Умови публікації

1. Матеріал має бути авторським та унікальним. Це значить, що авторство має належати саме Вам.

Розробки не мають бути опублікованими на інших сайтах.

Публікація чужих матеріалів без попередньої згоди їх авторів ЗАБОРОНЕНА, адміністрація сайту не несе відповідальності за оприлюднення таких матеріалів.

У разі виявлення порушення авторських прав (плагіату), опублікований матеріал видаляється з сайту до з’ясування усіх обставин. Сертифікат, виданий на той момент вважатиметься анульованим.

2. При публікації матеріалу можна вказувати авторство лише однієї людини (на Сертифікаті про публікацію так само вказується один автор).

Назва матеріалу включає тип розробки (завжди з великої літери, наприклад: Урок, Презентація, Тест тощо) та тему в лапках (наприклад, «Етапи проведення національно-визвольної війни»). Не зайвим буде вказати, для якого класу передбачено цей матеріал (наприклад, Конспект уроку з геометрії для 7 класу на тему: «Рівнобедрені трикутники»).

Якщо ваша розробка містить декілька різнотипних файлів (конспект уроку + презентація), можна розмістити все в одному архіві, а можна розмістити кожен документ окремо, зробивши опис для кожного.

Після того, як матеріали додано на сайт, ви не маєте права додавати ті ж документи на інші сайти. Інакше ми видалимо розробку з нашого сайту, а виданий Сертифікат буде більше недійсним.

3. Надсилаючи файли на сайт, ви безоплатно, без вимоги авторської винагороди, надаєте адміністрації сайту права на використання матеріалів в комерційних чи некомерційних цілях. Зокрема право на відтворення, публічне оприлюднення, переклад, доопрацювання, доведення до загального відома – відповідно до «Закону про авторське право та суміжні права».

Адміністрація сайту не бере на себе обов’язок здійснювати виплати на чиюсь користь за публікацію матеріалу.

Ні за яких обставин Адміністрація не несе відповідальності за побічні та непрямі збитки за втрачений зиск чи неотримані прибутки, пов’язані з публікацією авторських матеріалів.

4. Копіювання матеріалів, опублікованих на сайті, допускається лише зі згоди авторів, які надали їх, або за наявності такого дозволу, вказаного на видному місці авторами в текстах своїх матеріалів, чи анотаціях до них.

За всіма питаннями, які стосуються повного чи часткового використання творів, їх копіювання тощо, варто звертатися до самих авторів, власників авторських прав.

5. Усю відповідальність за опубліковані матеріали та дані, що в них містяться, несуть автори, власники авторських прав.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст опублікованих робіт та порушення авторських прав.

Адміністрація не несе відповідальності за подальшу долю матеріалів після їх опублікування

6. Автори матеріалів дають згоду та заявляють про те, що адміністрація сайту не зобов’язана вивчати чи оцінювати надані для оприлюднення авторські матеріали, вказувати на їх безпомилковість.

7. Адміністрація сайту може видалити той чи інший матеріал у будь-який момент на власний розсуд чи за вимогою користувачів сайту. Адміністрація сайту не зобов’язана вступати в переписку чи коментувати свої дії.

8. Звернення користувача для розміщення авторського матеріалу значить повне погодження з цими правилами.