Наука – це весело! Ми знаємо це напевно, тому розпочинаємо всеукраїнський конкурс «Наука – це цікаво!», організований спільно з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» для того, аби показати, що наукою можна зацікавити кожного.
Учні 7–11 класів зможуть відчути себе науковцями, дізнатися багато нового про світові наукові досягнення минулого тисячоліття та останніх років. Додаткові матеріали до конкурсу допоможуть учасникам дізнатися, які наукові відкриття змінили і змінюють світ, чому планети обертаються навколо Сонця, як вирішується проблема Великої сміттєвої плями, хто все ж таки винайшов радіо, що ж там трапилось на Марсі та чим займалися вчені NASA.
Конкурсні завдання розроблені спеціалістами НТУ «ХПІ». Саме тими, хто щороку з нетерпінням чекає на нові відкриття та досягнення у світовій науці, читає тематичні дайджести, слідкує за світовими науковими преміями (Нобелівська премія, Технологічна премія тисячоліття, Премія Кіото тощо) та вірить у те, що наука була і є рушійною силою змін у світі.
Головна мета нашого конкурсу – зацікавити наукою, а також допомогти школярам зрозуміти важливість наукових відкриттів і досліджень. Science is Fun!
Організатори конкурсу:
Нажаль, прийом заявок на участь закінчено.
Оскільки мета нашого конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів про наукові досягнення людства, ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу.
Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримає іменні сертифікати.
Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі «Наука – це цікаво!», отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.
Конкурс проходить у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно розв'язувати прямо на сайті, куди можна потрапити з комп'ютера або планшета, під'єднаного до інтернет-мережі.
Учень сам обирає час для участі в конкурсі (в проміжку, зазначеному організаторами), проте всі завдання потрібно розв'язати за один раз, вклавшись у 45 хвилин.
Після завершення роботи на завданнями учень побачить свій результат та зможе отримати свою нагороду.