Класифікація ігор За видами діяльності:фізичні, інтелектуальні, трудові, соціальні, психологічні. За характером педагогічного процесу:-навчальні, тренінгові, контролюючі, узагальнюючі;-пізнавальні, виховні, розвивальні;-творчі, продуктивні, репродуктивні;-комунікативні, діагностичні, профорієнтаційні,психотехнічні. За ігровою методикою:предметні, сюжетні, рольові, ділові, імітаційні, драматизовані.
Переваги григра залучає до активної пізнавальної діяльності кожного учня окремо і всіх разом, тим самим, є ефективним засобом управління навчальним процесом;навчання у грі здійснюється за допомогою власної діяльності учня, що є особливим видом практики, в процесі якого засвоюється до 90% інформації;гра – вільна діяльність, що дає можливість вибору, самовираження, саморозвитку для її учасників;гра має певний результат і стимулює учня до досягнення мети (перемоги) й усвідомлення шляху досягнення мети;у грі команди або окремі учні спочатку рівні (немає поганих і гарних учнів, а тільки гравці); результат залежить від самого гравця, рівня його підготовленості, здібностей, витримки, умінь і характеру;безосібний процес навчання у грі набуває особистого значення;змагання – невід’ємна складова гри – приваблива для учнів; задоволення, отримане від гри, створює комфортний стан на уроках і підсилює бажання вивчати предмет.
Головні умови ігрової діяльностіСтворення позитивного настрою для навчання. Відчуття рівного серед рівних. Забезпечення позитивної атмосфери в колективі для досягнення спільних цілей. Усвідомлення особистістю цінності колективно зроблених умовиводів. Можливість вільно висловлювати свою думку і вислуховувати свого товариша. Вчитель не є засобом «похвали і покарання», а є другом, порадником, старшим товаришем.
У ПРОЦЕСІ ГРИ УЧЕНЬ НАВЧИТЬСЯБути гнучким, мобільним, конкурентоздатним. Уміти інтегруватись у динамічне суспільство, презентувати себе на ринку праці. Критично мислити. Використовувати знання як інструмент для розв’язання життєвих проблем. Генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення й нести за них відповідальність. Володіти комунікативною культурою, вміти працювати в команді. Вміти запобігати будь-яким конфліктним ситуаціям та виходити з них. Уміти здобувати, аналізувати інформацію, отриману з різних джерел, застосувати її для індивідуального розвитку і самовдосконалення . Бути здатним до вибору численних альтернатив, які пропонує сучасне життя.
Робота в парах34562 Газ, який виділяється в повітря рослинами під час утворення поживних речовин. Речовина, яка надходить від кореня в листки та інші органи рослини з ґрунту. Орган рослини, який всмоктує з ґрунту воду з розчиненими поживними речовинами. Орган рослини, у якому утворюються поживні речовини. Газ, який листки вбирають з повітря для утворення поживних речовин. Поживна речовина, яка утворюється в листках під час живлення рослин.