Всеукраїнський конкурс «Light is Fun» для учнів Для учнів 1-11 класів

Зареєструватися

Про конкурс

Мета конкурсу – показати, що фізика нескладна і цікава, а її безперервні процеси ми можемо щомиті спостерігати навколо. Її легко збагнути. До того ж на сьогодні наука може пояснити фактично будь-що, пов’язане зі світлом і кольорами.

Світло – це складне природне явище, яке класично пояснюється простою моделлю на основі променів і хвильових фронтів. Колір, який ми бачимо, є результатом відбиття довжини хвиль назад до наших очей, а саме на поверхню кришталиків – природних оптичних лінз. Здається, що все досить складно, але насправді все пояснюється простими словами та на наочних прикладах. Цей конкурс покликаний переконати, що фізика – це не страшно, а дуже цікаво. Він допоможе сформувати цікавість дітей до науки та пояснить ключові фізичні поняття «світло» та «колір».

Завдання конкурсу  адаптовані для учнів, які вже почали проходити курс фізики (7-11 класи), і для тих, хто знайомиться лише з окремими фізичними явищами (1-6 класи). Конкурс створено до Міжнародного дня світла, що проводиться за сприяння ЮНЕСКО.

Завдання розроблені фахівцями Національного технічного університету «ХПІ», спільно з яким освітній проект «На Урок» проводить конкурс.

Організатори

Заявка на участь у конкурсі

Конкурс безкоштовний, тому ми рекомендуємо залучити всіх учнів ваших класів

Нажаль, прийом заявок на участь закінчено.

Нагороди

Ми підтримуємо бажання кожного учня України дізнатися якомога більше про сучасну науку. Тому кожен учасник, незалежно від результатів конкурсу, отримає електронний сертифікат про участь. Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі «Light is Fun», отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.

УЧЕНЬ
ОТРИМУЄ

 • Можливість безкоштовно взяти участь в онлайн-конкурсі
 • Яскраві нагороди для кожного учасника конкурсу
 • Можливість виконувати завдання з власного комп’ютера або планшета
 • Різнотипні, інтерактивні та цікаві завдання

ВЧИТЕЛЬ
ОТРИМУЄ

 • Можливість організувати участь школярів у масштабному Всеукраїнському інтернет-конкурсі
 • Іменну подяку за активну участь (залучення більше 10 учасників)
 • Простий алгоритм участі (не потрібно надсилати відповіді)
 • Аналіз відповідей і результатів учнів у зручному форматі
 • Матеріали для роботи над помилками у класі

Особливості формату Інтернет-конкурсу

Конкурс проходить у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно розв'язувати прямо на сайті, куди можна потрапити з комп'ютера або планшета, під'єднаного до інтернет-мережі.

Учень сам обирає час для участі в конкурсі (в проміжку, зазначеному організаторами), проте всі завдання потрібно розв'язати за один раз, вклавшись у 40 хвилин.

Після завершення роботи на завданнями учень побачить свій результат та зможе отримати свою нагороду.

ІНСТРУКЦІЯ
УЧНЮ

 1. Зайти на сайт з кодом доступу (ввести наданий вчителем пароль на сторінці naurok.com.ua/start та обрати конкурс).
 2. Виконати завдання конкурсу у відведений для цього час.
 3. Після оголошення результатів отримати нагороди (завантажити їх можна, зайшовши за допомогою індивідуального коду на сторінку naurok.com.ua/start).

ІНСТРУКЦІЯ
ВЧИТЕЛЮ

 1. Подати заявки (ви обираєте клас та вказуєте його букву, заявка від кожного класу подається окремо).
 2. Додати учнів у заявку (додаєте у створену заявку дані учнів по одному або списком).
 3. Роздрукувати коди доступів для учнів та батьків (персональні коди доступу створюються для кожного учня автоматично, вам необхідно роздрукувати і передати дані учасникам).