Співпраця закладів освіти з «На Урок»

Створюйте комфортні умови для підвищення кваліфікації вчителів вашого закладу освіти разом із Освітнім проектом «На Урок»

28 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України своєю постановою № 800 затвердив Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, який набув чинності 03 вересня 2019 року (окрім пункту 17 цього Порядку, який набуде чинності 01.01.2020 року).

Що це означає для педагогічних працівників?

  • Надається повна свобода у виборі способів та суб’єктів підвищення кваліфікації.
  • Реалізуються вимоги, передбачені частиною шостою статті 59 Закону України «Про освіту», та визначаються процедура, види, форми, обсяги (тривалість), періодичність, умови підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти і установ усіх форм власності та сфер управління, включаючи механізм оплати, умови і процедуру визнання результатів підвищення кваліфікації.

Витяг із частини шостої статті 59 Закону України «Про освіту»

«Підвищення кваліфікації може здійснюватися за різними видами (навчання за освітньою програмою, стажування, участь у сертифікаційних програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо) та у різних формах (інституційна, дуальна, на робочому місці (на виробництві) тощо)»

Що це означає для Освітнього проекту «На Урок»:

  • ТОВ Освітній проект «На Урок» набуває статусу суб’єкта підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.
  • Заклади освіти України можуть налагодити співпрацю з нами для організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Витяг із Постанови КМУ №800 від 21.08 2019 (п. 9):

«Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, що надає освітні послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам».

ТОВ «На Урок» вважається суб’єктом підвищення кваліфікації на підставі таких нормативних документів: 

  • Пункт 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, відповідно до якого суб’єктом підвищення кваліфікації може бути заклад освіти (його структурний підрозділ), наукова установа, інша юридична чи фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, що надає послуги з підвищення кваліфікації педагогічним та/або науково-педагогічним працівникам;
  • Наявність у ТОВ «На Урок» коду виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010), який передбачає діяльність курсів з підвищення професійної кваліфікації .

А також Освітній проект «На Урок»:

  • здійснює просвітницьку діяльність уже два роки, організувавши понад 170 вебінарів, 12 інтернет-конференцій, низку конкурсів для дітей та вчителів, створивши безкоштовну бібліотеку розробок та онлайн-тестів, журнал із понад 700 корисними статтями тощо;
  • залучає до співпраці найкращих спеціалістів, педагогів-практиків із усієї України, представників Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки тощо;
  • співпрацює з фахівцями провідних закладів вищої освіти (ХНУ імені В.Н. Каразіна, НТУ «ХПІ», УКУ та ін.);
  • організовує різноманітні заходи для педагогів країни самостійно та у партнерстві з профільними установами та організаціями.

Що треба зробити, щоб легко і просто організувати підвищення кваліфікації вчителів вашого закладу освіти:

  1. Відправити запит, який допоможе нам розпочати спілкування.
  2. Визначити необхідні теми, напрями і форми підвищення кваліфікації.
  3. Укласти угоду про співпрацю. 

 

Ми запрошуємо представників адміністрації закладів освіти для плідної співпраці.


Ми запрошуємо представників адміністрації закладів освіти для плідної співпраці.