Курси для вчителів

Курси підвищення кваліфікації вчителів представляють різноманітні напрями: упровадження інноваційних технологій, застосування психологічних прийомів для мотивації учня, інклюзивна освіта, проєктна діяльність у закладах освіти та багато інших. Тому кожен учасник освітнього процесу має змогу обрати курс, орієнтуючись на власні інтереси.
Підвищуйте кваліфікацію
на онлайн-курсах
Переглядайте матеріали курсів у зручний час
Навчайтесь у відомих
експертів
Отримуйте знання від практиків із усієї України
Обирайте курси,
які вас цікавлять
Створюйте власну траєкторію професійного підвищення кваліфікації

У записі

Активності
Напрями
Рік

Поширені запитання

Що необхідно зробити для того, щоб отримати свідоцтво?

Вам необхідно мати повний доступ до курсу.

Також обов'язковою умовою є повне засвоєння матеріалу курсу, про що свідчить прогрес навчання. Він повинен складати 100%, тоді ви зможете завантажити документ.

Аби відзначати прогрес, робіть позначку в полі «Матеріал засвоєно». Після проходження кожного з модулів ви також маєте виконати тест, розроблений автором курсу на основі матеріалів, запропонованих у цьому модулі.

Зауважте, аби результати тесту були зараховані, ваша оцінка має бути щонайменше 75%. Виконання тесту - так само елемент прогресу курсу.

Як отримати повний доступ до курсу?

 Повний доступ до курсу передбачає можливість скласти фінальний тест та завантажити свідоцтво про проходження курсу.

Наприкінці курсу є розділ «Підсумковий іспит». Тут ви знайдете всю необхідну інформацію Для оплати повного доступу використовується система liqpay. Вам потрібно натиснути на кнопку «Замовити свідоцтво»; далі система переведе до оплати, де ви зможете обрати зручний варіант.

Які дані відобразяться на свідоцтві? Чи можна їх відредагувати?

Свідоцтво підвищення кваліфікації «На Урок» містить усі дані, визначені чинним законодавством (тема, напрями, компетентності, години тощо). На свідоцтві відобразяться ваші персональні дані, вказані в особистому кабінеті. Щоб змінити ці дані, внесіть і збережіть зміни в налаштуваннях профілю за посиланням: https://naurok.com.ua/preferences.

 

Чи зараховується проходження курсу як підвищення кваліфікації?

ТОВ «На Урок» є суб’єктом підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Свідоцтва від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам чинного законодавства, а саме, п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. з доповненнями.

Відповідно, свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Більше інформації тут: https://naurok.com.ua/proof

 

Як зв’язатися зі службою підтримки?

Якщо у вас виникають нагальні питання щодо онлайн-курсу, неодмінно звертайтесь до служби підтримки https://naurok.com.ua/page/contact-us, обравши найзручніший варіант комунікації.

Як знайти потрібний мені курс?

Скористайтеся фільтрами (на екрані праворуч). Вони допоможуть дібрати ті курси, інформація з яких стане у пригоді для професійного зростання. Ви одразу дізнаєтеся, які ключові компетентності допоможуть розвинути ті чи інші курси для вчителів (цифрова, управлінська, професійні абощо).

Крім того, фільтри «напрями» (проєктне навчання, інтегроване навчання, медіаграмотність...) та «категорії» (освітні тренди, креативне мислення, дистанційна робота...) допоможуть вам обрати саме ті комплекси матеріалів, яким знайдете щоденне практичне використання.
Також ви можете ознайомитись із напрямами, за якими ми протягом року організуємо онлайн-заходи для навчання та підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників. Все це відображено у плані, розміщеному у розділі “Підвищення кваліфікації”.

Крім того ви можете завантажити таблицю з усіма заходами, які вже відбулися, аби мати доступ до переліку онлайн-заходів у хронологічному порядку за посиланням.

Сучасні освітяни мають постійно розвиватися: крокувати в ногу з часом, а іноді й трішки попереду. Чому? Бо педагог може виховати успішних, інтелектуально розвинених учнів лише тоді, коли сам прагне підвищувати рівень професійної майстерності. Як цього досягти? Допоможуть онлайн-курси для вчителів від «На Урок» – комплекс матеріалів, авторами яких є викладачі-практики та спеціалісти, яким небайдужа доля освіти. Вони мають талант пояснювати теорію простою і доступною мовою: завдяки цьому лекції інформативні та легко сприймаються. Перед вами виступатимуть не просто професіонали. Наші лектори закохані у свою навчальну дисципліну, тож допоможуть вам отримати знання та навички, які дійсно затребувані в модерній українській школі! 

Безкоштовні онлайн-курси для вчителів гарантують:

  • Створення сприятливих умов для самоосвіти педагогів: дистанційне навчання у зручний для вас час. 
  • Удосконалення педагогічних навичок відповідно до нових досягнень у науковій і практичній сферах. Кожна лекція – це авторська думка, підкріплена перевіреними джерелами та новітніми науковими відкриттями.
  • Надання вчителям можливості розвивати ключові компетентності, а саме сукупність знань, умінь і навичок.
  • Отримання сертифікату про проходження курсу одразу після складання «Підсумкового іспиту». 

Курси підвищення кваліфікації вчителів можуть пройти всі охочі: вчителі-предметники, шкільні психологи та соціальні педагоги, асистенти вчителя та всі, хто зацікавлений у модернізації освіти. Удосконалення рівня професійної підготовленості педагога дозволяє досягти наступних позитивних результатів:

  • бути в курсі сучасних методик, технологій та методів викладання предмета;
  • перейняти досвід вітчизняних та зарубіжних колег: ми дбаємо про те, щоб кожен лектор не тільки розбирався в предметі, а й умів правильно донести свою точку зору;
  • вести уроки так, щоб вони відповідали потребам та інтересам учнів XXI століття;
  • освоїти основи дитячої психології;
  • використовувати на практиці мотиваційні інструменти, які спонукають учнів до прагнення отримувати знання;
  • підвищити власну самооцінку і впевненість в професіоналізмі.

Як серед курсів обрати саме те, що вам потрібно?

Звичайно ж, обирати курси варто, відштовхуючись від того, ким ви працюєте або на кого навчалися. Далі ми рекомендуємо промоніторити курси та прочитати про них інформацію, відгуки. Обов'язково зверніть увагу на навчальну програму! Це необхідно для того, щоб ви приблизно знали, наскільки особисто для вас корисною буде та інформація, яку озвучують на курсах.

Скористайтеся фільтрами (на екрані праворуч). Вони допоможуть дібрати ті інтенсиви, які точно стануть у пригоді. Ви одразу дізнаєтеся, які ключові компетентності вчителя розвивають ті чи інші курси для вчителів (цифрова, управлінська, професійні абощо). Крім того, фільтри «напрями» (проєктне навчання, інтегроване навчання, медіаграмотність...) та «категорії» (освітні тренди, креативне мислення, дистанційна робота...) допоможуть вам обрати саме ті комплекси матеріалів, які знадобляться у практичній діяльності. 

Онлайн-курси для вчителів з сертифікатом

Пройшовши дистанційні курси для вчителів та склавши «Підсумковий іспит» ви маєте можливість отримати сертифікати про проходження інтенсивів, які є Документами, що засвідчують підвищення кваліфікації. 

Увага! Освітній проект «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації. Отож документи, видані ТОВ «На Урок» (сертифікати, свідоцтва тощо), можуть бути зараховані під час підвищення кваліфікації освітян, як ті, що повністю відповідають вимогам Пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., що набув чинності 03 вересня 2019 року.  

Модернізуймо освіту разом! Навчайтесь разом із «На Урок»! Прокачайте надпрофесійні навички – soft skills, станьте ефективнішими та зробіть якісний стрибок у саморозвитку.