Урок».

Цукор Любов